Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Özeti 18 Nisan 2020 Shraddha’nın Planı Tutmaz!

furkan 12 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki’nin ev halkı tarafından hizmetçi yapılması Bihaan’ı çok üzmüştür. Bu durum karmaşa halinde iken Aditi, Diwakar’a toz yutturmuş ve ona her şeyi itiraf ettirmiştir. Aile bir çıkmaza sürükleniyor gibi. Bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl olaylarla karşılaşacaklar. Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Özeti

Son bölümde de bildiğimiz gibi Sanjay eve arkadaşlarını davet eder. Suman bir eksiklik ve şikayet olmaması için eşinin arkadaşlarına sürekli yardım ve hizmet eder. Bunun üzerine onu hizmetçi sanan misafirler ona kötü muamele yaparlar. Thapki durumu fark ettiğinde oraya gelir ve sinirli bir şekilde misafirlere kimin hizmetçi olduğunu söyleyip Suman’ı savunur. Bu durumdan Çok etkilenen Suman, Thapki’nin yüce biri olduğuna ve onun kalbinin temiz olduğuna inanır. Ona yardım etmek istese de Thapki buna pek yanaşmaz.

Thapki aileden birinin Suman’ın ona yardım ettiğini görürse Suman’a çok kızacağını bilmektedir. Ancak Suman Thapki’nin yorulduğunu ve çalışmaktan dolay ellerinin yara içinde kaldığını görmektedir. Bu yüzden onu ikna edip ona yardım eder. Ve korkulan olur Preeti, Suman’ı yardım ederken yakalar.Çok sinirlenen Preeti, olanlara anlam veremez. Durumu anlayan Suman soğukkanlı bir şekilde Thapki’nin onu nasıl savunduğunu anlatır ve Preeti’ye Thapki’nin temiz bir insan olduğunu anlatmaya çalışır. Gün sonunda Vasundara bütün hizmetçileri bir araya getirip günlüklerini vermektedir. Thapki’ye gelince ona sert bir tavırla ahırda yaşaması için gereken hizmeti sağlayamadığını ve bu yüzden parasının az olduğunu söyleyerek onu ahırdan atmayı düşünür.

Thapki duydukları karşısında çok üzülür. Daha fazla itibar kaybetmek istemez. Bu yüzden Vasundara’ya net bir şekilde daha sıkı çalışacağını ve her şeyin düzenli olacağını söyler. Vasundara ikna olur ve kabul eder. Akşam vakti Bihaan  yorgun bir şekilde ahıra gitmektedir. İçeri girince Thapki’nin çoktan uyuduğunu görür ve ışığı kısmak için ilerler. Bihaan yatmak için üstünü çıkarırken Thapki uyanır ve ne olduğunu sorar. Bihaan cevap verirken Thapki’nin kazandığı para yere düşer. Bihaan parayı görünce Thapki’nin yüzüne bakar ve onu sorgulamak ister. Bihaan, Thapki’nin hizmetçi olma ihtimalini kafasında sorgular.

Diwakar’ın itirafları üzerine Müfettiş eve gelir. Durumu anlamaya çalışırken polisleri kötü sözlerden dolayı azarlar. Daha sonra Diwakar gelir. Her şeyin farkına varmıştır. Müfettişe yemeğine bir şeylerin katıldığını ve zorla konuşturulduğunu anlatır.  Müfettiş çok sinirlenir ve Krisnakant’ı uyararak katı bir şekilde Diwakar’ın yanlarında kalacağını belirtir. Bu arada Thapki’yi temizlik yaparken izleyen Dhruv duygulanır. Thapki’ye hizmetçiliği hiç yakıştıramaz. Thapki’nin yanına gelip onla sohbete başladığında Dhruv’un cüzdanı yere düşer. Cüzdandaki fotoğraflar çöpe savrulur. Bu fotoğraflar Shraddha’nın fotoğraflarıdır.

Sonradan onların yanına giden Shraddha’nın gözü çöpe takılır. Kendi fotoğraflarının çöpte olması ona çok acı vermiştir. Ona göre o fotoğrafları çöpe Thapki atmıştır. Adeta sinir küpüne dönen Shraddha çok ağır bir işi Thapki’ye vermiştir. Thapki işin tek kişilik olmadığını anlatsa da Shraddha’nın gözü dönmüştür ve yapmasını emreder. Aslında Shraddha’nın amacı Thapki’ye olan güvenin sıfıra inmesidir. Bu yüzden Suman’ı da ondan soğutmak için haberi onun duyacağı şekilde Preeti’ye anlatır.

Suman bunu duyunca çok üzülür ama bir şey yapmaz. Daha sonra Shraddha, Thapki’nin başarısız olması için ona su verir (suyun içine uyku getiren ilaç bulunmaktadır). Thapki sütü içince iyice yorulur ve uykuya dalar. Shraddha doğru zamanda içeri girer ve Thapki’yi bağlayarak kamyoncuların onu alması için çöpe atar. Ancak Thapki uyandığında elleri açıktır. Belli ki çöpteki kemirgen ipleri kemirerek Thapki’yi kurtarmıştır. Çöpten çıkan Thapki’yi Shraddha görünce, korkar iki adım geri gider ve arkasındaki çöpe düşer. Tam o sırada gelen çöpçüler onu fark etmez ve kamyona atarlar.

Daha sonra Bihaan’ın yolu çöplüğe düşmüştür. Oraya varınca karşısında Shraddha’yı görür ve   onla alay eder. Shraddha’nın zaten siniri tepesindedir. Bihaan’dan yardım ister ancak Bihaan onu eve götürmez ve oradan uzaklaşır. Shraadha eve geldiğinde kendisini banyoya atar. Daha sonra Thapki’nin yanına yaklaştığını görür. Shraddha ne var diye sorunca Thapki neden onu bağladığını sorar. Shraddha ne kadar inkar etse de kurtulamaz ve evden gitmeni istiyorum der. Aşk Bir Rüya 59.bölüm 18 Nisan özeti buraya kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 59. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir