Aşk Bir Rüya 52. Bölüm Özeti 11 Nisan 2020 Vasu Gelinine Tokat Attı!

Burak 07 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özetinde Thapki ve Bihaan arasında romantik anlar yaşanmıştı. Özet serimize devam ediyor, 10 nisanda yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 52. bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Keyifli okumalar.

Aşk Bir Rüya 52. Bölüm Özeti

Dhruv uyanmış hazırlanıyordur. O sırada Shraddha Dhruv’a hazırladığı kahvaltıyı getirir. Dhruv teşekkür ederken hıçkırdığını görür. Ona bisküvi vererek hıçkırığına iyi geleceğini söyler. Dhruv hıçkırığa su iyi gelir diyerek su içer ve bisküviyi Shraddha’ya verir ama onunla ilgilendiği için teşekkür eder. Dadi Preeti’den bacaklarına masaj yapmasını ister. O sırada bir adam gelerek Bihaan’a para verir ve dünden arta kalanlar der. Dadi ne parası bu diye sorar. Bihaan dün Thapki için bir kaç sürpriz yaptığını söyler.

Thapki de Dhruv gibi hıçkırmaya başlar. O sırada ağzına bir bisküvi atar ve hıçkırığı durur. Bunu gören Shraddha sinirlenir ve odasına gider. Dhruv’u yine kıskanmıştır.  Dhruv’un Thapki’yi düşünerek bisküviyi ona geri verdiğini düşünür. Dhruv’un Thapki’nin masum yüzünü beğendiği için onu sevdiğini düşünerek yüzünü mahvedeceğim der.

Vasundara, Suman’dan gitmesini ve yemek yapmasını ister. Shraddha gelir ve biraz yemek önerir. Dadi, Thapki’nin en iyi yemeği yaptığını ve onu pişirmesini istediğini söyler. Shraddha planını düşünerek gülümser. Thapki yemeği pişiriyordur o sırada Shraddha bir otelden tavuk yemeği sipariş eder. Gelen hazır tavuklu yemeği Thapki’nin yemeğiyle karıştırır. O sırada gülümseyerek herkes bu yemeğin içinde sebzeli tavuğu görünce şok olacak der.

Yemeğin içinden tavuklar çıkınca Vasundara Thapki’ye bağırır. Thapki ben yapmadım der. Bihaan şok olur. Bau ji, bunu Thapki’nin yapmayacağını biliyoruz diyerek Vasundara’ya neden ona yükleniyorsun der. Hizmetçinin yaptığını düşünerek onu azarlarlar. Thapki yemeği çöpe dökerken bir fiiş görür. Tavuk sipariş edildiğini anlayınca şok olur. Shraddha’ya giderek bunu senin yaptığını biliyorum senin yüzünden boş yere hizmetçi azarlandı der. Shraddha kanıtlayamazsın çünkü ailedekiler bana daha çok güveniyor der. Thapki Shraddha’ya bir daha yapma der ve kimseye söylemez. Aşk Bir Rüya 11 Nisan özeti devam ediyor.

Dadi Thapki’den Gangajal ile banyo yapmasını ister. Bihaan suyun hazır olduğunu söyleyerek onu çağırır. O sırada Shraddha suya kimyasal ekler ve o masum yüzünü kaybedeceğini düşünür. Thapki  üzerine su dökmek için su kovasını kaldırır. Herkes bakar. Shraddha endişeyle bekler.  Dadi onu durdurur. Pandit, sebze olmayan yemeğin evin eve geldiğini, buna bağlı olarak pujanın önce dışarıda olması gerektiğini bu yüzden Shuddikaran (Banyo)  sonra yapılacak diyerek ritüeli erteler. Shraddha bu duruma çok kızar.

Su kovasını götürüyorlardır. O sırada bir kaç damla yere düşer. Vaundara suyun döküldüğü yere doğru gidiyordur. Shraddha onu durdurur ve suya basmamasını ister. Vasundara ise sadece 2 damla su olduğunu neden abarttığını sorar. Shraddha geçiştirir ve orayı bezle siler. Kimyasalın parkeleri aşındırdığını görür. Bunu kapatmak için oraya bir halı serer.

Pandit pujayı yapar ve Thapki’nin bu gangajal suyla Shuddikaran’ı yapması gerektiğini söyler. O sırada bir keçi gelir. Pandit burada bir keçinin olmaması gerektiğini söyler. Keçiyi Bihaan dışarı çıkarır. Dhruv’un odasına giden Bihaan kimyasal şişesini görür ve Shraddha’nın planını çözer. Onun kafasına balkondan pis bir şey fırlatır. Sonra hemen gelerek Pandit’e Shraddha’nın kirlendiğini suyu ilk ona atmamız gerektiğini söyler. Shraddha şok olur. Bihaan suyu onun yüzüne doğru fırlatır. Shraddha çığlık atar ama ona hiçbir şey olmaz. Şaşırır. Daha sonra Vasundara ona neden çığlık attığını sorar ve Thapki’ye yaptığı planı öğrenir.

Bu planı öğrenince Shraddha’ya sağlam bir tokat atar ve onu sevmediğimiz için öldürecek miyiz diye sorar. Shraddha masum görünür. Vasundara ona sarılır. Shraddha Dhruv’un Thapki’yi sevdiğini bu yüzden onu evden atmaları gerektiğini söyler. Vasu şimdi ona ne yapacağımı izle der. Diğer yandan Aditi, Ponam ve Krisnakant’a Diwakar ile tehdit sonucu evlendiğini anlatır. Ponaam ağlayarak kızına sarılır. Krisnakant artık yalnız değilsin bu sorun karşısında bizde yanındayız der.

Dadi Suman ve Preeti’nin evlilik yıl dönümleri için düzenleme yapacaklarını söyler. Shradhha’dan onlara yardımcı olmasını ister. Shraddha mutlu olur ve tamam der. Preeti Thapki’nin onları daha iyi tanıdığını bu yüzden düzenlemeleri Thapki’nin yapmasını istediklerini söylerler. Dadi ise Thapki ve Bihaan’ın yapmasını kararlaştırır. Shraddha’nın amacı değişmiştir yeni planı bu yıl dönümünde Thapki’yi rezil etmektir.

Thapki ve Bihaan hazırlıklara başlamıştır. Yüz maskeler ive saç bakım ürünleri alırlar. Shraddha bu ürünlere bazı maddeler karıştırır. Suman ve Preeti bu ürünleri kullanaarak makyaj yaparlar. Daha sonra yıl dönümü başlar ve bu ikili dans etmek için sahneye çağrılır. Tam sahneye çıktıkları anda yüzleri kızarır ve saçları resmen elektrik çarpmış gibi olur. Herkes onlara güler. Suman ve Preeti koşarak odalarına giderler. Vasundara bunların Thapki yüzünden olduğunu dile getirir. Thapki ise onların peşinden giderek bana güvenin saçınızı ve yüzünüzü düzelteceğim der. Bihaan ise bunların Shraddha’nın bir oyunu olduğunu anlar ve herkese itiraf etmesini ister. Aşk Bir Rüya 11 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir