Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Özeti 2 Mayıs 2020 Kazanan Thapki Oldu

Burak 18 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi son bölümde yaşananlara baktığımızda Shraddha’nın planı işe yaramamış, Thapki aarti’yi en güzel şekilde yapmıştı. İlk testin kazananı bu şekilde belli olmuştur. Aşk Bir Rüya 73. Bölümde neler olacak? 2 Mayıs özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Özeti

Sabah Thapki, Bihaan’dan banyo yapıp yanına gelmesini ister. Bihaan ise ona hiç aldırış etmez. Thapki tekrarlar. O sıraada Bihaan’ın umursamaz tavırlarını gören Shraddha gülümser. Dhruv’un yanına gelerek ona işiyle ilgili dosyalar verir. Dhruv ona teşekkür eder. Shraddha ona Bihaan ve Thapki’nin tekrar beraber sebebiyle bir hediye almalarını gerektiğini söyler. Bihaan’ın Thapki’ye hazırladığı plandan bahseder. Dhruv bu planı duyunca şaşırır. Shraddha, Dhruv’a Bihaan’ın Thapki’ye delice aşık olduğunu ve Thapki’nin de onu seveceğini söyler. Dhruv öfkeyle ayrılır.

Vasundara Thapki ve Shraddha’yı yanına çağırır. 2. testin öfke kontrolü olduğunu söyler ve kızları oraya çağırır. Thapki kızlarla ilgilenmeye başlar. Shraddha Thapki’nin çocuklara iyi davrandığını görünce garipser. O sırada Bihaan silahına mermi dolduruyordur. Onu gören Thapki evde böyle şeyler yapmaması gerektiğini söyler. Bihaan ise silahı Thapki’ye doğrultarak ona karışmamasını söyler. Bihaan resmen delirmiştir. Bau Ji’nin odaya girmesiyle beraber Bihaan silahını indirir.

Shraddha çocuklara gider ve iyi bir oyun oynamalarını ister. Çocuklar oyunu merak eder ve sorarlar. Shraddha Thapki’nin kekeme olduğunu söyleyerek onunla dalga geçmelerini ister. Çocuklar Thapki’nin yaına giderek ”dil kasırgası” demelerini isterler. Thapki kekemeleyerek söyleyince çocuklar onunla dalga geçer. Thapki ise hiç sinirlenmez. Shraddha bu duruma şaşırır. Çocuklardan biri çok gülmekten nefessiz kalır. Thapki ve Shraddha paniklerler. Bihaan ise içeriye su getirmek için gider. Çocuklardan biri o sırada çekmeceden Bihaan’ın silahını alır ve oyun oynamaya başlar. Bihaan odaya gelir ve silahın kaybolduğunu görünce şok olur. Silahın nereye gittiğini düşünür.

O sırada kızlar Shraddha’ya makyaj yaparlar. Shraddha çok sinirlenir ama belli etmemeye çalışır.  Vasundara, Shraddha’nın kızmadan bir gün geçiremeyeceğini düşünüyordur. Diğer yanda silahı ele geçiren çocuk Shraddha’ya doğru tutar. Bau Ji ve Bihaan silahın boş olduğunu düşünerek çok rahat davranırlar ama Thapki çekmecedeki mermilerden birinin eksik olduğunu görür. Shraddha ise çok korkuyordur. Çocuk tam ateş eder büyük bir gürültü kopunca herkes tedirgin olur. Thapki çocuğun elindeki silahı yukarı doğru tutmayı başarmıştır. Olanları gören Bihaan utancından yerin dibine girer ve kendini suçlu hisseder.

Vasundara bu testin kazanının da Thapki olduğunu açıklar. Bu duruma Shraddha çok sinirlenir. Odasına giderek Thapki’yi öldüreceğini söyler. Dhruv bunları duyar ve neden Thapki’nin adını geçtiğini sorgular. Shraddha, Bihaan ve Thapki çocukları hiç düşünmüyor der. Dhruv bunu da duyunca öfkesinden deliye döner ve Thapki’nin adını bir daha anmamasını ister. Shraddha bu sözlerin ben idaha çok incitti diyerek ağlamaya başlar. Dhruv ona su vererek sakinleşmesini ister.

Sabah, Dhruv uyanır ve kendini gömleksiz görür. Shraddha’yı yakın bulur ve onu uyandırmaya çalışır. Bir yelek bulur ve onu giyer. Shraddha uyanınca ona neden bu haldeyiz diye sorar. Shraddha karı koca arasında olan şeyin olduğunu söyler. Dhruv bunun imkansız olduğunu dile getirir. Shraddha, gece yorulduğunu ve uyuduğunu söyleyerek bu yüzden hiçbir şey hatırlamıyorsun der. Dhruv bu duruma üzülür ve orayı terk eder. Shraddha ise gülümser.

Thapki Bihaan’ın şarj aletini kullanmak için onun odasına doğru hareket eder. O ısrada Bihaan ile göz göze gelirler. Bihaan ona benden uzak dur yanıma yaklaşma der. Thapki ise şarj aleti için geldiğini söyler. Onu uzaklaştırır ve yaklaşmamasını ister. Bu durumda ikili tartışmaya başlar. O sırada Shraddha Thapki’nin odasına gider ve bugünkü pujada giyeceği elbisesini görür. Onun fermuarını bozarak onu rezil etmek ister. Thapki’nin ise hiçbir şeyden haberi yoktur. Aşk Bir Rüya 2 Mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 73. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.