Aşk Bir Rüya 60. Bölüm 19 Nisan 2020 Özeti Thapki Tuzağa Düşmüyor!

furkan 12 Nis 2020 Analizler  0

İzleyicilerin büyük ilgisini toplayan Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Suman ile Thapki’nin birbirine olan sevgisinin arttığını görüyoruz. Ayrıca Thapki’nin Dhruvu kendisinden çalacağını düşünen Shraddha, Thapki’yi çöpe atmak istemiş ancak kendisini çöpte bulmuştur. Bu durum Thapki ile Shraddha arasındaki bağın tamamen koptuğunu göstermektedir. İlerleyen bölümlerde bu durumun nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz. Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Özeti

Shraddha yine bir oyun düzenlemiştir ve Thapki’yi de davet etmiştir. Oyun da masada bir çubuk olacak ve çevrilecektir. Çubuk kimi gösterirse ona soru sorulur veya yapması için bir şey söylenir. Shraddha tekrar Thapki’yi köşeye sıkıştırmak ve onu Dhruv ile yüzleştirmek istemektedir. Oyun Dhruv ile Thapki’nin cesaret görevini yerine getirmesinin ardından Bihan’ın Shraddha’ya dans teklifi etmesi ve Shraddha’nın kabul etmemesiyle son bulmuştur. Shraddha yine istediğini başaramamıştır.

Dhruv Thapki’ye Tac Mahal için görev verdiğini Thapki’ye tekrardan söyler. Thapki ise görevini hatırlar ve mumlardan Tac Mahal yapar. Ancak tamamlayamaz çünkü malzeme yetmemiştir. Tac Mahal’in sevgi getirdiğini düşünen Thapki kimsenin ondan hoşlanmayacağını ve güvenmeyeceğini düşünüp hüzünlenir. Onun bu halini gören Dhruv yanına gelir ve onu teselli ederek Tac Mahal’i kendisi tamamlar. Tören sırasında Shraddha, Dhruv’un yanına gelir ve gözlerini yumup sevdiğini anmasını söyler. Dhruv söyleneni yapar ancak gözlerini yumduğunda aklına sadece bir kişi gelmektedir o da Thapki’dir.

Shraddha’nın sürekli olarak Dhruv’a kimi andığını sorması artık Dhruv’da sabır bırakmamıştır. Shraddha’nın sorgulayıcı bakışları arasında dayanamayıp Thapki’yi andığını söyler. Bunu söylerken çok heyecanlıdır. Shraddha adeta kamyon çarpmışa döner aslında bu cevabı bekliyordu ama sert bir şekilde duyması onu çok üzmüştü. Bu arada Thapki ile Bihaan’da kaldıkları yere girmişlerdi yataklarına uzandıklarında Bihaan’ın aklından Shraddha’nın sorusu çıkmıyordu. Acaba gerçekten de Thapki’ye aşık mıydı ? Bu düşüncelerin arasında uyuyakalmıştı.

Sabah olup uyandığında Thapki’nin hazırlanıp çıktığını fark etti. Bihaan’ın aklında onun hizmetçi gibi olduğu şüphesi geçmemişti. Ondan şüphelenen Bihaan onu takip etti ve eve hizmetçi elbisesi ile girdiğini görünce şok yaşadı. Kafasından o anda bin türlü şey geçti ne yapacağını bilemedi. Ayrıca Vasundara yine Thapki’ye kızıyordu. Thapki yine geç kalmıştı. Bu azarlamanın ardında Bihaan daha fazla dayanamayıp bağıra çağıra içeri girdi. Bihaan sert bir şekilde  Thapki’ye buraya niçin geldiğini anlatmasını istiyordu.

Thapki kem küm ediyor adam gibi bir şey söyleyemiyordu. Shraddha araya karışıp durumu ele aldı ve Bihaan’ı kandırarak gitmesini sağladı. Vasundara, Shraddha’ya bakıyordu çünkü olayları Bihaan’a anlatması gerektiğini düşünüyordu. Shraddha Vasundara’ya planlarının bozulmaması için Bihaan’a bahsetmediğini söyledi. O sırada Shraddha’nın gözüne Suman’ın elindeki mühür takıldı. Bir plan yaparak Thapki’yi rezil edecekti. Planı o mührü alıp Thapki’nin eline basmaktı. Ancak  bunu gizli gizli nasıl yapacağını düşünürken aklına ailenin aşı olacağı geldi.

Derhal gidip Thapki’ye vurulacak iğnenin içine farklı sıvı kattı. İğne vurulduğunda Thapki kolunda ve avucunda bir uyuşukluk hissediyordu. Vasundara onun bu durumunu fark edip istirahat etmesi için onla konuşmuştu. O an Shraddha çok mutlu olmuştu çünkü yaptığı plan tıkır tıkır işliyordu. Shraddha tam fırsatını bulup harekete geçecekken damga yere düştü ve bir havan ağzına aldığı gibi kaçtı.

Shraddha peşinden koşup güçte olsa hayvanı yakaladı fakat mühür yoktu. Shraddha mührü ararken yere kapanır ve kalktığında alnında bir şeyler olduğunu hisseder. Ayna ile alnını kontrol ettiğinde neye uğradığını şaşırır çünkü alnı mühürlenmiştir. Evet arkdaşlar  Aşk Bir Rüya 60. Bölüm 19 Nisan özeti buraya kadardı.

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir