Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Özeti 6 Mayıs 2020 Thapki Özür Diliyor

furkan 21 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Shraddha kötü bir plan yapmış ancak bu planı yanlışlıkla Vasundara’ya uygulamıştı. Bu duruma çok kızan Vasundara onu evden atacakken Shraddha bayılmıştı. Eve gelen doktor onun hamile olduğunu söyleyip herkesi şok etmişti. Bu Shraddha’nın evde kalmak için yaptığı yeni bir oyundu. Bakalım ilerleyen bölümlerde Shraddha’nın bu oyunu ne zaman ortaya çıkacak? Aşk Bir Rüya 6 Mayıs Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm

Shraddha hamileliğini bahane edip herkesle oyuncağı gibi oynamaktadır. Şimdi de bir yarışma yapılmasını ister. Kimse yapmak istemeyince Shraddha yine hamileliğini bahane ederek kendisinin üzülmemesi gerektiğini söyler. Bunu duyan Vasundara herkesi oraya toplar ve yarışmayı başlatır. Bu yarışmayı Thapki ile Bihaan çifti kazanır. Dhruv oradan ayrılıp odasında girdiğinde aklına Vasundara’nın bebek ve Shraddha için söylediği sözler gelir.

Daha sonra Thapki’nin ona yüz vermediğini fark edip sadece Shraddha ile ilgilenmesi gerektiği anlar. Shraddha onun yanına geldiğinde Dhruv ona bakıp ona övgüler savurarak artık bir tek sen varsın der. Shraddha adeta bir taşla iki kuş vurmuştur ve bu durumdan dolayı çok mutludur. Shraddha Bihaan ve Thapki’ye yarışmayı kazandıkları için bir meyve verir. İkili odaya varana kadar tartışır. Bihaan elindeki meyveyi atarak Thapki ile hiçbir şey yapmak istemediğini söyler. Bu sözler Thapki’yi çok üzer.

Shraddha odasında çok uzun zamandır içki tüketmedim diye hayıflanırken Thapki içeri girer. İçeride Shraddha’nın elinde içki şişesi görünce çok şaşırır. Thapki’nin peşinden Vasundara, Baba ve Bihaan girmiştir. Hepsi şok içinde Shraddha’ya bakarlar. Shraddha bu içkiyi kendisi için almadığını belirterek hamileliğinden dolayı kutlama yapması için Baba’ya aldığını söyler. Baba bunu duyunca Shraddha’nın çok düşünceli biri olduğunu düşünüp sevinir. İçkiyi alıp içer. Shraddha yine bir yalan söyleyerek planını korumuştur.

Odadan ayrıldıklarında Thapki, Vasundara’ya çarpar. Sarsılan Vasundara, Thapki’ye aklın bir karış havada ne düşünüyorsun diye sorar. Thapki, Shraddha’nın yeni bir oyun içinde olma ihtimalini düşünüyorum deyince Vasundara, Shraddha’nın iyi bir insan olacağına inanıyorum der. Thapki kafasındaki soru işaretlerini gidermek için ertesi sabah eve doktor çağırmıştır. Amacı Shraddha’nın hamileliğinin kesinleşmesidir. Doktor gelip Shraddha’ya test yapmak istediğinde Shraddha şok olur.

Direnmeye çalışır ancak Vasundara ona gelip bunun sana ne zararı olacak bu testi yaptıracaksın deyince mecbur kalır. Doktor ona hamilelik testini uygular ve odadan çıkar. Test sonuçlarının belli bir zaman sonra çıkacağını söyler ve gider. Shraddha sonucu ne olursa olsun bunların aileye ulaşmaması için ne gerekiyorsa yapacaktır. Test sonuçları eve ulaşınca Shraddha olağanüstü bir hızla onları alıp sahtesiyle değişir. Ancak bu işlemi yaparken Thapki tarafından yakalanır. Thapki şüphelerinin gerçek olduğunu anlamış ve ona bunu neden yaptığını sormuştur.

İkili tartışma halindeyken Shraddha’nın hamileliğini kutlamak için içeri foklörler girer. Kapının açılmasıyla cereyan olur ve gerçek raporlar rüzgarın etkisiyle uçup gider. Thapki konuşmaya fırsat bulamadan foklörler Shraddha’nın hamileliğinin uğur getirdiğini ve hangi çift çocuk istiyorsa ona yaklaşması gerektiğini söyler. Bunu duyan Baba, Bihaan’a yanaşıp Thapki’yi tutup Shraddha’ya yanaşmasını ister. Bihaan, Thapki’yi kucaklayıp ona yaklaşırken çiftin gözleri adeta birbirlerini büyülemektedir.

Bihaan otururken birkaç çocuk ona Shraddha’nın odasından uçan test sonuçlarını uzatıp bunları uçak yapmasını ister. Bihaan kağıtlara hiç dikkat etmeden çocukların dediğini yapar. Çocuklar uçağı odada uçururken Baba onu dışarı atar. Şans o ki Thapki bu uçağı alır ve bu kağıdın Shraddha’nın testlerinin sonucu olduğunu anlar. Daha sonra evdekilere Shraddha’nın hamileliğini kesin olarak doğrular. Shraddha ise sonuçları ne kadar hızlı değiştirdiğini düşünüp çok mutlu olur.

Vasundara’da hamileliğin doğruluğunu Thapki’nin ağzından duyunca şüphesi kalmaz. Shraddha’nın hamileliği kesinleşirken bir adam gelir ve Shraddha’nın test sonuçları üzerinde oynadığını söyleyip rüşvet yaptığını anlatır. Bunu duyan Thapki neye uğradığını şaşırır. Daha sonra Shraddha’dan bütün doğruları duyma ister.Mutfakta hafif yiyecekler yiyen Shraddha’nın yanına Thapki sokulur ve ona kilo alması gerektiğini belirterek ağır yiyecekler tavsiye eder. Suman ve Preeti’de Thapki’yi dinleyip mutfaktaki bütün ağır yemekleri Shraddha’ya yedirirler.

Shraddha’nın çok zayıf olduğunu düşünen Thapki onun en az 10 kilo fazlalaşmasını düşünür. Ancak Shraddha’nın fiziğini bırakmamak için bir şeyler yapacağı ihtimalini de gözden çıkarmaz. Shraddha ile işini halleden Thapki, Bihaan’a yemek götürür. Ancak Bihaan, Thapki’yi görmezden gelip yemeğini kendisi alır. Onları gören Dadi aralarında kötü bir şey olduğunu anlar. Thapki’yi kolundan tutup Bihaan ile neler olduğunu ona sorar. Thapki cevap vermeden Dadi her şeyi anlamış gibi ona ilişkiler hakkında birkaç şey söyler. Dadi onun yanından ayrılırken Thapki kara kara düşünmeye başlar.

Thapki hatalı olduğunu düşünüp Bihaan’dan af dilemek ister. Bunun için eline bir kağıt alıp güzel çizimler yapar ayrıca kağıdın her tarafına beni affet şeklinde yazılar yazar. Thapki neşeyle bunu Bihaan’a verir. Bihaan kağıdı görünce yumuşamaz aksine daha çok parlar. Kağıdı aldığı gibi parçalara ayırıp fırlatır. Thapki’ye iyice yanaşıp senin için birçok fedakarlık yaptım hatta ailemle bile ters düştüm diyerek odayı hızla terk eder. Bihaan çıkarken Thapki Bihaan’ın kendisi için yaptığı onca şeyi hatırlayarak üzülür. Bihaan’ın da odadan ayrılırken aklında Thapki vardır. Aşk Bir Rüya 6 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir