Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Özeti 4 Mayıs 2020 Dhruv Thapki’yi Kurtarır

Burak 19 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmezlerinden biri olan Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde olan olaylar izleyicileri adeta ekranlara kilitledi. Vasundara ile Thapki’nin birbirine ısınması ve gittikçe bağlanması evdeki düzeni değiştirecek gibi. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu olaylar nasıl sonuçlanacak. Aşk Bir Rüya 4 Mayıs Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Özeti

Shraddha, Thapki’yi okunacak olan ilahi metinler yüzünden odalardan birine gönderir. Bihaan, odanın kapısını Thapki içerideyken dışarıdan kilitleyip ayrılır. Thapki kapıyı açması için birilerine bağırsa da nafile çünkü herkes dışarıdadır. Thapki orada kalırken Vasundara metinleri okuması için Thapki’yi beklemektedir. Bekleyiş uzadıkça sıkılırlar ve Vasundara, sonunda Shraddha’yı kaldırarak metinleri okumasını ister.

Shraddha çok mutlu olsa da sedire çıktığında metinleri karıştırıp hatalı okur. Herkes Vasundara’ya bakarken Vasundara çok utanır. Derken Thapki çıkagelir. Vasundara hemen yanına fırlayıp ilahi metinleri onun okumasını ister. Thapki zevkle kabul eder. Sedire çıkıp bütün metinleri sular gibi mükemmel okur. Herkes Thapki’nin okumasından dolayı memnundur.

Shraddha, öfkeyle Bihaan’a gelip neden Thapki’yi o odadan çıkardın diye sorar. Bihaan bütün komşuların annesi ile dalga geçmesine dayanamadığını belirtir ve bu yüzden yaptığını söyler. Shraddha, Vasundara ile Thapki’yi artık çekemez ve Vasundara için kötü planlar düşünür. Elindeki broşürde küçük çaplı patlamalarla ilgili bir şey okur. Daha sonra pis pis sırıtarak Vasundara’yı bundan sonra sağır edeceğini söyler. Vasundara elindeki broşürü kırıştırıp fırlatırken Thapki içeri girer. Shraddha’nın broşürde okuduğu metinleri görür ve bir plan yaptığını düşünür.

Bihaan arkadaşlarıyla alem yaparken Thapki içeri dalar. Bihaan’ın dostları ellerindeki kadehleri gizlemeye çalışsa da Bihaan onlara sorun olmadığını söyler. Thapki odaya girip elinde bir kaç yiyecekle çıkar. Bihaan’a içki içerken bu yiyeceklerin rahatlattığını belirtir. Thapki kadehi eline alıp içecekken Bihaan onu durdurur ve onu azarlar. Bihaan elindeki kadehi parçalayıp bir parçasıyla onu sıkıştırmaya başlar. Thapki çok korksa da Bihaan ona zarar vermez ve öfkeyle odadan ayrılır. kapıyı çarptığında gözünden yaş gelmektedir.

Bu arada Shraddha ufak çaplı patlama için bir bataryanın içine ufak bir çip koyar ve bir müddet sonra patlaması için onu ayarlar. Amacı bu bataryayı Vasundara’nın telefonuna yerleştirmek ve onun kulaklarını sağır etmektir. Thapki sedire gider. Sedire vardığında oranın hırpalandığını görür. Daha sonra Shraddha’nın elbisesini incelediğinde birtakım parçacıklar görür ve oranın Shraddha tarafından o hale getirildiğini anlar. Thapki, içinden Shraddha’ya hakaretler savurur. Bu arada Shraddha işini başarmış bataryaları değiştirmiştir.

Aşk Bir Rüya 4 Mayıs Özeti devam ediyor

Thapki, Shraddha’nın kötü bir plan kurduğunu düşünüp bu planı çözmeye çalışır. Düşünceler içerisinde ilerlerken Vasundara’nın yağlı elleriyle telefonu kurcaladığını fark eder Thapki ondan sesi daha iyi duyması için telefon kulaklığını takmasını ister. Vasundara, Thapki’yi dinler ve dediğini yapar. Shraddha olanları görür ve patlamanın etkisiz olacağını düşünüp çok öfkelenir. Daha sonra Vasundara pazar yerine gitmek için evden ayrılırken Shraddha yalandan ona çarpıp kulaklığı yere düşürür. Yere düşen kulaklığı ayaklarıyla çiğneyerek kulaklığı yok eder. Shraddha af dilerken Vasundara önemsiz olduğunu belirtip oradan ayrılır.

Shraddha’nın Vasundara’nın telefonuyla bu kadar alakalı olması Thapki’nin dikkatini çekmiştir. Onu tutup neden böyle yaptığını sorunca Shraddha, Vasundara’nın çok kısa bir süre içinde artık duymayacağını söyler. Thapki bunu duyunca Shraddha’nın Vasundara’yı sağır etmek istediğini anlar. Hemen evden fırlayıp Vasundaranın ardına gider. Shraddha planının son evresini gerçekleştirmek için Vasundarayı arayıp çipi çalıştırır. Onu telefonda oyalarken çok az bir zaman sonra Vasundara’yı sağır etmeyi başaracağını düşünür. İkili telefonla konuşurken Thapki, Vasundara’ya yetişip telefonu kulağından çekmiştir. Vasundara şaşkınlıkla bakarken Thapki telefonu fırlatır. Telefon fırlarken patlar.

Vasundara hiçbir şey anlamamıştır. Thapki, Shraddha’nın kötü planını ona anlatsa da Vasundara Shraddha’nın böyle bir şey yapmayacağını belirtir. Thapki hiç beklemediği bir şekilde karşılık almıştır. Vasundara’ya bunu en kısa sürede kanıtlayacağını söyler. Daha sonra Bihaan ile Thapki motor ile gezerken Thapki, Bihaan’a biraz daha ağır gitmesini söyler. Bihaan bunu duyunca inat edip gaza basar. Thapki motorun hızlanmasına çok sinirlenip Bihaan’a bağırır. Bihaan azar işitince çok öfkelenir ve Thapki’yi ıssızlığın ortasında motordan indirip yoluna devam eder. Thapki bu yerde çok korkar. Bir müddet sonra iğrenç görünümlü adamlar onu fark edip etrafında dolaşmaya başlarlar.

Thapki bu adamları görünce iki kat daha fazla korkar. Adamlarla bakışırken bir araba yanaşır gelen Dhruv’dur. Dhruv, Thapki’ye hızır gibi yetişip onu hem adamlardan hem de ıssızlıktan kurtarır. Daha sonra Bihaan’a gelip onu azarlamaya başlar. Bihaan’a neden böyle bir şey yaptığını sorsa da Bihaan cevaplayamaz. Dhruv sinirli sinirli oradan ayrılırken Bihaan, Thapki’ye hakaretlerde bulunur. Dhruv onları dinlerken aralarının bozulduğunu anlar ve sevinir. Aşk Bir Rüya 4 Mayıs Özeti buraya kadar.

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir