Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Özeti 10 Mayıs 2020 Avukat Thapki

furkan 23 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki Bihaan’ın suçsuzluğunu kanıtlamak için uğraşmaya başlamıştır. Dhruv ise tam aksine onu içeri tıktırmak için çabalamaktadır. Bu ikilinin Bihaan için verdiği savaş bakalım nasıl sonuçlanacak. İlerleyen bölümlerde Bihaan’ın hapse girip girmeyeceği belli olacaktır. Aşk Bir Rüya 10 mayıs özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Özeti

Bir önceki bölümden Thapkinin Bihaan’a bir avukat bulduğunu biliyoruz. Ancak bu avukat Bihaan’dan kendisini temize çıkarması için babasını karalamasını ister. Bihaan bunu duyunca çok öfkelenip avukata saldırmak ister. Ancak Thapki onu engelleyip kendisi avukata iki sille atıp yollar. Bihaan artık avukatsız kalmıştır. Duruşma saati geldiğinde yargıç Bihaa’ın avukatını görmek ister. Bihaan cevap vermezken Kapı açılır.

Thapki içeri girip kendisini Bihaan’ın avukatı olarak tanıtır. Thapki dışarıda incelediği avukatlık evraklarını yargıca uzatır. Yargıç evrakları kontrol edip Thapki’nin avukatlığını kabul eder. Dhruv’un tuttuğu avukat söze başlar. Bihaan’ın çok küçük yaştan itibaren kavgacı biri olduğunu belirtip daha önce de aileyle kavgalarda bulunduğunu söyler. En sonunda öfkesine yenik düşüp kendi babasını gözü dönerek öldürmeye çalışmıştır der. Bu arada Baba yoğun bakımdayken onu yok etmeye çalışan yüzü gizli kadında duruşma salonundadır.

Dhruv’un avukatı sözünü bitirdiğinde yargıç Thapki’ye bakar ve evet sayın avukat sizi dinliyorum der. Thapki çok heyecanlanmıştır. Lafa Bihaan’ı bu suçlarla itham etmenin çok büyük bir hata olur der. Lafına devam edecekken kekelemeye başlar. Dhruv’un avukatı gülerek onunla alay eder. Bütün salon Thapki’ye güler. Bu duruma Dhruv ile Bihaan çok öfkelenir. Yargıç da bunu fark eder ve Thapki için duruşmaya bir müddet ara verir. Araya girdiklerinde Thapki kendisini iyice toplar ve cümleleri kafasında belirler. Duruşma tekrar başlar. Thapki bu sefer çok düzgün bir şekilde konuşmaya başlamıştır.

Thapki, Bihaan ile Babanın arasındaki üst düzey ilişkiyi hatırlatıp Bihaanın babasına bu derece bir şey yapmayacağını belirtir. Dhruv bunları duyunca çok öfkelenir. Thapki, biraz daha konuştuktan sonra Bihaan’ın masumiyetini ispat etmek için yargıçtan kendilerine 1 gün vermesini ister. Yargıç bunu onaylar. Tüm aile eve geri döndüklerinde Thapki olayı anlamanın en iyi yolunun o anı tekrar canlandırmak olduğunu düşünür. Bütün aileyi balkona çağırır.

Aile Thapki’yi pek dinlemese de merak edip onun anına gelir. Thapki bütün ailenin önünde yaşanılanları tekrar anlatması için Bihaan’a söz verir. Bihaan her şeyi teker teker anlatır. Thapki bir detay bulmuş gibi bıçağın yerini sorar. Bihaan bıçağı bahçede bulunan ağaçlardan birinin çevresinde bulur. Ancak bıçakta daha önce kimsenin dikkat etmediği bir detay vardır. Bıçağa P harfi kazınmıştır. Bu Bihaan ve Baba’nın yanında üçüncü birinin daha olduğunun kanıtı idi.

Thapki ve Bihaan’a verilen süre dolmuştur. Tekrar duruşma salonuna geldiklerinde Thapkinin dünkü heyecanından eser kalmamıştır. Thapki yargıca elindeki bıçağı verir. Dhruvun tuttuğu avukat hemen lafa girip bu bıçağın Thapki tarafından değiştirildiğini söyler. Thapki itiraz eder ve tanık olarak Vasundara’nın çağrılmasını ister. Thapki evde bulunan bütün bıçakları gösterip bunların sahibi kim diye sorar. Vasundara babanın isminin Pandey Balvender olduğunu söyleyip bütün bıçakların ardına P harfini kazıdığını belirtir.

Thapki Vasundara’ya teşekkür edip yargıca döner. Ona polisler tarafından bulunan bıçakta bu harfin yazmadığını belirtip bu olaya ilgili üçüncü bir kişiden şüphe ettiğini belirtir. Dhruv ile Vasundara hayret içindeyken yüzü gizli kadında duruşma salonundadır. Thapki bitirdiğinde yargıç diğer avukata döner. Ona eklemek istediğin herhangi bir şey var mı diye sorar. Avukat bir şey ekleyemeyeceğini belirtir. Bunun üstüne yargıç kararı açıklar. Bihaan’ın bütün bu suçlamalar karşısında masum olduğunu belirtip delil yetersizliğinden bütün cezai işlemlerin kaldırıldığını söyler.

Bütün aile eve döndüğünde Bihaan odasına koşup Babanın bir fotoğrafına bakmaya başlar. Sürekli onu düşünürken gözlerinden yaşlar akmaktadır. Ayrıca Thapkiye de haksızlıklar yaptığını hatırlayarak iyice perişan olur. İçinden onu o kadar suçlamama rağmen beni savundu ve hakkımı aradı. O bunları yapmasa idi Babanın düştüğü bu durumdan dolayı kendimi asla affetmeyecektim diye geçirir. Bu arada Thapki onun yanına gelip dertlerine ortak olur. Bihaan bütün katılığını bir yana bırakıp Thapki’den af diler. Daha sonra da ona bütün içtenliğiyle sarılır.

Vasundara ise Bihaan’ı hala affetmemiş ve Bihaan’ın masumiyeti tam olarak ispatlanıncaya kadar o hala suçludur demiştir. Evde işler normale dönerken Thapki’ye bir zarf gelir. Thapki kimden geldiğini merak ederek zarfı açar. İçinde yazılanları okuduğunda hem sevinir hem de heyecanlanır. Zarfta Bihaan’ı tamamen masumiyete kovuşturacak olan kanıtlar benim elimde gece yarısı gelip bunları benden al yazmaktadır. Thapki çok sevinir koşa koşa Bihaan’a gelir. Ancak Bihaan’ın çok öfkeli olduğunu fark edip zarftan ona bahsetmez. Gece olduğunda Bihaan derin bir uykuya dalar. Thapki fırsat bu fırsat deyip dışarı fırlar. Ancak Bihaan rahat edemez ve kısa süre içinde uyanır. Uyandığında Thapki’yi göremez ve endişelenir. Ayağı kalkıp Thapki’ ye gelen mektubu görür. Onu okuyunca iyice endişelenir.

Thapki harabe bir eve geldiğinde çok korkar. Burada mektubu gönderen kişiye bakınırken ufak bir çocuk ona bir zarf daha getirir. Zarfta mektubu yazanın nerede olduğu yazmaktadır. Thapki yazılan yere gidince Babayı öldüre daha sonra da duruşmaya gelip onları seyreden yüzü gizli kadını görür. Kadın Thapki’yi görür görmez elindeki bıçağı ona gösterir. Thapki çok korkar. Aşk Bir Rüya 10 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir