Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Özeti 5 Mayıs 2020 Vasu Yine Kandırıldı!

Burak 21 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Shraddha,Vasundara’ya kötü bir plan uygulamış Vasundara Thapki sayesinde bu plandan kurtulmuştur. Thapki, Shraddha’nın ne kadar kötü birisi olduğunu anlatsa da Vasundara onu pek aldırmaz. Ayrıca Bihaan Thapki’yi ıssız bir yerde bırakmış ancak Dhruv onu kurtarmıştır. Bütün bu olayların nasıl şekilleneceğini ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Aşk Bir Rüya 5 Mayıs Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Özeti

Kötülüklerine devam eden Shraddha kilere inip Thapki’ye telefon eder. Shraddha yine bir plan yapıp Thapki’nin oraya gelmesini sağlamak ister. Shraddha’nın planı daha önceden hazırladığı bir tuzağa Thapki’nin basması ve ipin ayağına bağlanarak onu yukarı çekmesidir. Thapki oraya doğru giderken Vasundara bir anda içeri girer. Tavana asılan Vasundara olur.

Belli ki Shraddha gelenin kim olduğunu görmemiştir. Daha sonra kapı tekrar açılır ve Thapki içeri girer Shraddha Thapki’yi görünce yanlış kişiyi ipe astığını anlar. Thapki, Vasundara’yı baş aşağı görünce ona yardım edip ipleri keser. Vasundara bu oyunun Shraddha tarafından yapıldığını anlar ve daha önceden ona toz konduramadığı için sinirlenir. Daha sonra Vasundara bu hareketin affedilmeyeceğini söyleyip onu kovacağını belirtir. Shraddha hiç beklemediği bir yerden darbe yeyince Thapki’den ona destek olmasını ister.

Vasundara, Suman’ı yanına çağırarak öfkeyle tüm aileyi getirmesini ister. Vasundara ateş püskürürken Shraddha’nın ailesini de getirteceğini belirtir. Thapki, Shraddha’nın durumuna acımış ve ona yardım etmeye karar vermiştir. Korka korka Vasundara’ya yaklaşıp bu cezanın çok ağır olacağını söyler. Shraddha’nın yaptığı iyi şeyleri hatırlatarak onu bu seferlik affetmesini ister. Vasundara, Thapki’ye uzun uzun bakıp bunca zaman sana hiç bir iyiliği dokunmayan Shraddha’yı neden bana savunuyorsun diye kızar.

Thapki, Vasundara’ya ateşe körükle gitmemesini belirtip tekrar onu affetmesini ister. Thapki’nin bu sözlerine yumuşayan Vasundara oğluna böyle bir gelin almadığı için çok üzülür. Fakat Shraddha konusunda Thapki ne derse desin kararından dönmez. Vasundara, Thapki’nin yanından ayrılarak tüm ailenin önünde Shraddha’nın tüm eşyalarını kapı dışarı eder. Dönüp öfkeyle Shraddha’ya bakarak neden böyle şeyler yaptığını sorar. Shraddha bu soruları cevaplayamaz ve olduğu yerde yere yığılır. Bütün aile endişe içinde doktor çağırıp Shraddha’nın odasına götürür.

Doktor Shraddha’yı muayene ettikten sonra onun hamile olduğunu belirtir. Bütün aile kısa süreli bir şaşkınlık geçirir. Baba(Bau Ji) sessizliği bozarak Bihaan’a pazara gidip tatlı yiyecekler getirmesini söyler. Shraddha, Vasundara’ya bakıp üzgün bir şekilde kürtaj yaptıracağını belirtip hemen evden ayrılacağını söyler. Vasundara doğacak olan çocuğun torunu olduğunu düşünüp Shraddha’ya evde kalması için fırsat verir. Shraddha evde kalacağını duyunca çok mutlu olur ve bir daha kötü niyetli davranamayacağını söyler.

Torunu olacağını düşünen Vasundara, Dhruva gelip Shraddha’ya çok iyi davranmasını öğütler. Dhruv annesinin sözlerini dinleyip Shraddha’yı odalarına götürür. Dhruv hiç olmadığı kadar Shraddha ile ilgilenirken Shraddha halinden oldukça memnun gözükmektedir. Ev halkı uykuya geçtiğinde Shraddha yatağından ayrılır.Sessiz sessiz doktorun yanına gelip bugünkü oyununa ayak uydurduğu için ona bir miktar para teslim eder. Shraddha’nın hamileliği bir oyundan ibarettir.

Thapki Bihaan ile bir broşür yüzünden kavga ederken sesleri duyan Vasundara odaya girip Bihaan’a Thapki’nin asla üzülmemesi gerektiğini söyler. Thapki, Bihaan’a bakıp ona birkaç laf söyler. Thapki’nin sözlerine aldırış etmeyen Bihaan, Thapki’nin hatalı olduğunu belirtir. Vasundara, Shraddha’nın hamileliğinden dolayı onunla ilgilenmek ister. Onun yanına geldiğinde onu hunharca dans ederken görür. Bu olay karşısında çok sinirlenen Vasundara, Shraddha’yı avazı çıktığı kadar azarlar. Ona hamileliğini hatırlatıp oturmasını ister.

Shraddha dans izlemek istediğini belirtip Suman ve Preeti’den bu isteği yerine getirmelerini ister.  Hamile olduğu için onun üstüne titreyen Suman ve Preeti onun dediklerini yaparlar. İkili uzun uzun dans edip yorulunca Shraddha son bir dans daha istediğini söyler. Suman bir bahane bulup oradan ayrılmak ister. Ayrılırken de Preeti’ye Shraddha’nın adeta kendileriyle oyun oynadığını belirtip onunla hesaplaşacaklarını söyler.

Dadi, Shraddha’ya birtakım öğütler verirken ona yiyecek ve içeceklere de dikkat etmesini söyler. Hatta Suman’a bütün zararlı atıştırmalıkları çöpe atmasını söyler. Shraddha abur cuburu çok sevdiği için bu duruma üzülür ancak bir şey diyemez. Shraddha, Dadi’nin yanından ayrılıp sinsice mutfağa dalar. Mutfakta en sevdiği tatlılardan birini yemek ister. Tam tatlıdan bir ısırık alacakken Thaapki onu durdurur. Aşk Bir Rüya 5 Mayıs Özeti bitti arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir