Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Özeti 25 Nisan 2020 Bihaan’ın Planı Tutmadı!

Burak 16 Nis 2020 Analizler  0

Dadi, kalan son fotoğrafı Preeti’ye verir. Ondan çerçeve ile fotoğrafı süslemesini ister. Preeti, fotoğraf çerçevelerine karar vermek için Shraddha’dan yardım almaya gider. Bir fotoğraf çerçevesine karar verir ve Shraddha’dan Dadi’nin eski fotoğrafını tutmasını ister. O sırada Shraddha’nın telefonu çalar. Telefonuna yoğunlaşırken fotoğraf uçarak Bau Ji’nin çim biçme makinesine düşer. Preeti  sırada gelir ve Shraddha’dan fotoğrafı ister. Shraddha fotoğraf bende değil der. Preeti endişelenmeye başlar. Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Özeti başlıyor arkadaşlar. Keyifli okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Özeti

Preeti endişelenerek Vasundara ve Dadi bunun hesabını bizden soracak der. Shraddha ise olayı Thapki’nin üzerine atacaklarını söyler. Preeti şok olur. Dadi gelir ve Preeti’ye çerçeveyi sorar. Preeti, çerçevenin akşam geleceğini söyleyerek onu geçiştirir. O sırada Shraddha söze atlayarak fotoğrafın kaybolduğunu, sorumlusunun da Thapki olduğunu söyler. Dadi ve Thapki şok geçirirler. Dadi Thapki’ye Bihaan’ın hatırı için buradasın yoksa seni kovmak istiyorum der. Thapki ise resmen suçlamaları kabul eder.

Suman gelerek Thapki’ye neden suçlamaları kabul ettiğini sorar. Thapki zaten beni kötü biliyorlar, Preeti ve Dadi’nin arasını bozmak istemedim der. Bunları duyan Preeti şok olur. Thapki, Suman’a hadi fotoğrafı bulalım diyerek tanrıdan yardım ister. O sırada Bau Ji, hizmetçiden çimleri biçmesini istemektedir. Thapki çim biçme makinesinin içinde fotoğrafı görür ve onu kurtarmak için koşar ve son anda fotoğrafı kurtarır.

Eli hafif yara almıştır. Suman endişelenerek onunla ilgilenir. Thapki fotoğrafı Preeti’ye verir ve Dadi’ye götürmesini ister. Preeti kendi bulmuş gibi Dadi’ye götürür. Dadi ona minnettar kalır. Preeti daha fazla dayanamaz ve Thapki’nin fotoğrafı kurtardığını anlatır. Dadi şok olur ve Thapki’nin ders alıp düzeldiğini düşünmeye başlar. Keçinin yemeğine biber katar.

Bihaan Suman’a yakınlarda parkla futbol oynayacağını söyler ve aileyi davet eder. Shraddha ise bunun Thapki’yi yüceltmek için bir plan olduğunu düşünür ve Thapki’ye giderek futbol bilip bilmediğini sorar. Thapki bilmediğini söyler. Shraddha emin olamaz ve Thapki’nin maça katılmasını engellemenin yollarını düşünmeye başlar. Preeti, Suman ve Dadi ayrı ayrı zamanlarda gelerek Thapki’ye gizlice yiyecekler verirler. Thapki’ye olan tutumları yumuşamıştır. Thapki de mutlu olur ve alıp hepsini yer. Akşam Bihaan eve geldiğinde getirdiği yiyecekleri ortaya çıkarır. Thapki tok olduğunu söyler ve yiyemez. Bihaan bir şeyler olduğunu anlar ve sorgulamaya başlar.

Bihaan herkesten maç için arka gelmelerini ister. Shraddha lafa atlayarak keçinin yemeğini yemediğini ona kimin bakacağını sorar. Vasundara ben onunla dururum siz gidin der. Thapki araya girer ve kendisinin bakacağını söyler. Shraddha’nın planı işe yaramıştır ama Bihaan bunların hepsini düşünmüş ve kendi planını hazırlamıştır. Arkadaşlarını arar ve eve hırsız olarak gelmelerini ister. Thapki evde onları püskürtecek ve kahraman olacaktır. Bihaan’ın planı işe yaracak mı? Aşk Bir Rüya 25 Nisan Özeti devam ediyor..

Bihaan’ın arkadaşları eve doğru yol alırken polis onları görür ve şüpheli oldukları için yakalar. O sırada gerçek hırsızlar eve dadanmıştır. Thapki hırsızları görünce ne yapacağını bilemez. Thapki o sırada Bihaan’ı arayarak eve hırsız girdiğini söyler. Bihaan ise arkadaşları olduğunu sanar ve yardıma gitmez. Hırsızlar Vasu’nun odasına girmiş paraları sahte para ile değiştiriyorlardır. Thapki bunları görür ve şok olur. Aklına bir fikir gelir ve değerli eşyaların olduğu odaların anahtarlarını bulup oraları kitler. Hırsız odaların kitli olmasının üzerine evde birinin olduğunu anlar ve onun peşine düşer. Diğer yanda Diwakar ünlü olmak istediği için fotoğraflarını bir cast ajansına götürmek istediğini ailesine anlatıyordur. Bunları duyan Aditi onun üstüne güler ve fotoğrafları değiştirmek ister. Amacı Diwakar’ı rezil etmektir.

Hırsızlardan biri evde olan sesi duyar ve evdeki kimse hemen ortaya çıksın diye bağırır. O sırada Thapki hırsızların çaldığı para çantasını alarak mutfağa kaçar, hemen kapıyı kilitler. Hırsızlar ise kapıyı kırarlar ve içeri girerler Thapki gözlerine biber atarak onları saf dışı bırakmaya çalışsa da biri Thapki’yi yakalar. Thapki yandaki süpürge makinesini çalıştırarak çantadan dökülen mücevherleri çeker ve eline geçen spoayla hırsızı bayıltır. O sırada aile eve gelmiştir. Bihaan arkadaşlarını arar ve durumun ne olduğunu sorar ona göre eve gireceklerdir. Arkadaşlarının şüpheli olarak tutulduğunu öğrenince resmen bacaklarının bağı çözülür ve onlar yoksa bu evde kimin olduğunu sorgular. Aşk Bir Rüya 25 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir