Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Özeti 30 Nisan 2020 Thapki Herşeyi Öğrendi!

Burak 18 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi son bölümde yaşananlar Vasundara’yı panik haline sokmaya yetmişti. Gerçeğin açığa çıkmasından korkan Vasundara tüm delilleri yaktı. Thapki gerçeği öğrenecek mi? Vasundara’nın sıradaki hamlesi ne? 30 Nisan Özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Özeti

Bütün aile oraya toplanarak ateşi söndürür. Thapki tüm delillerin yandığını görerek ağlar. kloroform ilacını yapan kimyagerin peşine düşer. Gerçeği ondan öğreneceğini düşünür ve odasına döner. Diwakar’ın onlarla alay etmesi, babasını küçük duruma düşürmesi onu derinden yaralamıştır. O gizemli fotoğraftaki gerçeği çözmek istiyordur. O sırada Bihaan gelir. Bu ikilinin kalbi hızlı hızlı atıyordur. Thapki’nin elini tutan Bihaan resmen kalp krizi geçirecek gibi olur. Doktor Thapki ona müdahale eder. Herkes onlara bakar ve gülümser.

Bihaan depoya giderek bir resim çizmeye başlar. Bau Ji odaya girer ve ona Thapki’nin resmini mi çiziyorsun diye sorar. Bihaan hayır dese de Bau Ji anlamıştır. Ona Thapki’yi kaybetmemesi gerektiğini ve onu sevdiğini söylemesini  ister. Bihaan şok olur. O sırada Shraddha tapınağı temizliyordur. Thapki tapınağa giderek tanrıya gerçeği öğrenmek istediğini söyler ve dua eder. Bunları duyan Shraddha şok olur. Thapki dua ederken Bihaan’ın çizdiği resim uçarak önüne düşer.

Thapki resimdeki sembollerin anlamını merak etse de Bihaan’a sormaktan utanır ama bir yolunu bulup soracaktır. Bihaan’ın yanına gelerek bir oyun oynamak istediğini söyler. Bihaan meraklı gözlerle bakarken ben sana bazı sembollerin anlamını soracağım sende cevap vereceksin der. Bihaan sembollerin anlamlarını tek tek cevaplar o sırada telefonu çalar ve konuşmak için oradan uzaklaşır.

Thapki resimdeki tavus kuşu tüyünün anlamını Bihaan’ın sözlerinden çıkarmıştır ve Vasundara’nın onun evliliğini bozduğunu anlamıştır. Thapki resmen şok olur. Dhruv ile olan evliliğini neden bozduğunu sorgulamaya başlar. O sırada Bihaan akşam Thapki’ye olan sevgisini itiraf edecektir ve plan hazırlıyordur. Shraddha Bihaan’ı telefonda konuşurken duyar ve o geceyi mahvetmek için bir plan düşünür. Thapki Dadi’nin yanına gelir ve ona gerçeği zarar vereceğini bile bile söylemeli miyiz? diye sorar. Dadi ise her ne olursa olsun gerçek her zaman söylenmeli der. Thapki Vasundara’nın onun evliliğini bozduğunu herkese anlatmayı düşünüyordur.

Vasundara Thapki’nin odasındaki resmi görünce herşeyi çözdüğünü anlar ve şok olur. Ne yapacağını bilemez. Thapki ise bir şey açıklayacağını söyleyip herkesi salonda toplamıştır. Vasundara koşarak oraya gider. Thapki tam söze girecekken Vasu baygınlık geçiriyormuş gibi yapar. Onu apar topar odasına çıkarırlar ve kendine gelmesi için su içirirler. Vasundara uykuya dalar ve 4 saat sonra uyanır. Uyandığında Thapki’nin her şeyi söylediğini düşünür o sırada yanında bir mektubu görür ve okumaya başlar. Mektup Bau Ji’nin ağzından yazılmıştır. Thapki ve Bihaan’ı evlendirerek günahların en büyüğünü işlediniz bu yüzden seni terk ediyoruz yazıyordur. Vasundara şok olur.

Arka taraftan Thapki çıkar o sırada Vasundara her şeyimi elimden aldın mutlu musun?! der. Thapki ise neden evliliğimi bozdun diyerek hesap sorar. Vasundara ise senin bir kekeme olduğunu öğrenince bu evin bahusu olarak göremezdim. Oğlumun mutluluğu için yaptım der. Thapki ağlamaya başlarken o sırada Bau Ji ve Dadi odaya girer. Vasundara şok olur ve nerede olduklarını sorar. Bau Ji tapınağa gittik geldik diyerek neler oluyor der.

Vasundara mektubu yazanın Thapki olduğunu anlamıştır. Ona çok sinirlenir ama belli etmez. Thapki dışarıda aya bakarak Vasundara’nın sözlerini hatırlar ve içten içe üzülür. O sırada Vasundara onu görür ve yanına gidererek beni oyuna getirdin ve konuşturdun der. Thapki iyice sinirlenir ve ne oyunu ben gerçekleri öğrendim, oğlunuzun ve benim hayatımı mahvettiniz der. Vasundara kekemelerin kalbinde her zaman kötülük olacağını söyleyerek oğlum için yaptım der. Thapki tekrar ağlamaya başlar. Vasundara ona işe yaramaz bir kızsın diyerek Shraddha’yı övmeye başlar.

Bunun üzerine Thapki hatasız ve kusursuz insan olmaz der. Shraddha’nın da illaki zayıf olduğu konular vardır diyerek sözlerine ekler. Bunu duyan Vasundara sen bana meydan mı okuyorsun diye sorar. Thapki ise edebini bozmadan hayır, sadece tarafsızca bizi teste sok der. Aşk Bir Rüya 30 Nisan Özeti bu kadardı. Bu testin sonucu Vasundara’yı memnun edecek mi? ilerleyen bölümlerde göreceğiz arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir