Aşk Bir Rüya 70. Bölüm Özeti 29 Nisan 2020 Thapki Gerçeğin Peşinde!

furkan 18 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar hepimizin aklında soru işaretleri bıraktı. Acaba Thapki, Bihaan’ı bırakabilecek mi ? Bihaan onu ayrılmaktan vazgeçirebilecek mi ? Aşk Bir Rüya 29 Nisan Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 70. Bölüm Özeti

Olaylar iyice büyür ve Thapki ile Bihaan mahkemeye çıkarlar. Yargıç mahkemenin kısa sürede hallolacağını belirtir. Bihaan hiçbir şeye mana veremez gerekli evraklara imza attıktan sonra hemen oradan ayrılır. Eve geri döndüğünde herkes onu tek başına görünce moralleri düşer. Shraadha ise zevkten dört köşe olmuştur. Baba, Bihaan’a yaklaşarak tek misin diye sorar. Bihaan hüzünlü hüzünlü Baba’ya bakarken bir ses işitilir. Arkalarına baktıklarında Thapki’nin geldiğini görürler. Thapki, Bihaan’ın tek gelmediğini belirtir. Eve çöken kara bulutlar bir anda dağılır. Baba, Thapki’yi görünce çok mutlu olur. Bu günden itibaren kimsenin Thapki’nin moralini ve motivasyonunu düşüremeyeceğini söyler. Vasundara ve Shraddha’nın zevki bir anda yerle bir olur ikisi de bu duruma çok şaşırır.

Bu olaylardan sonra Thapki, Vasundara’nın yanına gelerek ona bir şeyler anlatır. Thapki, Bihaan’ın yürekten çıkan inancına ve aşkına kayıtsız kalamazdım diyerek boşanmayı ihmal ettiğini buna bağlar. Vasundara sessiz sessiz bütün olanları dinler daha sonra Thapki’ye hak vererek ona bir takı takar ve Bihaan’ı unutmamasını söyler. Bunları gören Shraddha, Vasundara’nın amacının ne olduğunu bir türlü anlayamaz. Eminim ki siz değerli takipçilerimiz de anlamamışsınızdır. İlerleyen bölümlerde şekil alacağını düşünüyoruz.

Bihaan, Thapki’nin geri dönüşünden dolayı çok mutludur. Bir daha hiçbir zaman Thapki’yi kırmayacağını söyler. Thapki içeri gelip ona yatmasını söyler. Thapki ona telli bir çalgı gibi farklı noktalardan konuşsak da seslerimiz farklı çıksa da sürekli birbirimize ayak uydurmalıyız der. Bihaan bunun üzerine Tanrıya şükür eder. Daha sonra bir daha Thapki’yi kırmayacağına ona her manada saygı duyacağına söz verir. Bihaan sözler verirken Thapki, Vasundara’nın koluna taktığı takıya bakarak gerçeklerin çok daha değişik olduğunu belirtir. Thapki’nin odaya geliş amacı Bihaan ile evlendiklerinde Bihaan’ı kendisine kimin yönelttiğini bulmaktır.

Suman ile Preeti birlikte anı defterindeki fotoğraflara bakarken Bihaan’ın elini başkasının tuttuğu bir fotoğrafa rastlarlar. Onun üstüne konuşurken Thapki gelir ve bu kim diye sorar. Fotoğrafta Bihaan eskiden sevdiği kadınla el ele tutuşmuştur. Thapki fotoğrafı alır ve bakarak ilerler. Onu gören Vasundara ona yaklaşır ve ne yaptığını sorar. Thapki’ye bu fotoğrafın sende ne işi var diye tekrar sorar. Thapki bu fotoğraftakinin kim olduğunu bilmediğini söyler ve onun albümde durmasının mantıksız olduğunu belirterek çöpe atacağını söyler.

Thapki fotoğraftaki kızın kim olduğunu merak eder ve fotoğrafını çeker. Daha sonra dergilerde çalışan arkadaşına telefon ederek yardım ister. Arkadaşı kızın açık adresini tespit edip Thapki’ye gösterir. Thapki onunla konuşmak için hızlı hızlı hazırlanıp yola koyulur. Thapki’nin hızlı hızlı evden ayrılması Vasundara’yı kuşkulandırır. Vasundara dayanamaz ve Thapki’yi gizlice takip eder. Thapki kızla bir araya geldiğinde lafı fazla uzatmadan ona evliliğin kim tarafından organize edildiğini sorar. Kız sussa da Thapki para teklif edince kız Pan isminde birini tarif eder. Thapki kızla konuşurken Vasundara’yı fark eder. Çok korkarak kızı tutup saklanır. Vasundara oraya gelip onları ararken Thapki bir şey düşürür. Vasundara fark etmez ve oradan gider.

Vasundara’nın onları fark etmediğini düşünen Thapki rahatlar ve kıza daha çok soru sorar. Kız çok fazla bir şey hatırlayamadığını söyler. Thapki ona numarasını verip her hatırladığı bilgiyi kendisine iletmesini ister. Thapki işini bitirip eve dönerken Vasundara ortaya çıkar ve Thapki’nin konuştuğu kızı tuta. Vasundara onları saklanırken görmüş ama çaktırmamıştır. Vasundara kıza para vererek Thapki ile ne konuştuklarını sorar. Kız her şeyi anlatınca Vasundara çok korkar. Hemen telefona sarılıp Shraddha’yla konuşur. Thapki’nin evlilik gerçeklerini anlamaya çalıştığını düşünür.

Shraddha’ya kilerde bir kavanoz olduğunu ve o kavanozdan hemen kurtulmaları gerektiğini söyler. Shraddha, Vasundara’ya pek anlam veremez ama yine de kilere gider. Kilerde Vasundara’nın kastettiği kavanozu fark eder ancak ortalığın çok pis ve rutubetli olmasından dolayı içeri girmez. Vasundara aradığında ise ona kavanozdan kurtuldum diye yalan söyler. Thapki eve gelir gelmez kilere gider ve kavanozu eline alır. Ve bunun insanların tansiyonunu düşeren bir ilaç olduğunu anlar. Daha sonra düğün günü yaşanan olayları hatırlar.

Vasundara telaşlı bir şekilde eve döndüğünde Shraddha’ya sürekli olarak kavanozu sorar. Shraddha her seferinde attım, kurtuldum gibi yalanlarla cevap verir. İkili konuşurken Vasundara, Thapki’nin elindeki kavanozu görür ve sinirle Shraddha’ya yalancı diyerek  sitem eder. Vasundara o kavanozun önemini hatırlayarak Thapki’nin her şeyleri öğreneceğini düşünür ve bir şey yapması gerektiğini anlar.

Evde hal böyleyken dışarıda Bihaan yanındaki bir kaç kişiyle başka bir evi boşaltmaya gelir. Evdeki aile Bihaan’a olağan güçleriyle yalvarır ve ondan af dilerler. Bihaan aldırmamaya çalışsa da ailenin her birini Thapki olarak görünce çok şaşırır. Hemen herkese boşaltmayı durdurmasını söyler. Kendisine geldiğinde Thapki’nin her an aklında olduğunu düşünür.

Thapki tek başına kavanozdaki gizli şeyleri sorgularken Vasundara yanına gelir. Elindeki CD’yi ona uzatarak bunun evlendikleri günün kayıtlı olduğu CD bu diyerek verir. Thapki çok mutlu olur artık bütün gizemleri çözeceğim diye düşünürken Vasundara yalandan aksırır. Thapki onun için mutfağa koşup sıvı bir şeyler getirmeye gittiğinde Vasundara CD ve kavanozun olduğu rafı tutuşturur. Thapki odaya girdiğinde rafların yandığını fark eder ve çok korkar. Aşk Bir Rüya  29 Nisan Özeti bu şekilde sona eriyor

Aşk Bir Rüya 70. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir