Aşk Bir Rüya 57. Bölüm Özeti 16 Nisan Thapki ve Bihaan Ahırda Kalıyorlar

Burak 12 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 56. bölüm flaş bir sahne ile bitmişti. Dadi dahil herkes Thapki’den evi terk etmesini istemiş, Thapki evi terk ederken Bihaan ardından gelerek seni yalnız bırakmam demişti ve onunla beraber çıkmıştı. Aşk Bir Rüya yeni bölümlerinde bu ikilinin zorlu süreçlerine tanıklık edeceğiz. Aşk Bir Rüya 57. Bölüm Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 57. Bölüm Özeti

Diwakar evde bir gaz yağını ortaya çıkarır. Aditi onu görür ve ailemin evinde neden gaz yağı tutuyorsun diye sorar. Aslında önceden farketmiş ve gaz yağının içindeki sıvıyı suyla dğeiştirmiştir. O sırada Diwakar suyu üstüne döker ve çığlık atar. İçeriye polis gelir ve neler olduğunu sorgulamaya başlar. Diwakar Aditi’nin onu yakmak istediğini söyler. Aditi ise kibriti çakar ve Diwakar’ın üstüne doğru götürür. Diwakar yanmayınca Polis memuruna bakın o gaz yağı olsaydı yanardı, sizi yanıltmak için böyle şeylere başvuruyor der. Polis Diwakar’ı azarlar ve böyle devam ederse hapse atacağını söyler.

Thapki Bihaan’a ben suçu kabul ettim ve evden ayrıldım sen neden böyle bir şey yaptın diye sorarak şimdi de oğullarını ellerinden aldım diye düşünüp yine suçlayacaklar der. Bihaan şakın bir şekilde bakıyordur. Bihaan Thapki’ye neden bu suçu üstlendiğini sorar. Thapki, beni sürekli yanlış anladıkları için benden nefret etmelerini sağladım ve bu sayede evden çıktım, artık mutlu olacaklar der. Bihaan bu gerçeği ortaya çıkarmak ister. Thapki ise buna karşı çıkarak baba evine döneceğini söyler. Bihaan Thapki’yi evin ahırına kitler ve gerçeği ortaya çıkarana kadar burada kalacaksın der.

Dhruv evde Vasundara’ya Thapki’nin böyle bir şey yapmayacağına eminim der. Vasundara bana hırsız dedi nasıl hala onu düşünürsün der. Dhruv belki de haklısın diyerek Shraddha’nın yanına gider. Shraddha Dhruv’un başına masaj yaparak rahatlamasını, artık olanları bir kenara bırakmasını ister. Evin ahırında Thapki karanlık olduğu için uyuyamaz. Bihaan ateş böceklerini bir araya toplayarak ışık oluşturur. Thapki mutlu olur ve uyur.

Shraddha hava almak için dışarıya çıktığında Bihaan’ı görür ve şok olur. Yanına giderek burada ne arıyorsunuz, ne kadar yüzsüzsünüz der. Bihaan gülerek yaptıklarını ortaya çıkaracağız o zamanda sen bavulunu toplamaya hazır ol der. Shraddha onlara güler ve oradan ayrılır. Thapki’yi eve alıp biraz daha işkence etmeyi düşünüyordur. Sabah olur ve Thapki uyanarak puja yapması gerektiğini bu yüzden de duş alacağını söyler ama ahırda öyle bir imkan yoktur. Bihaan kendi imkanlarıyla bir banyo oluşturur.

Thapki orada duşunu alır ve aarti yapar. Thapki aarti çanını çalar. Herkes aarti çanı duyar ve Thapki’nin evde olmadığını düşünerek bunu kimin yaptığını sorgularlar. Herkes dışarı çıkar ve Thapki ile Bihaan’ın dua ettiğini görürler. Shraddha gece gördüğünü söyler. Vasundara burayı hemen terk edin! diyerek sert çıkar. Bau Ji ise ahırda kalmaya devam edebilirler der. Diğer yandan Krisnakant polis memuruna biraz tatlı vermek ister. Bunu gören Diwakar tatlının altına para koyar. Polis memuru tatlıyı yerken parayı görür ve rüşvet teklif edildiğini düşünür. Krisnakant’a giderek bunu müfettişe söyleyeceğim der. Diwakar ise pis pis güler. Aşk Bir Rüya 16 Nisan özeti devam ediyor..

Thapki bulundukları yeri ısıtmak içni bir soba yapar. Onu gören Bihaan işte bu harika! diye tepki verir. Mutfak şyaları bile yavaş yavaş tamamlanıyordur. Resmen ahırdan bir ev yapmışlardır. Bihaan neyin eksik olduğunu sorar. Thapki tuz eksik Kiran’dan istemelisin der. Bihaan beni aileme yakınlaştırmak için böyle yaptığını biliyorum der. Ben oraya gitmem tuzsuz yiyeceksin diye söyler. Vasundara ise Thapki’yi ev sınırlarından atmanın planını yapıyordur. Suman ve Preeti bahçede meyveleri toplayacaklardır ama tam beceremezler. Bunu gören Bihaan ahırdaki  Ram pyaari’yi meyveleri yemesi için ipini açar. Thapki fark eder ve hayvanı durdurur.

Meyveleri toplayarak Suman ve Preeti’ye verir. Vasundara gelerek ev halkı dışındakilerin yaklaşması yasak diye bağırır. Thapki ağlar. Dadi ise hala Thapki’ye çok sinirli olduğu için onaylar. O sırada Shraddha Thapki’yi uzaklaştırmanın bir yolunu bulduğunu Vasundara’ya anlatır. Thapki çok üzgün bir şekilde ahıra döner. Bihaan onu neşelendirmeye çalışır ama başarısız olur. Thapki ben gitmek istiyorum sen bırakıyorsun, gitmezsem he üzüleceğim der. O sırada Shiv gelerek Thapki’yi pujasına davet eder. Bu Shraddha’nın planının bir parçasıdır. Thapki ise her şeyden habersiz sevinir. Aşk Bir Rüya 16 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 57. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir