Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Özeti 8 Mayıs 2020 Bihaan Tutuklandı!

furkan 22 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünden Thapki ile Bihaan’ın bir depoda mahsur kaldığını biliyoruz. Bihaan tam bayılmak üzereyken Thapki’ye anlaşılmayan bir şeyler mırıldanmıştı. Bakalım ilerleyen bölümde Thapki ile Bihaan mahsur kaldıkları bu yerden kurtulabilecekler mi? Aşk Bir Rüya 8 Mayıs Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Özeti

Thapki yavaş yavaş gözlerini açtığında etrafını saran işçileri görür. Thapki, Endişe ile Bihaan’ı da kendine getirip oradan çıkar. Thapki bayılmadan önce kendisine neler anlattığını sorar. Bihaan hatırlamıyorum diyerek geçiştirir. Thapki bu olaydan sonra kendisini Bihaan’a affettirmeyi daha çok istemektedir. İkili eve geldiğinde Dadi onlara kapıyı açar. İkilinin hala birbirine soğuk olduğunu gören Dadi çok üzülür. Hemen gidip Thapki ile Bihaan çifti arasındaki sorunları aileye anlatır.

Vasundara, Bihaan’ın Thapki için öleceğini bile düşünürken bu durum onu çok şaşırtır. Dadinin konuşması bittikten sonra Baba hemen Bihaan’ın yanına gelip onunla bu durum hakkında konuşur. Son olarak Thapki ile bütün sorunlarını gidermesini istediğinde Bihaan, bunları size Thapki mi yetiştiriyor? diye çıkışır. Baba oğlunu tepeden tırnağa süzüp sen barışmak istemesen de gözlerin öyle demiyor der. Bihaan asla yumuşamazken Baba ümidini kesip oradan ayrılır. Aile Bihaan ile Thapki’yi barıştırmaya kararlı görünüyor.

Bütün aile seferber olup salonu bir güzel süslerler. Salonun bazı yerlerine de özür dilerim yazmışlardır. Plan şöyledir. Preeti, Bihaan’ı arayacak ve acilen eve çağıracaktır. Bu arada bütün ev halkı gizlenip Bihaan gelince ortaya çıkacaktır. Her şey ayarlanır. Preeti, Bihaan’ı arayarak Thapki’nin fenalaştığını belirtir. Bihaan eve gelince Thapki gözü yaşlı bir şekilde Bihaan’ı süslenen odada karşılar. Bihaan onu ağlarken görmeye dayanamaz ve ikili sarılıp barışırlar. Thapki bir anda irkilir ve Bihaan’ın kendisini affettiğinin bir hayal olduğunu anlar. İçinden bu hayalin gerçekleşmesi için Tanrıya dua eder.

Her şey hazır olur. Bihaan gerçekten telaşlı bir şekilde odaya gelir. Odaya gelince Thapki onu karşılar. Bihaan korkuyla geldiğini belirterek Thapki’ye kızmaya başlar. Ona neden aramızdaki şeylere Preetiyi karıştırıyorsun, o aramasaydı buraya gelmezdim yalanı bırak artık diye azarlar. Thapki çok üzülür ve ağlamaya başlar. Bihaan’a sadece kendisini affetmesini istediğini söyleyip yaklaşır. Ancak Bihaan, onu sert bir şekilde geri iter. Bütün olanları gizlenmiş bir şekilde izleyen aile gördükleri karşısında çok şaşırırlar. Bihaan’ın Thapki’ye böyle yapmasına dayanamayıp saklandıkları yerden çıkarlar. Bihaan bütün aileyi etrafında görünce şok olur.

Baba, Bihaan’ın Thapki’ye o derecede sert bir itiş yapmasına çok kızmıştır. Ateş püskürerek Bihaan’a kendinden zayıf birini nasıl itip kakarsın diyerek bağırmaya başlar. Thapki olayı ele almak ister ve kendisinin düştüğünü belirtir. Bihaan bu lafı duyunca iyice sinirlenir ve öfkeyle yalan söyleme diye Thapkiye kızar. Olay iyice çığırından çıkar. Baba, Bihaan’a ateş püskürmeye devam edip onu pataklamaya başlar. Baba, Bihaan’a saldırınca Bihaan, Thapkiye nefretle bakarak babamla beni birbirimize düşürmeyi başardın umarım mutlusundur der.

Bihaan bütün aile önünde Babasının aşağılamalarına daha fazla katlanamaz ve bir bıçak alıp ona uzatır. Babasına beni öldür diye yalvarır. Vasundara, Babanın fenalaşacağını düşünüp Bihaan’ı elindeki bıçakla beraber odasına götürür. Baba oğlunun bu denli sinirli ayrılmasına dayanamaz ve onun ardından gidip her şeyi tatlıya bağlamak ister. Baba Bihaan’ı tutup konuşmaya başlar. Ancak Bihaan kan kusmaktadır ve derhal yanından gitmesini ister. Bu arada bıçağı da babasına uzatır. Baba, Bihaan’ı sıkı tutmuştur. Bihaan iyice sinirlenip git deyince Baba hüzünle onu bırakır. Ancak Bihaan’ı bırakınca dengesini kaybeder ve merdivenlerden salona kadar yuvarlanır. Bu arada Bihaan, babasından kurtulmak için çabalarken yanlışlıkla bıçağı ona değdirir.

Baba’nın başına daha kötüsü gelemezdi. Kan içinde yerde yatarken bütün aile başına toplanır. Bihaan elindeki bıçağı hala bırakmamıştır. Endişeyle babasının yanına gelir. Bıçağın ucunda kan gören aile bu işin Bihaan tarafından bilerek yapıldığını düşünür. Dhruv onu böyle görünce boğazına yapışıp ona bağırmaya babasından ne istediğini sormaya başlar. Herkes şok içindedir. Neyse ki orada daha fazla oyalanmayıp Babayı hemen hastaneye yetiştirirler. Baba ameliyata götürülürken Bihaan’da babasını görmeye gelmiştir.

Vasundara onu görünce çok sinirlenir. Babanın ölmesini bu kadar çok mu istiyorsun? Onun öldüğünü görmeye geldin diyerek ona bağırır. Bu arada hastaneye polisler de dolmuştur. Dhruv, polisleri görünce hemen onlara Bihaan’ı gösterip katil olduğunu söyler. Bihaan, polisler üstüne gelirken bir polisin tabancasını eline alır. Kimseye kıpırdamamasını söyleyip Babanın ameliyatı bitene kadar burada duracağım der. Thapki gözü yaşlı bir şekilde Bihaan’a tabancayı indirmesini söyler. Bihaan ise tabancayı ona yöneltir.

Olaylar iyice sarpa sararken ameliyathaneden doktor çıkar. Herkes merakla ona bakarken doktor söze girer. Babanın hayati tehlikeyi atlattığını belirtir. Herkes oh çekerken doktor devam eder. Hayati riski yok ama hala komada der. Bihaan bunu duyunca hiçbir şey hissetmez elindeki tabancayı fark etmeden düşürmüştür bile. Hemen Babanın yanına koşar. Bihaan, Babayı görünce bir nebze sakinleşir. Tam o esnada polisler Bihaan’ı kelepçeleyip götürür. Herkes Babanın başında ona bakmaktadır. Dhruv içinden seninle daha önce neden sık vakit geçirmedim diye geçirir.

Baba için gerekli ilaçları Shraddha almaya gitmiştir. Yoldayken aslında Babanın bu hale düşmesinin kendi işine geldiğini düşünüp içinden Bihaan’a minnet eder. Bihaan ise polisler tarafından hücreye tıkılmıştır bile. Bütün olayları düşünüp Thapki’yi suçlar. Daha sonra aklına babası ile eğlendiği beraber olduğu günler gelir. Bihaan doğrulup kara kara düşünmeye başlar bu arada gözünden yaş gelmektedir. Thapki ise Bihaanın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermemiştir. Onu ziyarete gidip bütün olanları anlatmasını ister. Bihaan ona nefretle bakıp her şey senin yüzünden oldu der. Aşk Bir Rüya 8 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Özeti 8 Mayıs 2020 Bihaan Tutuklandı!” üzerine 2 yorum

  1. Tamkibihan dedi ki:

    Tamkibihan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu

  2. Tamkibihan dedi ki:

    Tamkibihan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.