Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Özeti 24 Nisan 2020 Bihan Ölümden Döndü!

Burak 15 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Bihaan’ın sokak dövüşlerine katılıp para kazanmaya başladığını görmüştük. İlerleyen bölümde Bihaan’ın helal para kazanmasını isteyen Thapki onun bu durumunu öğrenecek mi ? Öğrenirse tepkisi ne olacak ? bunu hep birlikte göreceğiz. Aşk Bir Rüya 65. Bölüm özeti sizlerle. Keyifli Okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Özeti

Bir önceki bölümden Bihaan’ın yeni bir dövüşe girdiğini bilmekteyiz. Ancak Bihaan içeri girdiğinde rakibini görünce şok olur. Çünkü rakibi kendisinin iki katı kalıplıdır. Bihaan içeri adımını atar atmaz rakibi insan üstü bir güçle onu hırpalamaya başlar. Bu arada kendinden geçmiş izleyicilerin arasına Thapki ve Shraddha’da da vardır. Thapki, Bihaan’ın ölesiye dövüldüğünü görünce kapının kilidini açmak ister. Bihaan art arda yumruk yerken hiçbir şeyin farkında değildir. Derken Thapki kapıya koşup onu açar. Dev gibi olan adam Thapki’yi görünce tüm gücüyle ona vurur. Vuruşun etkisiyle Thapki kendinden geçip savrulur. Bihaan sevdiği kadını öyle görünce kan beynine sıçrar.

Bihan tüm gücünü kullanarak ayağı kalkar her tarafı kan içindedir. Thapki’yi öyle görünce kendisinden geçerek rakibine saldırır. Bihaan insanüstü bir çabayla rakibini haşat eder. Kavgayı Bihaan kazanır Shraddha bütün seyirciler gibi kendisinden geçer. Bihaan büyük bir iş başarmıştır. Seyirciler onu kutlarken Shraddha eve döner. Bütün olayların adından Bihaan’da eve döner. Üstünü başını değiştirip banyo yapar ve Thapki’yle konuşmaya gider. Ona bütün olanların kendisinin suçu olmadığını kavgadan sakındığını söyler. En başta direkt olarak kapıya kaçmayı düşündüğünü ancak adamın bunu engellediğini söyler. En sonunda seni de tekmelediğini görünce kendimden geçtim ve saldırdım der.

Bihaan, Thapki’yi çok üzdüğünü düşünür ve parayı çıkartıp çöpe doğru fırlatmak ister. Ancak Thapki ona seslenip sakin olmasını söyler. Bihaan Thapki’ye bakarken Thapki söze başlar. Bihaan’ın bu parayı ne zorluklarla kazandığını belirterek niyetinin doğru olduğunu söyler. Bihaan’ın hüznü geçer Thapki devam eder. Bihaan’a hatalı bir yol seçtiğini söyleyip ona öğüt verir ve bitirir. Daha sonra beraber evin salonuna giderler. Bihaan herkesi oraya toplar. Herkes geldiğinde Bihaan paranın hazır olduğunu söyler. Bu habere en çok Baba ve Dadi sevinir. Baba, Bihaan ve Thapki’nin çok iyi iş başardığını düşünerek onların konaklamalarına devam etmesini söyler ve tüm aile dağılır.

Thapki ve Bihaan ahıra dönerken Bihaan Shraddha’nın yanına gider. Ona paranın ufak bir kısımını yemesini diğer kalanını ellememesini söyler. Shraddha anlamamıştır ve merakla ona bakarken Bihaan yakında Thapki ile eve yerleşeceğini belirtir. Shraddha gülümser ve Thapki’nin içeri adımını bile atamayacağını belirterek gider. Daha sonra Baba, Bihaan’ı yanına çağırtır. Bihaanla oturup sohbet etmek ister. Bihaan geldiğinde Baba ona tekrardan güvendiğini söyler. İkisi sohbet ederken Bihaan Dhruv’u görür ve onuda sofraya çağırır. Dadi çok duygulanır ve bu tür şeyleri çok sık göremeyiz diyerek Suman’dan fotoğraf çekmesini ister. Hepsi sevinçliyken Thapki onları izleyip ilişkilerinin iyi olduğunu görür ve o da sevinir.

Onları böyle gören Vasundara Thapki’nin yanına gelerek ona bu aile sensiz daha mutlu buralardan hemen git der. Thapki bir Vasundara’ya bir de aileye bakar ve Vasundara’nın haklı olduğunu düşünür. Gece olup Bihaan ahıra geldiğinde Thapki ile sohbet edip uyumaya geçer. Thapki’nin aklından Vasundara’nın sözleri çıkmaz ve hemen gitmeye karar verir. Bihaan uykuya dalınca Thapki bir kağıda Bihaan’ın mutluluğu için uzaklara gideceğini yazar ve çıkar. Bihaan gece rahat uyuyamaz bir anda uyanır. Uyandığında bir kağıt görür ve okumaya başlar. Bihaan yazılanları okuduğunda çok üzülür.

Gecenin çok geç bir saatinde Thapki ailesinin evine gelir. Aile kapıyı açtıklarında karşılarında Thapki’yi görünce ne olduğunu anlayamazlar. Diwakar durumu anlamış gibi Bihaan’ın Thapki’nin peşinden geleceğini belirtir ve tüm aileye gizlenmesini söyler. Herkes Thapki’ye bakarken Thapki bir daha o eve gitmeyeceğini söyler. Aditi, Diwakara’a bakarak buradaki kemirgenler seni rahatsız edebilir ama der. Daha sonra Bihaan gelir. Bihaan, Thapki ile ufak bir tartışma yaptıklarını anlatır ve onu almaya geldiğini söyler.

Aditi, Thapki’ye bakar ve ona böyle ufak sıkıntılardan dolayı oradan ayrılmamasını söyler. Diğerleri de ona hak verince Thapki geri dönmek zorunda kalır. Bihaan, Thapki’yi götürürken ona kendisine süre vermesini ister. Bu süre içinde her şeyi yoluna sokamazsa Thapki’yi evine bırakacağını söyler. Thapki kabul eder ve babasına sorunları hallettiğini söyler. Sabah olunca Dadi evlilik resimlerine bakmak ister fakat resimler parçalanmıştır. Belli ki evdeki kemirgenler rahat durmamış. Dadi resimleri öyle görünce çok üzülür ve gözünden yaş gelir. Vasundara hemen onun yanına gelerek bu fotoğraftan başka olmadığını belirtir. Ayrıca Suman’ı azarlar.

Baba bahçeye gidip keçisi için çimen toplamaya başlamıştır Belli ki hizmetçiler hala evde değildir. Onu gören Thapki ve Bihaan ona destek olur. O sırada Dadi ve yanındakiler Baba’ya evlilik fotoğrafının parça parça olduğunu söyler. Baba çok üzülür. Thapki ortaya atlar ve fotoğrafları eski haline getirebileceğini anlatır. Vasundara onu dışlayarak aile meselelerine karışmamasını söyler.  Aşk Bir Rüya 24 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir