Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Özeti 27 Nisan 2020 Bihaan Vuruldu!

Burak 16 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya Dizisi 67. Bölüm özetinde Thapki Bihaan’ın ısrarlarına dayanamayarak gerçeği söylemiş, farkında olmadan bütün ailenin duymasını sağlamıştı. Bakalım 27 Nisan özetinde neler olacak? Gerçeği öğrenen Dadi ve Bau Ji’nin tepkisi ne olacak? Aşk Bir Rüya 68. Bölüm özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Özeti

Dadi gelerek Thapki’den özür diler ve eve geri dönmesini ister. Thapki mutlu olur ve olanlar için özür diler. Dhruv, Shraddha’ya Thapki’nin ailesi için her şeyi yapabileceğini kanıtladığını söyler. O sırada Bihaan ve Thapki gülümserler. Daha sonra Bihaan Shraddha’nın yanına gelerek boğazına bıçağı dayar ve ondan kira için verdiği parayı geri ister. Shraddha Bihaan’ı sinirli görünce korkar ve parayı getirir. Shraddha birdaha boynuma bıçak tutma diyerek onu uyarır. O sırada Bihaan onun kolundan tutarak alttaki odaya götürür. Bıçağı eline verir ve balonları Thapki ve ben gibi düşünerek parçala, sinirini onlardan çıkar der.

Shraddha adeta cinayet işliyor gibi balonları bıçakla patlatır. Vasundara sesleri duyar ve oraya gelip ne yaptığını sorar. Shraddha bütün planlarının suya düştüğünü Thapki’nin geri döndüğünü dile getirerek onu öldüreceğini söyler. Vasundara sakinleşmesini istiyor ve onlara hayal edemeyeceğin şeyler yapacağım diyor. Shraddha ona sarılarak ağlar.

Sabah Bihaan Thapki’ye topuklu ayakkabı vererek bunlar ahır günlerinden bir hatıra kalsın der. Thapki hediyenin altından kalmak istemez ve bir hediye de kendisinin vermesi gerektiğini düşünür. Bir sapan çıkararak ona hediye eder. Bihaan sapanı sevdiğini nereden bildiğini sorar. Thapki ise Bau Ji’nin ona eskiden anlattığını söyler. O sırada Bihaan sapanın lastiğini çeker ve yanlışlıkla Thapki’ye vurur. Komik anlar yaşanır.

Dadi ve Bau ji oraya gelir ve onlara bir sürprizleri olduğunu söylerler. Bihaan ve Thapki merakla bakarken Bau Ji, bu akşam yemek için restorana gitmenizi istiyoruz der. Bihaan ve Thapki bu duruma memnun olurlar. Daha sonra Thapki yemek hazırlamak için mutfağa iner onu gören Dadi 3 hafta boyunca çalışmamasını ister. Thapki sebebini sorgulayınca Dadi, yaptığınız hataların cezasını 3 hafta ahırda kalarak çektiniz zaten şimdi dinlenme zamanı der. Shraddha’ya yemek yapma görevini verir.

Shraddha yemek yapmaya çalışırken herşeyi yüzüne gözüne bulaştırıyor. Daha sonra sinirlenip odasına çıkıyor ve Dhruv’un duşta olduğunu fark ediyor. Aklına bir fikir geliyor. Dhruv 2 hafta boyunca uğraşmış ve iş için bir konuşma hazırlamıştır. Shraddha bunu okuyarak üzerine mürekkep döküyor ve kullanılmaz hale getiriyor. Dhruv duştan çıkınca görüyor ve çok üzülüyor. Shraddha hemen söze girerek ben orada ne yazdığını sen çalışırken duymuştum. İstersen senin için tekrar yazabilirim diyor.

O sırada Shraddha Dhruv’un konuma metnini hatırlamaya çalışır. Suman ve Preeti’nin konuşması ile karıştırır. Evin içinde gülüşmeler ve Shraddha ile dalga geçmeler başlar. Bunu gören Dhruv sinirlenir ve işinin ciddi olduğunu komik bir şey olmadığını söyler. Kağıtları alıp giderken Thapki onu durdurur ve konuşma metnini eksiksizce yazar. Dhruv şok olur ve bunu nasıl yaptığını sorar. Thapki seni tanıyorum ve gündemi takip ettiğini biliyorum bu yüzden konuşma metnini tahmin edebiliyordum der. Dhruv şaşkın bir şekilde teşekkür eder. Shraddha şok olur.

Bihaan ve Thapki restorana gelirler. Her şey iyi giderken yan masada bir çocuk Thapki kekeme olduğu için onunla dalga geçmeye ve gülmeye başlar. Bunu gören Bihaan sinirden külere biner ve çocuğun susmasını ister. Çocuğun babası Thapki’ye bir miktar para verir ve oğlunu eğlendirmesini ister. Bunun üzerine Bihaan restoranda kavga çıkarır ve bir güzel dayak yer. En son bir adam belirir ve Bihaan’a silah doğrultur. Thapki ne kadar önlemeye çalışsa da Bihaan vurulur ve yere düşer.

Thapki onu apar topar hastaneye ulaştırır. Doktor ameliyata alır ve çokça kan kaybettiğini söyler. Bunun üzerine kan grubunu soran Thapki, doktordan Vasundara’nın kanının uyuştuğunu duyar. koşarak eve gelir ve Vasundara’ya olan bitenden bahseder. Olanları duyan Vasundara şok geçirir ve eğer istediklerimi yaparsan Bihaan’a kan veririm der. Thapki ne istersen yapacağım der. Vasundara onun eline birkaç evrak verir. Thapki evrakları görünce yıkılır ve şok olur. Vasundara, şimdi yapması gerekenleri söyleyecektir. Aşk Bir Rüya 27 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 68. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir