Aşk Bir Rüya 82. Bölüm Özeti 11 Mayıs 2020 Baba Kendine Geldi!

Burak 23 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihaan yargıç tarafından serbest bırakılmıştı. Ancak suçsuzluğu tam olarak ispat edilememişti. Thapki evdeyken bir mektup alıp gece vakti ıssız bir yere gitmişti. O yerde yüzü gizli bir kadın onu öldürmek için ona bıçak çekmişti. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak. Thapki ölecek mi? bütün soruların cevabını alacağız. Aşk Bir Rüya 11 Mayıs özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 82. Bölüm Özeti

Uyandığında Thapki’yi yanında göremeyen Bihaan onun peşinden koşmuştur. Yüzü gizli kadın ona yaklaşırken Bihaan onlara yetişir. Kadın Bihaan’ı görünce ormana doğru hızla koşar. Thapki ile Bihaan onun peşine takılırlar. Ancak kadın mesafeyi açar. Thapki ile Bihaan koşarken bir anda bir topulukla karşılaşırlar. Bu topluluktaki herkes aynı o kadın gibi giyinmiştir. Bihaan kadını kaybettik diye düşünürken Thapki onun ayağında farlı bir terlik vardı der. Bu grubun içinde bu terliği giyen bir kişi vardır. Bihaan onu yakalar.

Kadın, Bihaan’dan sıyrılıp tekrar kaçar. Ancak kaçarken terliğinin birini ormanda düşürür. Bihaan ve Thapki onu aramayı bırakıp eve gelirler. Thapki, Suman ve Preeti’ye danışmak için gelir. Suman ve Preeti, Thapki’nin elindeki terliği görünce şaşırırlar. Çünkü bu büyük numara bir terliktir. Böyle büyük bir terliği ancak Shraddha giyer diye düşünürler. Yüzü gizli kişinin elinde ailedekilerin fotoğrafları vardır. Bu fotoğrafa bakıp Baba’nın üstünü karalayıp Thapki’yi işaretler. Belli ki aile üyelerini teker teker ortadan kaldırmak istemektedir.

Gece olduğunda Thapki Bihaan’ın sesiyle uyanır. Onun babasının resimlerine bakıp hüzünlendiğini görünce ona destek olmak ister. Evde durumlar böyleyken yüzü gizli kadın yine hastaneye gelir. Babanın yattığı odaya doğru hareket eder. Orada bir polis ile Asvin’in beklediğini görür. Başka bir yerde torpil patlatarak ses çıkarır. Polis ve Asvin hızla oraya doğru giderken Yüzü gizli kişi Babanın yanına girmiştir. Baba’ya takılan serumu görür yanında getirdiği iğneyi çıkarıp o seruma içindeki sıvıyı döker.

Baba nefes darlığı aşamaya başlarken yüzü gizli kadın orayı terk etmiştir bile. Dhruv endişe ile ailenin yanına gelir. Herkes ona bakarken söze girer. Az önce doktorun telefon açtığını belirtip Babanın durumunun kötüye gittiğini aileye söyler. Bütün aile hastaneye hareket ederken Bihaan son seferinde Vasundara’nın onu nasıl azarladığını hatırlar ve evde kalır. Thapki’nin aklına Bihaan’ın babası hakkında söyledikleri gelir. Bihaan kendisine bir tatlıdan bahsetmiş ve Baba’nın bu tatlıyı çok sevdiğini söylemiştir. Bunu hatırlayan Thapki aileye bu tatlının yapılması gerektiğini belirtir. Bütün aile hastaneye gelip doktoru başına toplanmıştır.

Aşk Bir Rüya 11 Mayıs özeti tüm hızıyla devam ediyor…

Doktor onlara dışarıdan birisinin serumlara farklı bir madde eklediğini söyler. Daha sonra bunu fark edip gereki tedbirlerin alındığını belirtir. Thapki ile Bihaan, Babanın çok sevdiği tatlıyı hazırlayıp hastaneye götürmek isterler. Bihaan motoruna atlayıp giderken bir taşa takılıp yere düşerler. Canları çok acısa da kaybedecek vakitlerinin olmadığını düşünüp tekrar yola koyulurlar. Hastaneye geldiklerinde Babanın durumu iyice kötüleşmiştir. Thapki hastaneye gelip elindeki tatlıyı Babaya yedirmesi gerektiğini söyler.

Vasundara ise Babanın durumu bu kadar ciddiyken bir de tatlı mı diye ona kızar. Bu arada doktor gelip Babanın bu tatlıyı yiyemeyeceğini belirtir. Ancak Thapki bu tatlının Baba için önemli olduğunu belirtip onlara biraz dil döker. Sonunda hepsini ikna etmeyi başarır. Dadi içeri girip tatlıyı Babanın ağzına atar. Ancak Baba bu tatlı ağzına girer girmez çok kötüleşir. Vasundara tam Thapki’ye dönüp ona bağıracakken Baba kendisine gelir.

Bütün doktorlar çok şaşırırlar. Thapki ise bulduğu çözümün tutmasından dolayı çok mutlu olur. Doktorlar Babayı tekrar kontrol ettikten sonra eve taburcu olabileceğini söylerler. Babanın artık evden tedavi görmesinde sorun yok diye devam ederler. Bihaan içeri girmekten utandığı için kapının önünde merakla Thapki’yi beklemektedir. Thapki koşa koşa gelip ona iyi haberleri verir.

Baba eve gelince Bihaan adeta odasında kalması için yalvarır. Vasundara kabul edip Asvin’i orayı temizlemesi için gönderir. Babanın eve geldiğini öğrenen bütün komşular eve hasta ziyaretine gelirler. Bazı komşuların karamsar bir şekilde konuştuğunu duyan Thapki onların yanına gider. Komşular bu tip hastalığa sahip insanların %90’ının vefat ettiğini belirtir. Thapki onlara bakıp Babanın%10’luk kısımda olduğunu söyler.  Komşular ona hak verip bütün çabaları için ona dualar edip giderler.

Dhruv, Thapki’ye gelip hala yanlış taraftasın der. Thapki, Bihaan’ın böyle şeyler yapmayacağını sende biliyorsun der. Daha sonra onun masumiyetini ispatlamak için Dhruv’dan kendisine destek olmasını ister. Dhruv, Thapki’ye bakarak tabii ki destek olacağım der. Bunu duyan Bihaan çok heyecanlanır. Dhruv devam eder Bihaan’ın hapse girmesi için kime lazımsa ona destek olacağım deyince Thapki’de Bihaan’da çok üzülür. Aşk Bir Rüya 11 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 82. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir