Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Özeti 28 Nisan 2020 Bihaan ile Thapki Ayrılacak mı?

furkan 17 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’nın son bölümünde yaşananlar herkesi büyük bir şoka sokmuştu. Bihaan vurulmuş ve apar topar hastaneye götürülmüştü. Hastanede kan grubunun Vasundara ile uyuşması işleri çıkmaza sürecek gibi duruyor. Bakalım Vasundara Bihaan’a kan verecek mi? Aşk Bir Rüya 28 Nisan Özeti başlıyor.

Aşk Bira Rüya 69. Bölüm Özeti

Bihaan’ın kan grubunun Vasundara ile uyuşması, Vasundara’nın eline çok büyük bir kozun geçmesi demektir. Vasundara bu fırsatı değerlendirmek için Thapki’ye gider ve Bihaan’dan ayrılması halinde ona kan vereceğini söyler. Thapki, Bihaan için çaresiz boşanmaya karar verir. Thapki’nin Bihaan’dan vazgeçtiğini duyan Vasundara, ona kanını bağışlayarak onun hayata tutunmasını sağlar. Oğluna kan verdiği için Baba, Vasundara gidip teşekkür eder. Bihaan gözünü açtığında Thapki’yi başucunda beklerken onunla konulmaya başlar. Thapki Bihaan’ın susmasını ister ve boş yere nefes tüketme der. Bihaan, Thapki’ye övgüler yağdırarak onu mutlu etmeye çalışır.

Bihaan doktorlara kendisine geldiğini söylese de doktorlar ona bugünü müşahede altında bitireceğini daha sonra eve gidebileceğini söyler. 1 gün sonra Bihaan eve döner. Evde Suman büyük bir iştahla bu seneki Tanrı festivali’nin mükemmel olacağını Baba’ya anlatmaya çalışır. Baba itiraz edip bu festivalin iptalini ister. Bihaan, Baba’ya bakıp onu sorgularcasına niçin diye sorar. Baba senin için dese de Bihaan iyileştiğin ve hiçbir eğlencenin ertelenmemesini söyler. Baba kabul eder. Bu arada Vasundara, Thapki’ye yanaşıp festival gecesinde Bihaan’dan ayrılacağını dile getirmesini söyler. Festival akşamı herkes büyük bir ateşin çevresinde gerekeli şeyleri yaparken Thapki, Vasundara’nın sözlerini düşünmektedir.

1 gün sonra festival başlamıştır. Bütün herkes kendinden geçmiş bir şekilde eğlenip coşarken Bihaan, Thapki’ye yanaşıp onunla uğraşmak ister. Ancak Thapki bir bahane uydurarak onu geri çevirir. Bihaan geri çevrilmeyi hiç hazmedemez ve Thapki’ye biraz laf söz sayar. Thapki ona saçının bozulmaması için oynamak istemediğini söylese de nafile. Daha sonra Preeti ve Suman’ı da geri çevirir ve gider. Shraddha bütün olayları görmüş ve içinden Thapki’nin en çok değer verdiği şeyin saçları olduğunu düşünüp pis pis sırıtmıştır.

Vasundara, Thapki’nin dibine kadar sokulup festival bitince Bihaan’a her şeyi söylemesini ister. Thapki için yeni bir kötülük düşünen Shraddha, tüy dökücü bir toz hazırlayıp Thapki’nin kafasına boşaltmayı düşünür. Thapki’yi bir yerde gözüne kestirip tozu ona doğru döker ancak Thapki bir anda çekilmiş ve toz başkasına değmiştir. Thapki dururken Suman’ın onu eğlenmek için bir anda çekmesi ile kurtulmuştur. Shraddha pes etmeyip Thaki’nin peşine koyulurken Vasundara festival geleneğini ona uygular. Shraddha’nın elindeki toz bir anda kafasına boşalır.

Bihaan ile Thapki’de birbirlerine gelenekleri uygular. Uygulama bittikten sonra çift birbirlerine çok yaklaşır. Ancak Bihaan hayal gördüğünün farkında değildir her şey ona gerçekmiş gibi gelir. Bir anda irkilir ve hayal gördüğünü anlar. Bihaan, Thapki’yi düşünerek ona olan bağlılığını sorgular. Thapki festivalde bir türlü rahat edememiştir çünkü Vasundara bir an olsun bile peşinden ayrılmamış her fırsatta ona Bihaan ile konuşmasını hatırlatmıştır. Thapki sürekli olarak aynı şeyin hatırlatılmasından çok sıkılmıştır. Aditi ile Diwakar’ın arası yine bildiğimiz gibidir. Diwakar önlerindeki şenliği Aditi için çok kötü bitirmek amacıyla evin bahçesine bolca dışkı getirir. Amacı onu o dışkıya düşürüp kepaze etmektir. Fakat bunu başaramaz ve kendisi dışkıya düşer.

Artık zamanın geldiğini düşünen Thapki hızla Bihaan’a yaklaşıp evrakları ona verir. Bihaan’ın bayramını kutlayarak evrakları okumasını ister. Bihaan kağıtlara göz gezdirdiğinde ayrılma kararını görür ve çok üzülür. Bihaan asla görmek istemeyeceği bir şey görmüştür. Tapki’ye bakarak avukatını aramak ister. Amacı evrakların geri çekilmesidir. Çünkü Thapki’nin bu evrakları hazırladığını düşünemez. Thapki ona bütün her şeyi kendisinin hazırladığını söyler. Artık birlikteliklerinin son bulmasını istediğini de belirtir. Dadi ve Baba Thapki’ye adeta yalvararak bayram şenliklerinde böyle bir şey olamaz lütfen yapma derler.

Vasundara ortaya karışır ve Thapki’nin birliktelikten zevk almadığını belirterek hemen ayrılması en iyisidir der. Ve ondan ayrılacakları bir gün vermesini ister. Thapki ayrılmak için bir sonraki günü seçince herkes çok şaşırır. Bihaan orada daha fazla kalamaz ve ayrılır. Shraddha, Vasundara’nın planı için öteden kaş göz işaretleriyle onu tebrik eder. Dhruv’u hüzünlü gören Shraddha bunun nedenini Dhruv’a sorar. Dhruv kesin bir cevap vermez ve kendisini duşa atar. Shraddha Thapki’nin bugünden itibaren özgür olduğunu belirtip onun adına sevinmesini söyler.

Bihaan oradan uzaklaşıp adeta yıkılırken Baba onu uzaktan görür. Oğlunun bu bitkin halini görünce derdine derman olmak ister. Yanına gelip konuşmaya başlarlar. Bihaan, Baba’ya sokulur ve aslında üzülmediğini çünkü Thapki’nin onu kısıtladığını söyler. Daha sonra artık özgür olduğunu söyler. Bunları söylerken içten içe üzülüyordur. Baba, Bihaan’ın yüzüne bakıp gözler der. Gözlerin bu söylediklerini kabul etmiyor diye devam eder. Baba, Bihaan’ın çok üzüldüğünü anlamıştır. Baba Thapki’nin buradan ayrılmamasını söyleyerek Bihaan’a onu engellemesini söyler. Aşk Bir Rüya 28 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 69. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir