Aşk Bir Rüya 63. Bölüm 22 Nisan 2020 Özeti Thapki Dikiş İşine Başladı

Burak 14 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki’nin Vasundara’yı kurtarması ile  arasındaki bağların güçleneceğini düşünüyoruz. Bihaan, Thapki’nin ayı kostümü ile kendisini öpmeye çalıştığını anlaması ona karşı olan duygularını nasıl etkileyecek? Ev içindeki durumlar ilerleyen bölümlerde nasıl bir hal alacak? Aşk Bir Rüya 63. Bölüm özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Özeti

Bihaan, Thapki’yi köşeye sıkıştırır ve ona bu kostümle ne işi olduğunu sorar. Thapk bir yalan uydurarak Bihaan’ı ikna etmeye çalışır. Bihaan tüm şüphelerinin açığa çıkması için onu iyice sıkıştırır. Yala söyleyerek kurtulamayacağını anlayan Thapki, Bihaan’a gerçekleri anlatır. Thapki’nin evde hizmetçi olduğunu duyan Bihaan ne yapacağını bilemez. Bu arada Shraddha, Vasundara’yla ilgilenir onun odasına gidip ona su içirir ve onu odaya getirir.

Thapki’nin hizmetçi olduğunu öğrenen Bihaan çok sinirli bir şekilde bağıra çağıra eve gelir. Herkes ona bakarken Bihaan, Thapki’nin neden çalıştırıldığını anlatmalarını ister. Bihaan Thapki’nin evde saygı görmediğini anlamış ve bütün aile bireylerine sitem etmiştir. Bihaan babasına evlatlarını ayırdığını söyler  ve ona da bağırır. Thapki Bihaan’ın eşi olduğu için ona yapılan tüm saygısızlıkların kendisine de yapıldığını söyler. Baba Bihaan’ı sakinleştirmeye çalışırken Bihaan Vasundara’ya döner ve Thapki’den neden ücret aldığını sorar. Vasundara bir şey diyemez. Bihaan, Thapki’nin hizmetçi olarak giydiği elbiseyi alır ve onu yakmak ister. Ancak Thapki yetişir ve durumun tamamen farklı olduğunu söyleyerek hizmetçi elbisesini Bihaan’dan alır.

Herkes Thapki’ye bakarken Thapki söze başlar. Thapki, Vasundara’nın suçsuz olduğunu ve sadece kazanmak için çalışmasını öğrenmesi için kendisine böyle bir görev verdiğini belirtir. Vasundara şaşkınlıkla Thapki’yi dinler. Thapki’nin kendisini savunacağını düşünürken Vasunda’yı savunmasına bir anlam verememiştir. Bütün olanları gören Shraddha sessizliğini korumaktadır. Thapki, Bihaan için bütün bireylerden af diler. Bihaan’la beraber gidecekken Shraddha söze girip onlara bağırır. Bihaan, Shraddha’ya bakar. Shraddha onların o pis yerde konaklamaları için büyük miktarda para ister. Duydukları karşısında çok öfkelenen Bihaan hızla oradan ayrılır. Shraddha ve Vasundara, Thapki’nin onu ikna etmesini ister ve Thapki’yi Bihaan’ın ardından yollar.

Thapki, Bihaan’ın ardından ahıra girince Bihaan’ın öfkeyle eşyaları boşaltmakta olduğunu görür. Bihaan artık burada kalmak istemediğini söyler ve Thapki’nin evine dönmesini ister. Bihaan bunları söylerken gözlerinden yaş damlıyordur. Çünkü kendisinin bir ayda Shraddha’nın istediği parayı kazanamayacağını ve kimsenin onu umursamadığını söyler. Bütün bunları dinleyen Thapki dayanamaz ve gözünden yaşlar akar. Thapki ne söylerse Bihaan onu dinlemez. Ancak Thapki vazgeçmez ve onu ikna etmeye devam eder. Thapki’nin sözleri Bihaan için ilk defa bu kadar değersizdir. Ancak Thapki biraz daha çabalayarak onu ikna eder. Aşk Bir Rüya 22 Nisan özeti devam ediyor.

