Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özeti 14 Nisan 2020 Thapki Zehirlendi!

Burak 09 Nis 2020 Analizler  0

Kısa sürede kanal 7 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölümleriyle sektöre damga vurmaya devam ediyor. Dadi’nin güvenini kaybeden Thapki, Bau Ji ve Bihaan’ın güvenini koruyabilecek mi? hep beraber göreceğiz. Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özetine başlıyoruz arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Özeti

Diwakar, yeni bir hamle yapma zorunluluğu hissederek polis merkezine gider. Oradaki müfettişe vücudundaki hasarları göstererek beni öldürmeye çalıştılar der. Müfettiş ona acır ve yardım etmek ister. Beraber Krisnakant’ın evine gelirler. Krisnakant ve Aditi suçlamaları inkar eder. Diwakar bunu fırsat bilerek o zaman ailemle kalmamda sorun der. Müfettiş bu evde kal ve en küçük bir sorunda beni ara diyerek oradan ayrılır. Diwakar eve dönmenin yolunu bu şekilde bulur.

Bau Ji’nin Thapki’ye olan güveni hiç eksilmemiştir. Shraddha, yeni planlar düşünerek şimdi de Bau Ji karşısında Thapki’i kötü duruma düşürmeyi hedefler. Bau Ji, Thapki’ye sakalını boyayacağını söyleyerek ondan boya hazırlamasını ister. Thapki yine hata yaparım korkusuyla reddetmeye çalışsa da Bau Ji’nin ısrarıyla kabul eder. Bunu fırsat bilen Shraddha kimseye fark ettirmeden Thapki’nin hazırladığı boyaya epilasyon kremini karıştırır. Bau ji boyayı sakalına uygular ve kaşınmaya başlar. Sakalının döküldüğünü görünce şok olur.

Ertesi gün olur Bau ji, yüzünü saklıyordur. Herkes ona neden öyle yaptığını sorar. Bau Ji yüzündeki bezi indirince herkes şok olur. Bunun nasıl olduğunu sorarlar. O ise bu konu hakkında konuşmak istemediğini söyler. Shraddha hemen lafa atlayarak en son boyamayı düşünüyordun yoksa boyadan dolayı mı der. Bau ji, evet Thapki’nin hazırladığı boyayı sürünce döküldü diye cevap verir. Thapki ise bu sefer çok dikkat ettiğini bir hata yapmadığını söyleyerek ağlar.

Dadi Thapki’nin cezalandırılacağını söyleyerek onu siyah bir bezle örter ve bunun Bau ji yüzü normale dönene kadar bu bezi yüzünden çıkarmayacaksın der.  Thapki ağlamaya başlar. Diğer tarafta Diwakar, aile üyelerine hapse girmekle tehdit ediyordur. Aditi ne yapacağını bilemez. Herkes endişelenmeye başlar.

Shraddha Bau ji’nin sakalı ve bıyığının geri geleceğini söyleyerek Thapki bu evi artık terk etmeli diye bir öneri sunar. Thapki’yi pazara yollamak ister. Bihaan ise buna karşı çıakrak Thapki yüzündeki bezle hiçbir yere gitmeyecek der. Thapki ise bir kez daha Vasundara’ya karşı çıkmamak için gideceğini söyler. Thapki pazara çıkar herkes ona bakmaya başlaar. Ardından Bihaan bir maske ile gelir ve hava kirliliğinin olduğunu o yüzden ağzını kapattığını söyleyerek Thapki’nin utanmasını engeller. Aşk Bir Rüya 14 Nisan özeti devam ediyor.

Bau ji artık yüzümü gizlemeyeceğim ve Thapki’nin de yüzünü gizlemesine  gerek olmadığını söylüyor. Thapki, bunun benim hatam için beni affettiğin anlamına mı geliyor diye sorar. Bau ji evet, seni affettim diyor. Thapki hem mutlu hemde ağlamaklı bir şekilde teşekkür ediyor. Shraddha sinirli bir şekilde telefonda arkadaşına olanları anlatıyordur. Thapki olanları duyarak Shraddha’ya bağırmaya başlıyor. Herkes oraya geliyor. Thapki, epilasyon kremini Shraddha’nın eklediğini söylüyor. Herkes şok geçiriyor. Dadi, ona inanmaz ve bağırarak Thapki’yi azarlar. Thapki ağlar ve gider.

Bihaan, Thapki’ye bu olanların Shraddha tarafından yapıldığını kanıtlamamız lazım diyor. Bir plan kuruyorlar. Dışarıdaki keçiye kamera takarak Shraddha’nın her adımını izlemesi için eve sokuyorlar. Shraddha aağı içince onu görüyor ve dışarı çıkarılmasını istiyor. Bau ji, ise onun evcil hayvan olduğunu durmasının bir zararı olmadığını söylüyor.

Shraddha yukarı doğru planını devreye sokmak için çıkar. Keçi onun peşindedir. Shraddha birkutunun tutacak yerlerine kaygan olsun diye krem sürer ve aşağı gelir. Vasundara Thapki’den o kutuyu getirmesini ister. Thapki kutuyu tutunca elinden kayarak düşer. Shraddha çığlığı basarak herkesi oraya toplar ve tam kafama düşecekken kenara çekildim der. Herkes Thapki’ye Shraddha’yı öldürmek isteyen bir katil gözüyle bakar. Bau ji ise bilerek yapmayacağını söyleyerek onu savunur.

Bir hata daha yaparsa evden atılacağını düşünen Thapki ve Vasundara yeni plan için harekete geçerler. Fare zehrini hizmetçiye vererek mutfağa götürmesini isterler. O sırada bihaan keçiye taktığı kamerayı alarak Shraddha’nın kutuya krem sürdüğünü görür ve herkese göstermeyi düşünür. Shraddha daha sonra Thapki’den süt getirmesini ister. Thapki mutfağa gider ve sütü hazırlarken Kiran onu bir yere çağırır. Thapki de gider. Thapki gidince Vasundara fare zehrini süte koyar. Thapki sütü alır ve Shraddha’ya götürür. Shraddha sütü alır almaz içine fare zehri mi koydun der. Herkes şok olur. Thapki koymadığını söyleyerek kanıtlamak için sütü içer. Bau ji, işte kanıtladı zehir falan yok der.

Thapki odasına çıkar ve orada bayılır. Bihaan bir şey olduğunu farkeder kapıyı kırarak içeri girer. Thapki’nin yarı baygın olduğunu görür. Thapki ondan bunu saklamasını kimseye bir şey söylememesini ister. Bihaan Thapki’i gizlice hastaneye getirir. Aşk Bir Rüya 14 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 55. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir