Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Özeti 9 Mayıs 2020 Bihaan’ın Başı Büyük Dertte!

Burak 23 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’da yaanan on gelişmeler adeta nefes kesiciydi. Aile Bihaan’ı Babayı yaralamakla suçlarken Bihaan hapse girmiş. Onu ziyarete gelen Thapkiye de öfke kusmuştu. ilerleyen bölümlerde bu olaylar nasıl bir sonuca varacak? Bihaan hapiste mi kalacak? Bu soruların cevabını önümüzdeki bölümlerde alacağız, Aşk Bir Rüya 9 Mayıs özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Özeti

Diğer bölümden de bildiğimiz gibi Bihaan hapse girmişti. Aile Babanın başındayken Dhruvun telefonu çalar. Dhruv telefonu açtığında çok şaşırır. Çünkü arayan polistir ve Bihaanın belli bir ücret karşılığı serbest bırakıldığını söylemiştir. Dhruv bu durumu evdekilere söyleyince Vasundara Bihaanın odasına gidip bütün eşyalarını evden atar. O arada Bihaan gelir. Sinirli bir şekilde kefalet parasının kim tarafından ödendiğini sorar.

Ortamda bir sessizlik varken Bihaan’ın arkasından Thapki gelir. Ve parayı kendisinin verdiğini söyler. Herkes şok olurken Thapki söze girer. Thapki, Bihaan ile Baba arasındaki mükemmel ilişkiyi hatırlatarak. Bihaan’ın bu işi yapmayacağını belirtir. Vasundara, Thapkiye bakarak ona sen hangi taraftasın diye sorar. Thapki Bihaan’ın olduğu taraftayım deyince herkes çok şaşırır.

Bihaan hayretle Thapkiye bakarak niçin benim suçsuzluğumu kanıtlamaya çalışıyorsun diye sorarken polisler eve gelir. Bihaan polislere yaklaşıp onlara kendisini tekrar tutuklayıp hapse atmalarını ister. Polis suçun kim tarafından işlendiği kesinleşene kadar sen burada bekleyeceksin der. Olanları gören Vasundara eve girip bütün ev halkına Thapki ile Bihaan’la konuşma yasağı getirir. Onların aileden dışlanması için her şeyi yapar. Tüm aileyi içeri sokar ve Bihaan ile Thapki’yi adeta siler.

Bihaan’a kalsa bu evde bir dakika bile durmazdı ancak polisler de ona ev hapsi getirince mecburen Babanın evinde kalacaktır. Bihaan ailenin arasından sıyrılıp odasına girer. Odasında bulunan toplu tabancayı alıp bütün mermilerini döker. Sadece tek mermi koyup tek başına rus ruleti oynar. Tetiği tek tek çekerken Thapki içeri dalar. Bihaan’ın elinden tabancayı alır ve neden gerçekleri anlatmak yerine intihar ediyorsun diye sorar. Bihaan olanları anlatmaya başlar. Babanın gelip kendisini tuttuğunu Bihaan’da ondan kurtulmak isterken bıçağı düşürdüğünü ve Babanın da bıçağın üstüne yuvarlanıp yaralandığını anlatır.

Bihaan eğer yaşarsam acılarım dinmez bana bu acıları neden yaşatıyorsun diye sorar. Thapki ise Bihaan’ın suçsuz olduğunu biliyordur. Şimdi onu nasıl temize çıkaracağını düşünmektedir. Bihaan eline kalın bir odun geçirip kendisine vurmaya başlar. Thapki daha fazla dayanamaz ve Babanın yanına gelip ağlamaya başlar. Babaya bütün yaşanılanları anlatır. Babadan yardımlar ister. Ancak baba hala komadadır buna rağmen Thapkinin anlattıklarını duyuyormuşcasına ağlamaya başlar. Bu arada Bihaan elindeki odunu kendine vura vura parçalamıştır.

Gece olup da herkes yatağına çekildiğinde Bihaan babasını sürekli olarak düşünmektedir. Babasının hatıraları ile uykuya dalar. Rüyasında babasının yanına gelir onunla eğlenip sohbet ederken bir anda babanın nefesi kesilir. Bihaan onu ayıltmaya çalışırken feryatlar içinde gözünü açar. Rüyasından çok etkilenen Bihaan, ev hapsini falan unutup hızla hastaneye koyulur. Thapki ve polislerde onun peşinden hastaneye gelir.

Bihaan, hastaneye koşarken Babanın yattığı odaya yüzünü gizlemiş bir kadın girer. Babaya takılan oksijen maskesini çıkarıp atar. Bu kadının amacı Babanın ölmesidir. Kadın işini halledip odadan ayrılırken Bihaan içeri dalar. Babanın oksijensiz kaldığını ve fenalık geçirdiğini anlayıp korkuyla doktorlara bağırır. Doktorlar hızla gelip Babayı müşahedeye alırken polislerde Bihaan’ı yakalar. Doktor Babayı normal haline getirirken bütün aile oraya gelir. Vasundara, Bihaan’ı orada görünce çok öfkelenir ve ona bağırmaya başlar. Vasundara ile Bihaan tartışırken doktor gelip Bihaan’ın babasının hayatını kurtardığını söyler. Eğer Bihaan maskenin takılı olmadığını fark etmeseydi Baba şuan ölmüştü diye de ekler.

Hastanedeki olaylardan sonra aile eve döner. Suman ve Preeti bir kadının babanın maskesini çıkardığını duymuşlardır. Biraz düşününce hastanedeki olaylar olurken Shraddhanın ortalarda gözükmediğini hatırlarlar. Biraz daha kafa yorunca bütün bu olayların Shraddha tarafından yapıldığını düşünürler. İkisi seferber olup bu işi kanıtlamak istemektedir. Thapk ise Bihaan’a yaklaşıp her daim arkandayım der. Bihaan artık yumuşamıştır ve onun elini tutar. Dhruv ise adeta Bihaan’a kan kusmaktadır.

Onu içeri tıktırmak için bütün servetini avukatlara harcamaya razıdır. Bu yüzden gidip oraların en meşhur avukatını tutar. Thapki’de Bihaan için elinden geleni yapar. Onun için bir avukat tutunca Dhruv ona gelir ve konuşmaya başlar. Ona her daim doru olduğunu ancak bu sefer yanıldığını belirterek yanlış tarafta olduğunu ona söyler. Thapki ise şuanda kimsenin suçlu olmadığın belirtip oradan ayrılır. Aşk Bir Rüya 9 Mayıs Özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir