Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti 1 Mayıs 2020 Thapki Testten Geçiyor

Burak 18 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi 71. bölüm özeti son sahnesinde yaşananlar herkesi yürekten burkmuştu. Vasundara Thapki’ye kekeme olduğu için düşük olduğunu söylemiş Shraddha’nın ondan üstün olduğunu belirtmişti. Bunun üzerine Thapki ikisi arasında ön yargı olmadan bir test yapmasını istemişti. Aşk Bir Rüya 1 Mayıs özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti

Bihaan’ın aşkını itiraf etmek için yaptığı planın günün gelmiştir. Thapki süslemeleri görünce şaşırır ve neden böyle bir şey yaptığını sorar. Bihaan dizlerinin üstüne çökerek aşkını itiraf eder ve tekrar evlenmek istediğini söyler. Thapki ise kabul eder ama bu gerçek değildir. Bihaan hayal ediyordur. Bihaan hazırlıkları tamamlarken Shraddha’nın planı devreye girer. Shraddha gelerek ona Thapki’nin eski evliliği araştırmak için döndüğünü söyler.

Bihaan bu duruma çok sinirlenir. Thapki süslemelerin olduğu yere gelir. Bihaan siniriyle hazırladığı tüm sürprizi bozarak Thapki’den hesap sorar ve ona beni kandırdın der. Thapki Vasundara’nın onu kandırdığını söyleyerek evlilik gerçeğimi bilmek zorundaydım der. Bihaan çok sinirlidir ve duygularıyla oynadığını söyler. Bihaan Vasundara’yı korumaya geçer ve onun hakkında konuşmasını istemediğini belirtir. Thapki özür diler. Shraddha onları uzaktan izleyip başarılı olduğu için kendiyle gurur duyar.

Herkes yemek yiyordur. Bau Ji, Thapki ve Bihaan’ı sorar. Thapki oraya gelir ve masaya oturur. Bihaan yemek yemeyi reddeder. Dadi bugün Bihaan ve Vasundara’ya ne olduğunu sorgulamaya başlar. Diğer yandan Vasundara onlara test yapmayı kabul etmiş bir şekilde Thapki ve Shraddha’yı çağırır. Testin ilk aşaması oruç tutmaktır ve ikiliden hile karıştırmadan yerine getirmelerini ister. Shraddha Vasundara’nın testi neden yaptığını düşünür. Bu ikili testi kabul eder. Testin oruç olması Shraddha’yı endişelendirmiştir. Hiçbir şey yemeden nasıl duracağını düşünüyordur. Vasundara  dürüst olan kazanacak diyerek konuşmayı bitirir.

Dadi Thapki’ye Bihaan ile beraber pazara gidip alışveriş yapmasını söyler. Bunu gören Shraddha Vasundara’nın yanına sokularak bu testin neden olduğunu sorar. Vasundara ona bir kitap verir ve oruçtan sonra soracağım soruların cevabı bunda der. Vasundara Shraddha’nın kaybetmesini istemiyordur. Shraddha ise Vasundara’nın ondan yana olduğunu görünce bir şeyler atıştırmak ister. Tam yiyeceği ağzına götürürken Vasundara ona bağırır. Shraddha, Vasundara’nın delirdiğini düşünerek gider ve öfkelenir. Thapki’yi kaybettirmek için bir numara planlamayı düşünüyordur.

Thapki pazara varmıştır. Bir sebzeciden bir şeyler almak üzeredir. Adam para istemez. Thapki parayı alması için ısrar ederken Bihaan adama silah doğrultur ve parayı almasını ister. Thapki bu durum karşısında şok olarak ona ne yaptığını sorar. Bihaan ise benden değişmemi istedin. Beni aldattın. olanlardan sonra aynı kalmamı beklemiyordun değil mi? der. Bihaan Thapki’den önceki haline dönmüştür. Thapki sana yalan söyleyerek büyük bir hata yaptığımı biliyorum ama sana sebebini söyleyerek özür diledim der. Eve dönen Thapki Shraddha’nın bir şeyler yiyip içtiğini görür.

Thapki Shraddha’ya bunu yapmamasını gerektiğini aksi takdirde kaybedeceğini söyler. Shraddha Vasundara’nın ona veridği kitaba güveniyordur ve sen aç kalacaksın ama ben kazanacağım der. Thapki ondan en azından Tanrı için yanlış yapmamasını ister ama Shraddha hiç aldırmaz. Vasundara Suman’dan diya hazırlamasını ister. Shraddha Suman’ın hazırladığı diyaları görünce onu kandırır ve 51 diyayı kendi yapmış gibi Vasundara’ya getirir. Shraddha çok dinamiktir. O sırada Thapki gelir ve oruç dolayısıyla başı döner. Vasundara ondan pes edip etmeyeceğini sorar. Thapki ise soğuk kanlılıkla hayır ben iyiyim der. Shraddha Vasundara’ya tüm işi yaptığını söyler, ancak Thapki gibi zayıf değildir.

Aarti vakti gelmiştir. Shradha, Thapki’nin elini yakması için diya’nın sapını ısıtır. Vasundara Shraddha’yı mutfakta görünce işkillenir ama Shraddha onu kolaylıkla kandırır.  Aarti başlar ama Bihaan ortada yoktu. Herkes Bihaan’ı sorar. Thapki kendini kötü hissederek onlara evde olmadığını söyler. Dhruv ve Shradha pujayı başlatırken Thapki tek başına başarır. Sıra diyaları tutmaya gelmiştir. Thapki tam tutacakken şalı diyanın üstüne düşer. Şalını kaldırmak yerine diyayı şalıyla beraber tutar. Bununla beraber eli yanmaz. Bunu gören Shraddha şok olur. O sırada Bihaan ise bahçede bulanan hayvanları kendi sırdaşı yapmış onlara bir şeyler anlatıyordur. Aşk Bir Rüya 1 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir