Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti 7 Mayıs 2020 Bihaan Gerçekleri Öğrendi

furkan 21 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’da yaşanan olaylar bütün izleyicileri ekrana kilitledi. Shraddha’nın hamilelik oyunu çıkmaza girmiş durumda. Tam herkesi hamile olduğuna inandıracakken bir adam gelip her şeyi mahvetmişti. Ayrıca Thapki, Bihaan’dan özür dilemiş ancak Bihaan kabul etmemişti. Bütün bu olayların sonucunu ilerleyen bölümlerde alacağız. Aşk Bir Rüya 7 Mayıs Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti

Ev halkı salona toplanmış dans ederken Bihaan oraya gelir. Dadi ve Baba onu görünce hemen Thapki’yle birlikte olmasını ve birlikte eğlenmelerini isterler. Bihaan başta reddetse de Baba ve Dadi adeta ona yalvarırlar. Bunun üstüne daha fazla dayanamayan Bihaan Thapki’yi alıp çok hızlı bir dansa tutuşur. Dansı o kadar sert yaparlar ki Thapki dengesini kaybedip yere kapaklanacakken Bihaan onu belinden kavrayıp bir daha düşmemesini eğer düşerse bir daha tutmayacağını söyler. Eğlence bittiğinde Bihaan odasına ayrılır.

Bu arada Shraddha’ya bir kargo gelmiştir. Shraddha şüpheli hareketlerle kargoyu götürürken onu Thapki fark eder. Ona olan şüphesi hala dinmemiştir bu yüzden Shraddha’nın peşine takılır. Shraddha odasına girdiğinde kapı aralık kalmıştır. O kargoyu açarken Thapki’de gizlice onu seyretmektedir. Shraddha kargoyu açıp içinden bebek giysisi çıkarınca Thapki Shraddha’nın hamile olduğuna kesin inanmıştır. Ondan şüphelendiği için kendisini suçlu hisseder ve ona sarılıp özür diler. Sarılma esnasında Shraddha pis pis sırıtıyordur.

Thapki oradan ayrılırken pis pis sırıtan Shraddha’nın yeni bir planı olduğu apaçık ortadadır. Thapki odadan çıkınca içinden hamileliğimin bitmesinden dolayı seni suçlayacaklar diye geçirir. Belli ki Shraddha bu hamileliğe bir son verip suçu Thapki’ye atacaktır. Bihaan evde bozulmuş bir vanayı onarmaya çalışırken yanlışlıkla parmağını keser. Bihaan’ın parmağını kan içinde gören Thapki, Baba’ya gelip Bihaan’ın elini sarmasını ister.

Baba kabul etse de neden Bihaan’ın eline Thapki pansuman yapmıyor da ben yapıyorum diye söylenir. Daha sonra gidip Bihaan’ın elini sarar. Bihaan’ın yarası başta sızlasa da Babasının yaptığı pansuman sızlamayı azaltmıştır. Bihaan Baba’dan ayrılırken Thapki ile karşılaşır. Hemen elindeki pansumanı çıkarıp yere atar. Thapki üzülerek ona kanamanın durmayacağını söyler ve lütfen pansumanı tekrar yap der. Bihaan onu çok aldırmaz ve bir iki laf edip oradan ayrılır.

Shraddha düşündüğü planı uygulamak için evde boya yapan ustanın boyasından biraz aşırır ve bir bardağın içine döker. Bunu yapmasının amacı Thapki’den sürekli içecek istemesidir. Thapki ona sürekli içecek götürdüğü için kimse bu planı anlamaz. Planı şöyledir bir bardağa beyaz boya damlatarak onu süt gibi göstermek ve bunu Thapki’nin kendisine verdiğini söyleyip onu hamileliğini bitirmek istediğiyle ilgili suçlamaktır.

Thapki mutfaktayken bardakları kontrol eder. Bir bardağın boya koktuğunu fark eder. Shraddha o bardağı alıp kafasına dikecekken Thapki ona seslenip hızla bardağı elinden çekip atar. Bihaan ve Vasundara olanları izlemektedir. Bardağı eline alan Thapki içindeki boyayı herkese gösterip Shraddha’nın hayatını kurtarmıştır. Planı bozulan Shraddha ne yapacağını bilemez ve Thapki’ye sarılıp ona minnet gösterir. Thapki, Shraddha’yı tutarak kendisini affetmesini ister.

Vasundara, Thapki’ye bir anlam veremez hem bebeği kurtarıp hem de özür dilemesi kendisine saçma gelmiştir. Lafa girip Thapki’ye özür dilememesini aksine Shraddha’nın yavrusunu kurtardığı için onun sana yanaşması lazım der. Onlar oradan ayrılırken Bihaan’ın gözüne Shraddha’nın elindeki boya takılmıştır. Her şeyi anlayan Bihaan Shraddha’ya neden Thapki’ye böyle iftiralar atıyorsun diye sorar. Böyle oyunlara kalkıştığına göre hamile değilsin deyip Shraddha’yı şoka uğratır.

Shraddha midesinin bulandığını belirterek işin içinden sıyrılmaya çalışır. Olanları gören Thapki, Bihaan’ı Shraddha ile daha fazla uğraşmaması için oradan uzaklaştırır. Thapki, Bihaan’ı odasına getirir ve ne halt ediyorsun diye sorar. Bihaan, Shraddha’nın tüm oyununu anlamış olmalı ki Thapki’ye onun hamile olmadığını söyler. Thapki bunu duyunca çok sinirlenir ve Bihaan’ı azarlar. Bihaan’da sesini yükseltip Shraddha’nın herkesi aldattığını aslında hamile olmadığını biliyorum der. Bu arada Dadi’ye telefon gelmiştir. Ona alınacak bazı malzemelerin adresini vermek için aramışlardır.

Dadi, Preeti’ye gelerek adresi dinleyip doğru bir şekilde not almasını ister. Ancak Preeti’nin kulaklarında kulaklık vardır ve adresi tam alamayıp yalan yanlış bir adres yazar. Dadi adresi alıp Bihaan’a götürür. Bihaan adrese bakıp yalnız gideceğini belirtse de Dadi, Bay Sing’in Thapki’yi de çağırdığını belirtip mecburen Thapki ile gideceksin der. Bihaan, Thapki ile gitmeyi kabul edince Dadi içinden bir oh çeker. Çünkü aslında o adam Thapki’yi tanımıyordur bile sadece Thapki ile Bihaan’ın birbirlerine daha çok bağlanması için ufak bir yalan söylemiştir.

Thapki ile Bihaan nere gittiklerinin farkında değillerdir. Yol boyunca sürekli tartışmışlardır. Bihaan elindeki kağıda bakınca adrese geldiklerini belirtip içeri girer. Burası bir soğuk hava deposudur. Bunu dışarıdan anlamamışlardır ve içeri girdiklerinde yanlış mı geldik diye düşünmeye başlamışlardır. İkili içerideyken kapı kapanır ve arkadan kilitlenir. İkili bu soğuk yerde mahsur kalmışlardır.

Bihaan, Thapki’nin üşüdüğünü görünce montunu ona giydirir. Bihaan sonlarının geldiğini düşünüp Thapki’ye bakar ve sana bir şey itiraf etmeliyim yoksa gözüm açık gider der. Bihaan sevgi dolu sözler söyleyip bayılır. Thapki çok korkar Bihaan diye seslense de cevap gelmez. Sıcaklığın iyice düşmesiyle kendisi de bilincini kaybedip Bihaan’ın üstüne yığılır. Aşk Bir Rüya 7 Mayıs özeti bitti.

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti 7 Mayıs 2020 Bihaan Gerçekleri Öğrendi” üzerine 2 yorum

  1. Dilek dedi ki:

    Elinize sağlik hergun girip okuyorum..

    1. Burak dedi ki:

      Teşekkür ederiz. Keyifli Okumalar diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.