Bihaan kalmaya karar verince avluya çıkar ve bütün aileyi çağırır. Onlara ne yaparlarsa yapsınlar gitmeyeceğini ve onlarla mücadele edeceğini söyler. Herkes onu dinlerken Bihaan istedikleri parayı da en kısa sürede getireceğini belirtir. Daha sonra oradakileri dağıtır ve ahıra döner. Ahırda Thapki’yi sorgulamaya başlar onun niçin hizmetçiliği kabul ettiğini sorar. Thapki ona hizmetçiliğin karşılığında burada kaldıklarını anlatır. Onlar sohbet ederken Baba oğlunun bu sıkıntılarını düşünerek ona acır ve para vermek için odalarının önüne gelir. Ancak yaptığının yanlış olduğunu düşünür ve geri döner.

Sabah olunca Bihaan hızla iş bulmaya çalışır. Bu arada onlar için üzülen Suman Thapki’yi yanına çağırır. Thapki gelince ona kullanılmayan bir malzeme vererek terzilik yapmasını ister. Bu malzeme dikiş makinesidir. Suman, Thapki’ye bu makinenin kendisine kimin verdiğini Vasundara’ya söylememesini ister. Thapki tamam diyerek ayrılır. Suman’da ailedekilere evde bir terzi bulunduğunu yaymaya gider. Thapki işe koyulurken Shraddha, Vasundara’ya Thapki’nin burada kalmak için her türlü yolu deneyeceğini anlatır.  Shraddha, bunu engellemek için bir fikir bulduğunu Vasundara’ya anlatır.

Thapki dikişle uğraşırken evin diğer çalışanlarından biri gelip orada işinin olduğunu söyler ve Thapki’yi oradan çıkarır. Thapki odadan çıkarken ayağı bir kapana takılır ve yara olur. O kapanın oraya daha önceden konulduğu bellidir. Shraddha olanlar karışısında çok mutlu olmuştur ancak Vasundara aynı tepkiyi vermemiş hatta üzülmüştür. Thapki ayağındaki yaranın çok acıdığını söyler ve işini yapamamaktan korkar. Bu arada Bihaan ne kadar uğraşsa da iş bulamaz. Olanları gören Suman, Thapki için çok üzülür. Onun ayağına pansuman yapar ve sargıya alır. Bunun üzerine Thapki yeniden işe koyulur.

Thapki dikiş yaparken Bihaan’ı arayarak bir işe girebildin mi diye sorar. Çok utanan Bihaan evet diyerek yalan söyler. Ancak Thapki yalan söylediğini anlar ve itiraz eder. Bunun üzerine Bihaan doğruları söyler. Thapki tamam der ve kapatır. Bihaan döndüğünde Thapki’nin dikişle uğraştığını görür. Onu seyrederken ayağındaki yarayı görür. Thapki bir yalan uydurup lafı değiştirir. Bihaan çok üstelemeden Thapki’ye destek olur ve işi çabucak bitirirler. Bihaan yeniden iş bulma ümidiyle evden çıkarken Vasundara ve Shraddha onu görür. Bihaan’ın evden neden ayrıldığını merak ederler ve anlamak için hareket ederler.

Thapki’nin terziliği kadınlar tarafından çok sevilir. Thapki hepsine minnet edip kendisinden başka kadınlara da bahsedip övmelerini ister. Bu arada Shraddha bir plan yapıp kadınlardan birini Thapki’yi araması için ayartır ve para verir. Kadın Thapki’yi arayarak çok büyük bir fırsat bulduğunu söyler. Detaylı konuşmak için onu bir lokantaya çağırır. Thapki belirtilen mekana gidince Bihaan’ın orada çalıştığını görür. Thapki çok şaşırır ve masaya oturur. Daha sonra Shraddha Thapki’nin yanına gelip Bihaan’a garson olduğu için masalarını silmesini söyler. Aşk Bir Rüya 22 nisan özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir