Aşk Bir Rüya 51. Bölüm Özeti 9 Nisan 2020 Thapki Ölümden Döndü!

Burak 05 Nis 2020 Analizler  0

Hatırladığımız üzere Aşk Bir Rüya 50. bölüm özetinde Thapki şarkı yarışmasını kaybetmişti ama buna rağmen bayan Thapki’nin bu yarışmadan çıkmadığını, üçüncü tura çıkacağını söyler. Son turda yarışmacılarla soru cevap yapılacak. Vasundara Shraddha’ya dönerek her zaman seninleyim bu turu da kazanacaksın der. Shraddha Thapki hakkında bilgi edinmek için Suman ve Preeti’ye gider. Suman ve Preeti bilgi vermeyi reddederler. Tam o sırada Preeti yanlışlıkla Thapki ve Dhruv’un evliliğinden bahseder. Shraddha şok olur ve sorgulamaya başlar. Preeti, eğer Bihaan Thapki ile evlenmeseydi Vasundara seni Dhruv ile evlendirmezdi der. Diwakar bunları duyar ve güler.

Aşk Bir Rüya 51. Bölüm Özeti

Bayan yarışmacıları 3. tur için çağırır. Bu turda gelinlere kayınvalideleri hakkında sorular sorulacaktır. Bihaan Thapki’den Vasundara ile her şeye cevap verebileceği için endişelenmemesini ister. Bayan sahneye Vasundara ve Shraddha’yı çağırır.  Shraddha Suman ve Preeti’den öğrenebildiklerini hatırlar ve cevaplamaya başlar. Bayan Vasundara’nın kimlerden hoşlanmadığını sorar. Shraddha kekeme olanlardan der. Herkes şok olur. Thapki ağlamaya başlar. Shraddha ise özür dilerim, Thapki’ye işaret etmek istemedim der. Bayan Vasundara’nın babasının adını sorar. Shraddha bilemez.

Sıra Thapki’ye gelir. Bayan Thapki’ye Vasundara’nın en iyi kimle iletişim kurduğunu sorar. Thapki Dadi der ve doğru cevabı verir. İkinci soru olarak nelere alerjisi olduğunu sorar. O sırada Thapki, Vasundara’nın Shraddha’nın süper bahu unvanını aldığında mutlu olacağına dair sözlerini hatırlar ve bilerek cevap vermez ve yarışmayı Shraddha kazanır. Herkes alkışlar. Vasundara Thapki ile alay eder ve Shraddha’yı över.

Ertesi gün olur mutfakta Shraddha onunla alay ediyordur. Thapki ağlar ve Vasundara’nın susam tohumlarına alerjisi olduğunu söyler. Ben onu ne kadar tanıdığımı kanıtlamak zorunda değilim der. Shraddha şok olur ve neden söylemedin der. Thapki ise Vasundara’nın senden büyük beklentileri var onu hayal kırıklığına uğratamazdım der.

Diwakar, Shraddha’yı kazandığı için tebrik eder. Ona bir elma verir ve elmayı ısırır, şimdi almasını ister ve alay eder. Su içer ve ona bardak verir. Shraddha çok sinirlenir. Diwakar herşeyi duyduğunu söyler ve onu en derin yerinden Dhruv sizin kocanız mıydı der. Shraddha şok olur. Diwakar, Thapki Dhruv’un ilk ve gerçek aşkı olduğunu söyler, herşeyi anlatır.

Aşk Bir Rüya 9 Nisan Özeti devam ediyor

Bau ji herkese Shraddha’nın zaferini kutlayacaklarını söyler. Herkes memnun olur. Vasundara Shraddha’ya neden mutlu olmadığını sorar. Shraddha ise yok iyiyim der. Kutlama için dondurma alınacaktır.  Thapki herkesin nasıl dondurma istediğini not eder ve Dhruv’a gider. Dhruv telefonla konuşuyordur rekleks olarak Thapki’nin omzundan tutar. Shraddha bunları görür ve kızar. Thapki döner ve Shraddha’yı görür ona seçimini sorar. Shraddha Diwakar’ın sözlerini hatırlar. Vasundara Thapki’ye neden Shraddha’ya tekrar tekrar sorduğunu sorarak kızar. Herkes Vasundara’ya bakar.

Thapki dondurmaları almaya gidiyordur. Shraddha Thapki’yi durdurur ve boğaz ağrısı için kada almasını ister. Thapki tamam der. Shraddha bir sonraki sahnede bir kitabı fan cihazının üstüne koyarak tuzak hazırlar. Thapki’yi öldürmek istediğini söyler. Thapki geri döner. Shraddha için kada almıştır ve onu içmesini ister. Shraddha ona teşekkür eder. Thapki, ona Dadi’ye vermesi gereken kitabı sorar. Shraddha ise görmediğini söyleyerek bilmiyorum der. Thapki depoya bakmak için iner ve kitabı fan cihazının üstünde görür ve boyu yetişmiyordur. Boynundaki şalıyla almaya çalışırken şal fan cihazına takılır ve Thapki resmen boynundan asılır. Shraddha kimse depoya inmesin diye Dadi’ye başka bir kitap verir.

Thapki ise tam boğulacakken ayaklarıyla bir buza tutunmayı başarır ama buz eriyordur. Buz erir ve tekrar boğulmaya başlar. O sırada Bihaan içeri girer ve bağırır.  Dhruv panikler. Bihaan, Thapki’yi hemen kurtarır. Thapki baygındır. Herkes Thapki için dua eder.O sırada uyanır ve herkes mutlu olur. Dhruv mutlu bir şekilde gülümsüyor. Shraddha ona bakıyor. Herkes Tanrı’ya Thapki’nin iyi olduğu için teşekkür eder.

Bau ji bunun nasıl olduğunu sorar. Thapki bilmiyorum diyerek kitabı almaya gittiğini ve sonra olanları anlatır. Bihaan kitabın orda ne işi vardı diyerek sorgulamaya başlar. Bau ji, depo odasını kapattıklarını söyler. Thapki hayır, oraya gittiğimde açıktı der. Bau ji bunu kimin açtığını sorar. Suman lafa girerek ben Shraddha’yı gördüm depoyu o açtı der. Herkes Shraddha’ya bakar. Yemeğe geri dönerler ve Dadi pastayı ilk Thapki’nin yemesini ister. Shraddha çok sinirlenir.

Bau ji Thapki ile buluşur. Ona yarışmayı bilerek kaybettiğini biliyorum bunu neden yaptın der. Bihaan gelir ve onları duyar. Thapki benim için ailemin mutluluğu, Vasundara’nın mutluluğu her şeyden önemlidir bu yüzden yaptım der.  Bau ji, kaybetmen yanlıştı ama başkalarını düşünmen de bir zaferdir der. Ona sarılır ve ağlar. Diğer yandan Bihaan Thapki için bir plan yapar. Gece Thapki’yi uyandırır ve gözlerini kapatarak onu bahçeye götürür. Thapki gözleri açılınca süslemeleri görür ve şaşırır. Çok romantik anlar yaşanır. Aşk Bir Rüya 9 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 51. Bölüm Özeti 9 Nisan 2020 Thapki Ölümden Döndü!” üzerine 4 yorum

 1. pornodom.top dedi ki:

  Very good post.Really looking forward to read more. Great.

 2. Tamki bihan dedi ki:

  Tamki bihan kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 3. Tamkibihan dedi ki:

  Gelircekmisiniburaya kahve iclimhaydi and kahve iclimhaydi kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya

 4. Tamkibihan dedi ki:

  Tamkibihan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir