Aşk Bir Rüya 58. Bölüm Özeti 17 Nisan 2020 Thapki Hizmetçi Oldu!

furkan 12 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde ev halkının Thapki’ye olan tutumu aynen devam etmektedir. Ahırda yaşamaya başlayan Thapki’ye Bihaan’dan başkası yardımcı olmamaktadır. Bakalım evin içindeki bu kargaşa ilerleyen bölümlerde nasıl bir hal alacak Aşk Bir Rüya 58. Bölüm 17 Nisan özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 58. Bölüm Özeti

Shraddha odasına geldiğinde çok üzgündür. Çünkü Vasundara, Shaddha’yı Thapki yüzünden azarlamış ve ona kötü sözlerde bulunmuştur. Ayrıca Dhruv ile Thapki arasında da bir ilişki olabileceğini düşünen Shraddha, Dhruv’un dikkatini çekmek için yere düşüyor gibi yapar. Dhruv panikle ona yaklaştığında Shraddha ayılır. Dhruv neler olduğunu sormak ister.  Shraddha ise Thapki yüzünden sinirli olduğunu söyler. Ayrıca Dhruv’un ilgisini çekmek için ona cilve yapar. Dhruv ise bir bahane bulup odadan ayrılır.

Sharddha ise Thapki’nin evden hala ayrılmamasını Dhruv’a bağlar ve onun da Dhruv’u sevme ihtimalini düşünür. Bu ihtimali düşündükçe aklına bir plan gelir ve akşam dışarı çıkarak ortamı hazırlar amacı bir oyun bahanesiyle Thapki’yi köşeye sıkıştırmak ve Dhruv’a karşı bir şey hissedip hissetmediğini öğrenmektir. Oyun başlar fakat Shraddha duymak istediklerini Thapki’nin ağzından alamaz.

Daha sonra Dhruv’u dalmış bir şekilde gören Shraddha çok sinirlenir. Çünkü Dhruv’un Thapki’yi aklından çıkarmadığını düşünür. Shraddha haklıdır Dhruv Thapki’yi düşünmektedir. Shraddha ona yaklaşır ve neden böyle dalgınsın diye sorar. Bir anda irkilen Dhruv Shraddha’ya kendisinin geçmişteki olaylarla yüzleştiğini  ve hala geçmişte kaldığını söyler. Shraddha şok olur çünkü Dhruv geçmişi silemediğini ifade ederek Thapki’yi düşündüğünü söyler. Shraddha çok üzülür ve Thapki’ye olan nefreti iyice artar.

Aditi kararlı adımlarla ilerlemektedir. Elinde küçük bir şey vardır. Onu gören Krisnakant neler olduğunu anlamak için yanına gider. Aditi elindekinin ilaç olduğunu ve bunu Diwakar’a yutturması gerektiğini söyler. Krisnakant ise engel olmak ister gibi ona bunu içerse kendini kaybedecektir der. Aditi ise onun yaptıklarına daha fazla katlanamayız artık diyerek bu ilaç sayesinde her şeyi anlattıracağını söyler. Krisnakant bir şey diyemez.

Thapki yorgun argın odaya gittiğinde uyumakta olan Bihaan rüya görür ve Thapki’ye tutunur. Thapki bırakmasını söyler. Ancak arkasını döndüğünde hala uyuduğunu görür ve daha fazla ses çıkarmadan Bihaan onu bırakana kadar oturmak ister ancak fazla dayanamaz ve Bihaan’ın yanında uyuyakalır. Sabah uyandıklarında ikisi de çok şaşırır Bihaan Thapki’ye durumu sorar. Thapki ona dün gece kabus gördüğünü ve kendisini tuttuğunu anlatır.

Uyandıkları zaman Bihaan dışarı çıkar. Thapki’de temizlenmek için banyoya girer. Çıkıp kıyafetlerini aramaya başladığında karşısında Vasundara belirir. Thapki irkilir ve olaya anlam vermeye çalışır. Vasundara ise belirsiz şekilde sinirlidir ve Thapki’nin bedava yaşayıp mutlu olmasını istememektedir. Bu yüzden Thapki’ye evin hizmetçisi olacaksın der ve hizmetçi kıyafetlerini bir poşette verir. Thapki bu teklifi kabul eder. Çünkü Bihaan’ın kendisi yüzünden evde daha fazla değer kaybetmesini istemez. Thapki’yi temizlikçi kıyafetleri ile gören Baba ve Dadi Vasundara’ya öfkelenir. Öfkelenmelerinin sebebi Thapki’ye bu kadar sinirliyken ve onu görmek istemezken her daim gözünün önlerinde bulunacağı bir iş verilmesidir.

Shraddha duruma el atar ve onlara onu bu evden çıkarırsak hataları yüzünden herkes bizi suçlayacak ve saygınlığımıza zarar getireceklerdir. Bu yüzden burada çalışması daha iyidir der. Thapki’yi temizlikçi kıyafetleri ile gören Bihaan çok üzülür. Çünkü kendisinin ona aşık olup olmadığını sorgular ve aşık olduğunu düşünür. Onu bu halde görünce ne yapacağını şaşırır fakat bir şey diyemez çünkü aile büyükleri durumu kabul etmiştir. Bu duruma en çok Shraddha sevinmiştir. Thapki’nin en büyük isteği ise hizmete başlamadan önce büyüklerin onu kutsayıp ona saygı göstermesidir. Fakat onu nefret edercesine sevmeyen büyükler tabii ki bunu yapmaz ve oradan uzaklaşır. Vasundara, Thapki’ye çile çektirmek ister ve ona giderek bir ton çamaşır verir.

Thapki rahattır çünkü çamaşır makinesinde işini halledeceğini düşünür. Ancak Vasundara gelir ve ona bağırarak o çamaşırların özel olduğunu bu yüzden elinde yıkaması gerektiğini söyler. Thapki yine ses çıkarmaz ve denileni yapar. O sırada Shraddha bir kötülük daha yapmak ister ve farklı renkte bir çamaşırı ona vererek çamaşır makinesine atmasını söyler. Thapki denileni yapınca tüm çamaşırların rengi değişir ve Thapki çamaşırların hepsini bir daha yıkamak zorunda kalır.

Bu arada Aditi, Diwakar’ın yiyeceğine tozları dökmüştür. Ve bir süre sonra istediği olmuş Diwakar kendisinden geçmiştir. Bu fırsatı değerlendirmek için Diwakar’ın yanına gider ve sanki polisler demiş gibi ona birçok aşağılayıcı laf söyler. Kendisinde olmayan Diwakar ise çok sinirlenip polislerin üstüne gider ve sarhoşluğun da etkisiyle yaptığı şantajları söylediği yalanları bir bir itiraf eder. Aşk Bir Rüya 17 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar

Aşk Bir Rüya 58. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir