Aşk Bir Rüya 61. Bölüm 20 Nisan 2020 Özeti Thapki Vasu’ya Karşı Çıktı!

furkan 13 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde son bölümde yaşanana olaylar izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Shraddha yine Thapki’Ye kötülük yapmak istemiş ancak kazdığı kuyuya kendisi düşmüştü. Bu durum Shraddha’nın üzerinde nasıl bir izlenim bırakacağını beraber göreceğiz. Acaba Shraddha uslanacak mı ? Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya 61. Bölüm özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 61. Bölüm Özeti

Shraddha yüzündeki izin belli olmaması için hasta olma bahanesiyle kalın kalın giyinir ve yüzünü de örter. Onun bu halini görenler ona çok gülerler çünkü Shraddha bu haliyle palyaçolara benzemektedir. Shraddha oradan ayrılır. Odasına girdiğinde gülüşme seslerini duymaktadır. Ancak bu gülüşme gittikçe yaklaşmaktadır. Biraz sonra gelenin Bihaan olduğu anlaşılır. Shraddha’ya resimlerini gösterir. Shraddha çok sinirlenir. Bihaan onun palyaço gibi göründüğü resimleri yaymakla onu tehdit eder ve kahkahalarla alay eder. Durumu gören Thapki oraya gelir ve Bihaan’dan resimleri silmesini ayrıca Shraddha’dan af dilemesini söyler. Bihaan tepki gösterir ve oradan ayrılır. Thapki, Bihaan adına Shraddha’nın kusura bakmamasını ister.

Shraddha’nın kendi tuzağına düştüğünü görüyoruz. Kendisini rezil etmesinden sonra Thapki, Shraddha’nın yanına giderek ondan tekrar kusura bakmamasını ister. Ona bir krem verir ve yüzüne uygulamasını söyler. Shraddha Thapki’ye çok güvenmese de dediğini yapar ve izler silinir. İzlerin geçmesiyle Shraddha’nın eşler törenine katılmaması için bir bahanesi kalmaz. Suman ve Preeti’nin yanına giderek izin ister ve izni alır. Daha sonra bu tören için dekorasyon görevinin Thapki’ye verilmesini ister. Preeti ve Suman birbirlerine bakıp Thapki’nin geçmişteki hatalarının izleri hala geçmedi bu iş onun için uygun değil dese de Shraddha Thapki’nin eskisi gibi olmadığını ve onun şuan hizmetçi konumunda bulunduğunu belirtir.

Bihaan çok değişik duygular içerisindedir. Çünkü bütün hayatı ailesinin yanında geçmiştir ve ilk defa bir törende onlardan uzak kalacaktır. Bihaan bütün bunları düşünürken Thapki onun bu halini görür ve neler olduğunu anlatmasını ister. Bihaan eş töreninde ailesinin yanında olamayacağını, bu durumun ilk defa olacağını söyler. Thapki, Bihaan’ı duyunca çok üzülür ve kendisi yüzünden Bihan’ın üzgün olduğunu düşünür. Hiç vakit kaybetmeden Vasundara ve Baba’nın yanına gider. Bihaan için onları eş törenine oğullarını da davet etmeleri hususunda ikna etmeye çalışır. Baba bunları duyunca mutlu olur ve Bihaan’ın gelmesini onaylar. Bunun üzerine Vasundara’nın onaylamaktan başka çaresi kalmaz. Tek koşul o gece Thapki’nin hizmetçi olması ve orada bulunmasıdır.

Ailenin onayı üzerine Thapki hemen Bihaan’a gelir ve ona törene katılabileceğini söyler. Bunu duyan Bihaan, Thapki’nin işin içinde parmağının olduğunu düşünerek mutlu olur. Bihaan, Thapki’ye törene beraber gidip bir olacaklarını söyler. Tören zamanı geldiğinde Thapki, Bihaan’a hizmetçi olduğunu belli etmemeye çalışır. Thapki iş yaparken Bihaan gelir ve ona aşkın simgesi olan bir çiçek hediye eder. Thapki meraklı bakışlarla onu süzerken neden böyle bir şey yaptığını sorar. Bihaan kararlı bir şekilde çiçek normalde sevgi ve aşkın simgesidir. Fakat ben sana bunu aşk için vermedim bu çiçek bizim tüm anlaşmazlıklarımızın ifadesi olsun der. Bunu söyledikten sonra Thapki’de Bihaan’da eskiden anlaşamadıkları konuları düşünürler.

Bihaan’ın törene gelmesiyle diken üstünde kalan Thapki, Vasundara’ya gidip ona Bihaan’ın hizmetçi olduğunu anlamasını istemediğini söyler. Kendisi için söylediğini düşünen Vasundara ona bakarken Thapki bunu Bihaan için istemediğini belirtir. Vasundara oğlu için kabul eder. Thapki’ye bir kostüm verir ve bu kostüm sayesinde görünmeyeceğini söyler. Thapki mecburen kabul eder. O sırada Shraddha yanlarına gelir ve bu kostüm ile herkesi eğlendirmesini söyler ve ahlaksız bir teklifte bulunur. Thapki bunu kararlılıkla reddeder. Çünkü her ne olursa olsun Thapki değerlere çok saygılıdır. Reddedilmeyi beklemeyen Vasundara o zaman görevini bitirdiğinde evden ayrılmasını ister. Thapki yanlarından ayrılır.

Thapki’nin sessiz olarak Vasundara’nın yanından gidişi evden ayrılacağı anlamına gelmektedir. Bunu anlayan Vasundara çok mutlu olur sonunda bir baş belasından kurtulduğunu düşünür ve ona belli bir süre sonra evden çıkmasını söyler.  Bu arada Kiran eşleri piste davet etmiş ve yarışmalı bir oyun oynanacağını söylemiştir. Thapki’de Bihaan ile bu oyuna katılacaktır. Aslında Thapki evden ayrılması gerektiği için üzgündü ancak Suman, Tapki ile Bihaan’ı çift olarak pistte görmek isteyince onu kıramamıştır.Aşk Bir Rüya 20 Nisan 2020 Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 61. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir