Aşk Bir Rüya 62. Bölüm 21 Nisan 2020 Özeti Thapki ile Vasundara Yakınlaşıyor

Burak 14 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümde yaşanan olaylar şok ediciydi. Herkes onunda Thapki’nin ne olursa olsun evde kalacağını düşünürken Vasundara onu evden kovdu. Acaba Thapki gerçekten evden ayrılacak mı? Son olarak Thapki ile Bihaan dans yarışmasına katılmışlardı bu yarışı kim kazanacak? Aşk Bir Rüya 62. Bölüm 21 Nisan Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm Özeti

Dizinin son bölümünden de hatırlayacağımız gibi Thapki ile Bihaan pistte yarışmaya katılmışlardır. Geriye son iki çift kalmıştır. Dhruv çifti ile Bihaan çifti. Vasundara Thapki ile Bihan’ın kazanmasını istememektedir.Bu yüzden bir plan yapar. Küçük toplar bulur ve bunlar Bihaan’ın ayağının altına atar. Bihan kayıp düşmez fakat yuvarlanan toplar Dhruv’un ayağının altına gelince Dhruv yere kapaklanır. Pistte kalan tek çift Bihaan ile Thapki’dir yani yarışmanın birincisi olmuşlardır.

İlk tur bitmiştir.Sıra ikinci tura geldiğinde herkes en çok değer verdiği eşyaları getirmek zorundadır. Shraddha, Thapki’nin ahırda kaldığını hatırlar ve kendi kendine onun değerli bir şeye sahip olamayacağını düşünür. Bunu düşündükçe de mutlu olur. Biraz beklenir herkes yerini alır. Kiran Dhruv’a yaklaşarak sıra sizde en değerli eşyanızı gösterin der. Bu arada jüriliği Dadi yapmaktadır. Dhruv, Shraddha’dan yüzük alarak Dadi’ye uzatır ve en değerli şeyin bu olduğunu söyler. Bu eşya Dadi’nin çok hoşuna gider ve yüksek not verir.

Sıra Bihaan’a geldiğinde Thapki çok korksa da Bihaan sakin bir şekilde cevaplar. Bihaan bunca yıllık hayatında Bau Ji’den çok şey öğrendiğini söyler. Maddi olarak pek bir şey sunmaz ama duygusal bir konuşma yaparak Thapki için en değer verdiği şeyin gözyaşı olduğunu söyler. Ortamda bulunan herkes duygulanır. Bihaan, Thapki’nin göz yaşının hiç bir şeye değişilmez olduğunu söyler. Bunları duyan Dadi çok duygulanır ve onlara tam puan verir.

İkinci turu da Bihaan ve Thapki çifti kazanır.Bu olanlara normalde sinirlenmesi gereken Vasundara ve Shraddha sinirlenmez. Çünkü onlar Thapki’nin evden ayrılacağına kesin gözüyle bakmaktadır. Ancak bu sakinlik hemen bozulur. Çünkü Thapki oyun bittikten sonra kostümü giyer ve salona gelir. Shraddha kendini rahatlatmak için kostümü giymiş olabilir ancak onu tutan kişiyi öpmesi de gerekmektedir der. Daha sonra Shraddha gördükleri karşısında şok olur çünkü Dhruv, Thapki’yi tutmaya çalışmaktadır.

Thapki’de şaşkındır ve kendini yakalatmamak için uğraşmaktadır. Shraddha sonunda birini Thapki’ye bela eder ve Dhruv’un ona yaklaşmadığını görür. Thapki yakalanmamak için ilerlerken Bihaan onu yakalar. Thapki mecburen onu öpmeye çalışsa da Bihaan istemez ve uzaklaşmaya çalışır. Bihaan kostümün altındakinin kim olduğunu bilmemektedir. Shraddha ve Vasundara olanları dikkatle izlemektedir.

Bihaan uzaklaşmaya Thapki ona yaklaşmaya devam etmektedir. Artık Bihaan’ın  sabrı kalmaz ve sinirli bir şekilde beni bu kadar çok öpmek istiyorsan bana yaklaşmadan uzaktan öpücük at ve bende yakalayarak onu kabul edeyim der. Thapki bunu duyunca çok mutlu olur çünkü bu sözler Vasundara ve Shraddha’nın pis planının işe yaramayacağını gösterir. Tüm aile üyeleri resim çektirmek için bir araya geldiklerinde Bihaan bir hıçkırık sesi duyar. Bu ses ayı kostümlü kişiden gelmektedir.

Bihaan o an çok üzülür çünkü ayının altındakinin Thapki olduğu şüphesi kafasına yerleşmiştir. Thapki hıçkırığını dinmesi için ahıra gelir. Bir şeyler atıştırırken Bihaan’da peşinden içeri girer. Thapki tedbir amaçlı uyuma numarası yapmaya başladığında Bihaan içeri girer. Onu uyurken gören Bihaan onu süzmeye başlar. Çoraplarını görünce bir şok yaşar çünkü bu ayı kostümünün çoraplarıdır. Bihaan bütün gerçekleri ona söylemek ister ancak Thapki gözlerini açar ve gitmesi gerektiğini söyler. Bihaan ses çıkarmaz ve ben de yatağa geçiyorum der.

Bu arada Shraddha pis bir plan yapmıştır. Bir pastanın içine ilaç koyarak Dhruva yedirmek ve ona sahip olmak istemektedir. Pastayı Dhruv’a getirir ancak Dhruv kabul etmez.  Bu arada etrafta koşan çocuklar pastayı kapıp götürmüştür. Pasta el değiştire değiştire Baba’ya gelir. Baba’da yemek istemez ve Vasundara’ya yedirir. Pastayı yiyen Vasundara kendinden geçer ve tam yere kapaklanacakken Thapki yetişir ve onu tutar. Herkes Vasundara’nın yanına toplanır. Shraddha’da gelince pastayı yediğini anlar ama ses çıkarmaz.

Vasundara, Thapki’ye minnet ederken Shraddha onu tutar ve odasına bırakır. Olanları gören Dhruv, Vasundara’yı ziyarete gider ancak Shraddha buna engel olur. Derken ışıklar gider tekrar açıldığında Thapki mavi bir oyuncak far eder. Mavi bir ayı kostümü giyen Bihaan ses çıkarmaz. Thapki oyuncağın oraya nasıl geldiğini anlamaya çalışır. Aşk Bir Rüya 21 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 62. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir