Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Özeti 26 Nisan 2020 Thapki Gerçeği İtiraf Etti!

Burak 16 Nis 2020 Analizler  0

Evin içindekilerin arkadaşları olmadığını öğrenen Bihaan ve herkes eve doğru koşmaya başlar. O sırada Thapki hırsıza istersen beni öldürebilirsin ama bu mücevherleri vermeyeceğim der. Hırsız canından önemli olmadığını onları vermesini ister. O sırada bütün aile kapıda belirir ve Thapki’nin başının dertte olduğunu görünce şok olurlar.  Bihaan her şeyi al ve onu bırak diye bağırır. Hırsız Thapki’nin boynuna bıçağı dayamıştır. Aşk bir Rüya 26 Nisan özeti tüm hızıyla başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Özeti

Bihaan eline aldığı topla hırsızın kafasına vurur. O sırada Thapki bütün mücevherleri alarak Bihaan’ın yanına koşar. Bihaan hepsini etkisiz hale getirir ve iple bağlar. Bau ji sinirden küplere binmiştir ve en değerlimiz olan Thapki’mizi bu duruma düşürdükleri için silahımı kullanmak istiyorum der. O sırada  Dhruv polisi getirir ve hırsızları teslim eder. Thapki parayı ve takıları Bau ji’ye teslim eder ve hırsızların bunu almasına izin vermediğimi söyler.

Bau Ji ise bunların hiçbiri senden değerli değildi der. Bau Ji ve Dadi Thapki’nin iyi biri olduğunu tekrar düşünmeye başlamışlardır. Diğer yanda bihaan Thapki’nin yaralarını temizlerken kurduğu plandan bahseder. Thapki şok olur ve yapmacık şeylerle hiçbir zaman bir yerlere gelinmez der. O sırada Bau Ji oraya gelir ve onları dinlemeye başlar. Bihaan Vasundara’yı neden suçladığını herkese söyleyeceğim der.

Thapki’i onu durdururken Bau Ji bunları duyar ve Bihaan’ı Thapki’nin hırsızlık için neden Vasundara’yı suçladığını sormak için çağırır. Bihaan, Thapki istemediği için ona hiçbir şey söylemez. Cevap alamayan Bau Ji, Shraddha’ya giderek Thapki’nin gerçeği söylemesi için ona yardımcı olmasını ister. Shraddha tabi yardımcı olacağım der. Shraddha hemen Vasundara’ya koşarak olanları anlatır ve önlem almaları gerektiğini söyler.

Bau ji ve Dadi bir plan yaparlar. Bütün aile ahırda kalırsa Thapki’nin bu hallerine dayanamayacağını ve sonunda söyleyeceğini düşünürler. Thapki onları görür ve şok olur. Bihaan söze girerek sen doğruyu söyleyene kadar bütü nailemiz burada kalacak der. Thapki pes eder ve söyleyeceğini dile getirir. Bunu duyan Shraddha ve Vasundara ne yapacaklarını bilemezler. O sırada Shraddha Thapki’nin kulağına eğilerek doğruları söylersen düzenimiz bozulacak der.

Bunu duyan Thapki söylemekten vazgeçer ve ahırdakilere bir isteğiniz var mı diye sorar. Bihaan neden vazgeçtiğini sorgularken Shraddha’ya yönelir ve onun kulağına ne söyledin de vazgeçirdin! diyerek bağırır. Shraddha o sırada beni öldürmeye çalıştığını herkese anlatacağım der. Bihaan ise bende bazı şeyleri anlatacağım der ve ahıra döner. Gördüğü manzara karşısında şok olur.

Thapki eşyalarını topluyordur. Bihaan nereye gideceğini neden eşyalarını topladığını sorar. Thaki ise artık vaktin gelidiğini ve gitmesi gerektiğini söylerken Bihaan ona engel olmaya çalışır. Thapki onu dinlemez. Bihaan Shivling’in (Hindu tanrısının temsili bir taşı) yanına giderek tanrıya yalvarır ve ondan Thapki’nin gitmesini durdurmasını ister. Sinirlenir ve Shivling taşını sökererek omzuna alır. Thapki peşinden koşar ve ondan ailesinin yanına dönmesini ister. Bihaan Shivling ile beraber suya atlar. Bunu gören Thapki panikler.

Bihaan artık gerçeği söylemelisin der. O sırada ailenin bütün üyeleri Thapki’nin arkasındadır ama Thapki onları görmüyordur. Çaresizce tamam söyleyeceğim der ve ailemin benden nefret etmesi için yaptım çünkü ancak ben böyle gidersem üzülmeyeceklerdi. Onların iyiliğini istediğim için Vasundara’yı suçladım der. Bütün aile bunları duyar. Aşk Bir Rüya 26 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 67. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir