Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Özeti 23 Nisan 2020 Bihan’ın Canı Tehlikede!

furkan 15 Nis 2020 Analizler  0

Ekranların vazgeçilmezleri arasında olan Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümündeki olaylar izleyicileri ekran başına toplamıştır. Bihaan, Thapki’nin evde hizmetçi olduğunu öğrenmesi ve ahrıda kalmak için kira vermesi gerektiğini öğrenmişti. Bunun üzerine Bihaan çıkıp iş aramaya başlamış ve bir restoran da iş bulmuştu. Shraddha Thapki’yi o restorana yönlendirmiş ve Bihaan’ı rezil etmek istemişti. Bakalım ilerleyen bölümlerde Thapki ile Bihaan artık rahata kavuşabilecekler mi? Aşk Bir Rüya 64. Bölüm özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Özeti

Shaddra, B,haan’ı kötülemek isterken kendisi kötü duruma düşmüştür. Restoranda gösterdiği cesaretten dolayı ondan etkilenen bir kadın Bihaan’ın yanına gelir. Bihaan’a adresini verip onla sohbete başlar. Bihaan’a yanına uğramasını söyledikten sonra oradan ayrılır. Bütün olayların ardından patron Bihaan’ı çağırır ve onu işten çıkardığını söyler. Bihaan kovulmamak için ona yalvarırken Vasundara içeri girer. Oğlunu bu halde gören Vasundara patrona ne yapacağını şaşırmış ona bağırıp çağırmaya başlamıştır. Patron Bihaan’ın kim olduğunu öğrenince af dilenir ama Vasundara kabul etmez ve oğlunu kolundan tutup babasıyla çalışması için ikna etmeye çalışır.

Oradan ayrıldıklarında Bihaan’a bir adres verip orayla iletişime geçmesini ve ev sahibinden parayı almasını ister. Ayrıca Thapki’ye hiçbir şeyden bahsetmeyeceğini de belirtir. Bihaan yine o kötü anılarını yaşamaktadır. Parasını alamadığı bir evin malzemelerini boşaltırken telefonu çalar. Arayan Thapki’dir. Thapki Bihaan’a ne olursa olsun yanında olduğunu söyler ve işini doğru yapmasını, haram işlerden uzak durmasını söyler ve kapatır. Bihaan kapatırken ev sahipleri bir yerlerden parayı bulmuş ve ona vermektedir. Telefon kapandığında Bihaan, Thapki’ye hak verir. Adamın parasını iade edip malzemeleri aldığı gibi yerine bırakır. Thapki bir melek gibi yetişip Bihaan’ı günah işlemekten kurtarır.

Aile içinde Thapki’ye destek olan sadece bir birey vardır. O kişi Suman’dır. Thapki odada otururken Suman yanına yaklaşır ve ona yarasını sorar. Thapki daha iyi olduğunu belirtince Suman niçin çalışmadığını sorar. Thapki dikiş makinesinin malzemesi kırıldı der. Suman tamam der ve gider. Suman gittikten biraz sonra Bihaan Thapki’nin dikiş makinesi için istediği malzemeyi getirmiştir. Thapkki teşekkür eder ve temizlenmesini isteyip yemeği hazırlamaya başlar.

Shraddha yatağın desteklerinden birini keser amacı gece yatarken yatağın yana yanaşması ve Dhruv ile yakınlaşmasını sağlamasıdır. Gece olunca ikisi de yatağa girer. Yatak Dhruva doğru eğilir ve Shraddha onun üstüne düşer. Dhruv ne yaparsa yapsın Shraddha ona iyice yaklaşır. Bu arada  Preeti ve Asvin Shraddha ile konuşmak için odanın kapısını açtıklarında gördükleri karşısında kahkahaya boğulurlar.

Bihaan uyuyamıyordur çünkü kira için verilen süre yarın sonlanacaktır. Bu korkuyla yatağından kalkar. Kalkarken restorandaki kadından aldığı adresi arayıp yardım ister. Kadın Bihaan’ı onaylayıp yanına çağırır. Bihaan hızla ahırdan ayrılır. Thapki uyanınca Bihaan’ın olmadığını fark eder. Merak edip telefon açsa da Bihaan cevaplamaz.  Daha sonra açık kapıdan çıkıp onu aramaya başlar.

aşk bir rüya fragmanı

Bihaan kadınla buluşup iş için sohbet etmiştir. Kadının adı Debi’dir. Debi Bihaan’a yapacağı işin normal olduğunu sadece çok az risk taşıdığını söyler. Bihaan çok düşünür ve kabul eder. Kadın bu işten asla ayrılamayacağını da belirtir. Bihaan kabul eder. Bihaan işini anlamıştır. Kadın Bihaan’ı sokak dövüşüne sokmuştur. İlk dövüşünde rakibin hamlelerini savurup onu tek hamle ile yere sermiştir. Bihaan ilk kavgasını kazanırken Thapki onu aramaktadır.

Thapki sonunda Bihaan’ı bulur. Bu arada Bihaan kazandığı için kadından parasını alır. Thapki onu izlemeye çalışırken Bihaan onu görür ve yanına gider. Neden gizli gizli peşimden geliyorsun der. Daha sonra kazandığı parayı Thapki’ye gösterir. Thapki, Bihaan’a bakar ve bu paranın helal olup olmadığını sorar. Bihaan lokantada çalıştığını ve komisyon aldığını söyler. Bihaan bu işi herkesten gizli tutmayı istemektedir. Kadına bile bu işe girdiğinden kimseye bahsetmemesini ister.

Çok para Bihaan’a tatlı gelmiştir. Bir gün sonra tekrar Debi’nin yanına gidip dövüşmek istediğini söyler. Debi bu dövüşün biraz farklı olduğunu belirtir. Bu dövüş telli ve kapısı kitli bir alan içinde olacaktır. Oyunu ilk olarak kim kapının kilidini açıp çıkarsa o kazanmaktadır. Bihaan kabul etse de Debi ona işin kötülüğünü anlatır. Bihaan yine kabul eder. Bu sefer Debi Bihaan’dan ölmesi halinde kimsenin suçlu olmadığına dair bir belge imzalamasını ister. Bihaan bu yazıyı okuyunca derin düşüncelere dalar. Shraddha’nın onu aşağıladığını hatırlayıp gururu için sözleşmeyi de imzalar.

Bu arada evdeki durumlara bakacak olursak Vasundara ve Shraddha, Thapki’nin yanına gelip konaklama ücretini istemişlerdir. Thapki elinde bulunan tüm parayı onlara verip eksik kısmını da çalışarak ödeyeceğini söyler. Bu paranın kendisinin terzilik işinden ve Bihaan’ın lokanta işinden geldiğini de söyler. Vasundara bunu duyunca şok geçirir. Çünkü Bihaan lokantadan kovulmuştur. Vasundara Bihaan’ın kovulduğunu Thapki’ye anlatır. Thapki duydukları karşısında ne yapacağını bilemez. Aşk Bir Rüya 23 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 64. Bölüm Özeti 23 Nisan 2020 Bihan’ın Canı Tehlikede!” üzerine 1 yorum

  1. Tamki bihan dedi ki:

    Tamki bihan kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir