Aşk Bir Rüya 54. Bölüm Özeti 13 Nisan 2020 İşler Çıkmaza Girdi!

Burak 09 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki ve Bihaan yemekleri son dakika yetiştirerek Dadi’nin gönlünü bir kez daha kazanmışlardı. Bu durumdan rahatsız olan isimlerin başında Shraddha geliyordu. Aşk Bir Rüya 54. Bölüm özetine başlıyoruz arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 54. Bölüm Özeti

Aditi, Diwakar ve ailesi ile tartışarak onları evden kovar. Diwakar hakaretler savurmaya başlar. Elini uzatarak Aditi’den tutmasını isterken eli tutan Thapki olur. Thapki ve Bihaan öfkeyle ona bakıyorlardır. Thapki okkalı bir tokat atarak bu yaptığın şantajlar için der. Krishnakant ve Poonam olanlara bakakalırlar. Thapki, Aditi’ye neden bu kadar süre ona katlandığını sorar. Aditi, ailemin saygısını kaybetmek istemedim, o yüzden sakladım der. Diwakar konuşmaya devam ederken Bihaan onu yakasından tutarak havaya kaldırır. Krishnakant ve Poonam Bihaan’a sakin olmasını söylerler.

Bihaan Thapki’nin bileziklerini alarak Diwakar’a giydirir. Herkes Diwakar’ın üstüne gülerken o deliye döner. Diwakar koşarak oradan uzaklaşır. Thapki, Bihaan’a teşekkür eder. Diğer yandan Bau Ji, artık yaşlandığını uçurtma uçuramayacağını Vasundara’ya söyleyerek uçurtmayı Bihaan ve Thapki’ye vereceğini bildirir. Vasundara, Shraddha’ya vermesi gerektiğini söyler. Dadi, ilk gelenin uçurtmayı alacağını söyleyerek adil bir karar verir.

Bihaan ve Thapki tam oradan ayrılırken Diwakar tekrar gelir ve onu kendine benzettiğini söyler. Bihaan neden bahsediyorsun diye sorar. Diwakar, sende aldatıldın bende diyerek Dhruv ile Thapki ilişkisinden dem vurmaya başlar. O sırada Shraddha arabayla gidiyordur onları görür ve dinlemeye başlar. Bihaan çok sinirlenir ve onu azarlar. Thapki ağlar. Bihaan Thapki’yi alarak oradan uzaklaşır. Shraddha ise Diwakar’a giderek Thapki’yi saf dışı bırakma konusunda iş birliği teklif eder.

Vasundara Bihaan’ı arar ve onlardan gelirken tatlı almalarını ister. Shraddha’ya zaman kazandırır. Vasundara’nın abaları sonucu eve ilk varan Shraddha olur ama Dadi uyumuştur.  Onun peşine Thapki de içeri girer. Kiran Thapki’ye Dadi’nin yanına gitmesini söyler. Thapki Dadi’nin yanına gelir ve Shraddha oradadır. Dadi gözlerini açar ve ilk olarak Thapki’yi görür. Vasundara ilk Shraddha’nın geldiğini söyler ama Dadi ben ilk Thapki’yi gördüm o yüzden hakkı ona veriyorum diyerek söz hakkını ona verir. Thapki uçurtmayı Shraddha’nın uçurtmasını ister. Dadi adil bir karar verdiği için Thapki’yi kutlar. Aşk Bir Rüya 12 Nisan özeti devam ediyor.

Shraddha ise altında kalmayarak, bu uçurtmayı en iyi şekilde Thapki uçuracaktır der. Shraddha yeni bir plan yapar. uçurtmanın ipini kesecektir.  Shraddha uçurtmanın ipini keser ve basit bir tutkal ile tutturur. Uçurtma uçmaya başlayınca ip kopacaktır ve ip keskin olduğunu için Thapki’nin eli kesilecektir. Uçurtmalar uçmaya başlar en iyi Thapki uçuruyordur. Birden eli yaralanır. Herkes ondan uçurtmayı bırakmasını ister. Thapki ise bırakmayarak acıyla uçurmaya devam eder. Bu başarısından dolayı herkes onu alkışlar. Shraddha ise sinirlenir.

Dadi Thapki’yi övüyor ve ne istediğini soruyor. Thapki hiçbir şey söylemiyor. Dadi geleneklerini koruduğu için ona teşekkür ve iltifatlar ediyordur. Thapki herkese kahve getirecektir. O sırada telefon çalar ve içeri gider. Shraddha bunu fırsat bilip kahvelerin içine kül atar. Thapki kahveleri servis eder. Shraddha külleri belli etmek için bardağı yere atar ve sakın içmeyin diye bağırır. Dadi çok sinirlenir. Vasundara külleri neden kahveye koyduğunu sorar. Shraddha küllerin kalaş olduğunu ve Dadi’nin odasından alındığını söyler. Dadi kavanozun içinde külleri göremeyince şok olur. Thapki ise ben yapmadım der.

Thapki ağlıyor ve Dadi’ye bunun nasıl olduğunu gerçekten bilmiyorum der. Dadi çok sinirlidir. Thapki’yi affetmez. Dadi, sinirli bir şekilde Vasundara haklıymış kekeleyen insanların kalbi hep kötü oluyormuş der. Thapki resmen yıkılır. Vasundara, Shraddha’ya gelerek bu senin işin mi diye sorar. Shraddha tabi ki hayır ben de yapmadım der.

Vasundara sen yapsaydın seni asla affetmezdim der. Thapki’yi sevmiyoruz ama bu çok ağır olurdu gibi cümleler kurar. Shraddha gülümsüyor ve Thapki’yi cezalandırdığını düşünüyor. Thapki, Dadi’nin yanına gelerek ağlar ve bir şans ister. Dadi kapıyı yüzüne kapatır. Thapki ağlar ve Dadi’den kapıyı açmasını ister. Bihaan Thapki’nin gözyaşlarını görünce kendini kötü hisseder. Aşk Bir Rüya 13 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 54. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir