Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti 12 Nisan 2020 Thapki’nin Yeni Düşmanları; Suman ve Preti!

Burak 09 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölüm özetinde Shraddha yüz ve saç ürünlerine kimyasal karıştırmış. Suman ve Preeti’yi rezil etmişti. Bihaan bunun farkına varmış Shraddha’ya hesap sormuştu. Shraddha bütün bu suçlamaları reddederek her şey Thapki’nin suçu der. Vasundara gelir ve ne olduğunu sorar. Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti

Shraddha onu boş yere suçladıklarını Vasundara’ya söyler. Vasu sinirlenir ve Bihaan’a sert çıkar. Thapki ağlıyordur. Vasundara hepimiz yanlıyoruz bir Thapki haklı zaten der. Thapki ise Shraddha’nın suçlanmasından rahatsızlık duyar. Vasundara, Thapki’ye çok güvendiğini ve sonucunda bu olduğunu söyleyerek iyice aşağılar. Bihaan savunmaya çalışırken Thapki onu durdurur ve evet benim hatam olabilir, sonuçta tanrı değilim yanlış yapabilirim gibi cümleler sarfeder. Vasundara Thapki’den özür dilemesini ister. Thapki Shraddha’ya dönerek özür diler.

Suman ve Preeti aşağıya gelirler pastayı keseceklerdir. Gözleri kocalarını arar. O sırada birer joker kıyafetiyle  Sanjay ve Ashwin giriş yapar. Herkes şok olur. Vasundara neden bu kıyafetleri giydiklerini sorar. Onlar da Thapki’nin verdiğini söylerler. Thapki hayır ben yapmadım der. Suman aşağılandıklarını söyler. Preeti ise pastayı kesmeden gideceğiz der. Vasundara onlardan uzatmamalarını pastayı kesmelerini ister. Pastayı keserler. Herkes alkışlar.

Shraddha daha sonra Suman ve Preeti’ye giderek onları gaza getirmeye çalışır. Biri Dhruv ve benim ritüelimde böyle bir şey yapsaydı ondan intikam alırdım gibi cümleler söyler. Thapki aşağıya gelir ve Suman ve Preeti’den özür diler. Ağlar ve onlara zarar vermek istemediğini söyler. Suman ve Preeti sinirlenir. Suman senin için pasta getiriyorum diyerek pastayı Thapki’nin yüzüne çarpar. Thapki ağlar.  Shraddha bu olanlara gülümser.

Vasundara Shraddha’ya şimdi Bau Ji ve Dadi’nin Thapki’ye olan güvenini kırmaları gerektiğini söylüyor. Shraddha bunun zor olduğunu dile getirir. Diğer taraftan Bihaan Thapki’ye, seni Shraddha’dan koruyacağım diyor. Thapki ise ağlıyordur. Evde Diwakar’ın misafirleri vardır. Aditi, Poonam ve Krishnakant eve gelirler. Misafirler Aditi’nin hamile olduğu için dinlenmesi gerektiğini söyleyerek kalkarlar. Bunu duyan aile şok olur. Diwakar gülümsüyor ve Aditi’ye şok olup olmadığını soruyor. Aditi, bu sahte söylenti yaydığı için onu azarlıyor ve evliliklerinin formalite olduğunu hatırlatıyor.  Krishnakant boşanacaklarını söyleyerek komşulara gerçeği söyleyeceğim diyor. Diwakar onu tehdit ediyor ve çıkıyor. Aşk Bir Rüya 11 Nisan özeti tüm hızıyla devam ediyor.

Sabah Dadi, yarın 7 panditin yemeğe geleceğini söyleyerek hizmetçilere her şeyin mutfakta eksiksiz hazır olmasını istediğini bildirir. Thapki’den yemeklerle ilgilenmesini ister. Suman ve Preeti o sırada Thapki ile alay ederler. O da bu görevi reddeder. Vasundara hemen Shraddha’yı öne çıkarır. Shraddha da işi kabul etmez. Dadi son sözü söyleyerek yemeklerle Thapki ilgilenecek diyor.  Thapki yemek yapmaya başlar ve bu sefer hata yapmayacağını düşünür. Shraddha ise planlar kurmaktadır. Bihaan ona dönerek bugün hiçbir planın işe yaramayacak gözüm üstünde der.

Aditi hamile olduğu için komşular ona hediyeler veriyordur. Aditi söz hakkı alarak Diwakar’ın bir miktar para bağışlamasını ister. Diwakar bunu duyunca deliye döner ve hayır der. Herkes Diwakar’ın üstüne gidince. Diwakar yalan söylediğini itiraf eder. Herkes onu azarlar. Aditi hediyeleri geri verir.  Diwakar’ın yalanından dolayı onlardan özür diler. Diğer tarafta Bihaan Shraddha’yı herhangi bir şey yapmasın diye takip ediyordur. Shraddha banyoya gider ve Bihaan peşindedir. Vasundara’ya onu şikayet eder. Bihaan banyoya girdiği için takibi bırakır. Shraddha gülümseyerek onu kandırdım der.

Shraddha ve Bihaan salonda satranç oynarlar. O sırada görevi Vasundara devralmıştır. Bihaan Thapki’den gözünü ayırmıştır. Vasundara yemeklerin yanında bir kavanozu ısıtarak kırılmasını sağlar. Thapki’nin yaptığı bütün yemekler cam parçalarıyla dolmuştur. Thapki şok olur. Vasundara, neden kavanozu ateşin önüne koydun diye Thapki’ye hesap sorar. Herkes Thapki’ye yüklenir. Dadi ise bu olay yüzünden bu geleneğimizi yerine getiremeyeceğiz diyor. Thapki ağlamaya başlar.

Herkes oradan ayrılır. Bihaan Thapki’ye gaz vererek henüz geç değil beraber yeni yemekler yapabiliriz der. Thapki mutlu olur ve işe koyulurlar. Dadi salonda gelenklerinin bozulduğunu söylerken Bihaan içeri girer ve hayır bozulmadı yemekler hazır der. Herkes şok olur. Dadi Thapki’den özür dileyerek ona övgüler yağdırır. Geleneklerine olan saygısı ve çabası için ona minnettar olduğunu söyler. Shraddha ve Vasundara sinirlenir. Aşk Bir Rüya 12 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti 12 Nisan 2020 Thapki’nin Yeni Düşmanları; Suman ve Preti!” üzerine 2 yorum

  1. Madelaine Rowe dedi ki:

    These are genuinely fantastic ideas in about blogging. You have touched some nice points here.Any way keep up wrinting.

  2. zeynep dedi ki:

    Neden ask bir ruyanin tekrarlari yok bence olmaliii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir