Aşk Bir Rüya 56. Bölüm Özeti 15 Nisan 2020 Bihan Thapki’yi Yalnız Bırakmadı!

Burak 11 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm özetinde işler iyice çıkmaza girmişti. Vasu ve Shraddha’nın planı Thapki’yi ölüme sürüklemiş, Bihaan zehirlenen Thapki’yi gizlice hastaneye götürmüştü. Doktor acil ameliyata alarak Thapki’nin kalbinin durduğunu söylemişti. Bihaan tam yıkılırken Thapki tekrar hayata tutundu. Aşk Bir Rüya 56. Bölüm özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 56. Bölüm Özeti

Thapki’nin kalbi durunca doktor onun için ölüm belgesi hazırlamış ve Bihaan’a vermişti ama sorasında bir mucize olmuş Thapki’nin bilinci yerine gelmişti. Bihaan belgeyi alarak eve gider ve Shraddha’ya gösterir. Shraddha şok olur ve inanamaz. Bihaan ondan herkese süte zehri kendisinin attığını söylemesini ister ve 30 dakika süre verir.aksi takdirde polise gideceğini bildirir. Shraddha panikler ne yapacağını bilemez.

Diğer yandan Thapki kendine gelmiş ve olanları hatırlamaya başlamıştır. Hastaneye geldiyse evdeki herkesin duyduğunu düşünerek utanır ve hastaneden kaçmaya çalışır. O sırada Shraddha yaptıklarını itiraf etmeyi kabul etmiştir. Bihaan ondan yaptıklarını bir kağıda yazmasını ister. Shraddha, Vasundara’nın yaptıklarını yazmayı da düşünüyordur. Bihaan, Thapki’ye bakmak içi odaya girer ve Thapki’yi göremez. Thapki kaçmıştır. Bihaan endişelenir çünkü Shraddha onu görürse yaptıklarını itiraf etmeyecektir.

Thapki eve gelir ve zehirlendiğini belli etmemek için normal davranır. Shraddha onu görünce hayalet gördüğünü sanır ve korkar. Aşağı iner ve Thapki hakkında bir şeyler söyleceğini söyler. Bau Ji ve Dhruv ne olduğunu sorar. O sırada Thapki oraya gelir ve ben buradayım der. Shraddha onun yaşadığını görünce hiçbir şey söylemez. Bihaan Thapki’ye neden böyle bir şey yaptığını sorar. Thapki, zehir olayından kimsenin haberi olmamasını istiyorum der. Aşk Bir Rüya 15 Nisan Özeti devam ediyor..

Shraddha böyle bir yalan söylediği için Bihaan’a büyük tepki gösterir ve benim amacım Thapki’yi öldürmek değil Dhruv’un aklından onu çıkarıp kocamın sevgisini kazanmak der. Bihaan’a Thapki’yi resmen Dhruv’un elinden çaldığını söyler. Bihaan ne söyleyeceğini bilemez ve sessiz kalır. Bihaan odasına gelerek düşünür. Shraddha ve Diwakar’ın sözlerini hatırlar.Yanlış yaptığını ama bu yanlış için onu ölüme terk etmeyeceğini, Thapki’yi koruyacağını söyler. O sırada Shraddha’nın yazdığı mektup aklına gelir ve mektubu aramaya başlar. Mektubu Thapki bulur.

Diğer tarafta Diwakar, Aditi’nin kıyafetlerini yakıyordur. Aditi polisi arar. Müfettiş gelir ve Diwakar’a ne yaptığını sorar. Müfettiş’in aklı iyice karışır ve evin başına bir polis koyar. Bu polis olanı biteni görecek ve kimin hapse gitmeyi hakettiğine karar verecektir.

Thapki mektubu alarak tapınağa gider. Mektubu arayan Vasu ve Shraddha’da oraya giderler. Thapki Bihaan’ın yanında mektubu yakar ve aileye zarar gelmesini dağılmasını istemiyorum der. Bihaan şok olur. Shraddha biraz da olsa rahatlar ama hızla Vasundara’ya dönerek sen okudun mu diye sorar .Vasundara hayır okumadım der. Shraddha iyice rahatlar. Vasundara her şeyin farkına varmıştır. Shraddha’ya o mektuba benimle ilgili şeylerde yazdın demi der. Shraddha ne kadar inkar etse de Vasundara inanmaz ve ona olan güveninin kırıldığını söyler. Shraddha gider ve Dhruv’a Thapki’nin geçen gece hastanede olduğunu söyler. Dhruv koşarak Thapki’nin yanına gider.

Thapki tam yataktan kalkarken ayağı kayar onu Vasundara tutar ve dikkatli olmasını ister. Thapki’ye meyve suyu vererek içmesini ister. Yani kısaca onunla ilgileniyordur ama aynı zamanda yaptıkları için utanıyordur. Gidip ondan özür dilemek ister ama onu Shraddha durdurur. Benimle gel der. Onu Thapki’nin yanına götürür yanında Dhruv vardır. Thapki, Dhruvâ zehir olayından bahsetmemesine rağmen Shraddha Vasundara’ya onu zehirlediğini Dhruv’a söylüyor der. Thapki bu evde olmamalı yoksa Dhruv’u tuzağına düşürüp kendisine yakınlaştıracak der. Vasundara’nın aklı karışır.

Diwakar eline ketçap sürerek yeni bir plan yapar. Onu kan gibi gösterip dövüldüğünü iddia edecektir. Polise gider ve onu dövdüklerini söyler. Aditi gelerek onun kan değil ketçap olduğunu söyler. Diwakar yalan söylediğini söyler. Aditi memurdan kontrol etmesini ister. Polis bunun gerçek kan olduğunu söyler. Aditi şok olur. Polis dışarı çıkarak büyüklerime olaydan bahsedeceğim kimin haklı olduğu kesinleşecek der.

Dadi puja sorumluluğunu Suman ve Preeti’ye verir. Thapki onlara yardım edebilir miyim diye sorar. O sırada  Bau ji, Ram ji’nin altın Mukut’unu getirir ve Dadi’ye verir. Shraddha’nın yeni bir planı vardır. Thapki onu izliyordur. Shraddha altın Mukut’u çalar ve Vasu’ya götürür. Bunu da Thapki’nin üzerine yıkacaklardır. Vasundara fırsatını bulunca bunu Thapki’nin çantasına koyacağız der. Bunları duyan Thapki şok olur.

Dadi, mukut’un kutusunu açınca içinde göremez ve endişelenir. Vasundara onu hizmetçinin alıp koruduğunu endişelenmemesini ister. O sırada Thapki gelir ve Vasundara’nın çaldığını söyler. Herkes şok olur. Dhruv dahil herkes Thapki’yi bu suçlamadan ötürü azarlar. Dadi ısrarlara dayanamaz ve Vasundara’nın odasını aramaya gider. Oda da bir şey bulamazlar. Suman sen çaldın ve Vasundara’nın üzerine atıyorsun der. Thapki’nin odasında mukutu bulurlar. Bu bardağı taşıran damla olmuştur. Dadi çantasını toplamasını ve evi terk etmesini ister.

Bihaan, çantasını toplar. Ayrılırken Vasundara’nın yanıan giderek konuşmalarınızı duydum. Sırf siz ailenin gözünde düşmeyin diye mukutu kendi çantama koydum der. Vasundara resmen yıkılır. Ona bu kadar değer veren birini kaybediyordur. Shraaddha bu duruma endişelenir. Thapki herkesle vedalaşır o sırada Bihaan öne çıkarak seni tek göndermem der. Vasundara Bihaan’ın çantasını getirir ve onunda gitmesini ister. Aşk Bir Rüya 16 nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 56. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir