Aşk Bir Rüya 50. Bölüm Özeti 8 Nisan 2020 Yarışmayı Kazananlar Belli Oluyor

Bau Ji, Thpaki’ye neden yarışmadan çekildiğini sormasıyla Aşk Bir Rüya 50. Bölüm özeti başlıyor. Thapki bütün ailesinin burada olduğunu ve rezil olmak isteemediği için çekilmek istediğini söyler. Bau Ji onu gaza getirici cümleler kurar. Korkuyor musun yoksa? gibi sorularla özgüvenini kazanmasını sağlar. O sırada Shraddha, Thapki ve Bihaan’ın yarışacağı öküze giderek ayaklarına böcekler koyar. Aynı zamanda potu ilk bulanın kazandığı oyunda potu kolay yere koymak için harekete geçer. Suman ve Preeti bunu tahmin ederek o potun bulunmasını zorlaştırırlar.

İkimizin Yerine 50. Bölüm Özeti

Thapki’nin ailesi oraya gelir ve Vasundara’yı selamlar. Diwakar, Thapki’yi cesaretlendirmeye geldiklerini söyler. Thapki gelir ve ailesine sarılır. Diwakar yine bir patavatsızlık yaparak Vasundara’ya Aditi ve kendisinin katılma imkanı var mı diye sorar. Aditi şok olur. Vasundara oradaki bayanla konuşşur ve onların adını da yazdırır. Yarış 10 dakika içinde başlayacaktır. Thapki, öküz ayaklarının böcekler tarafından yaralandığını görünce şok olur.

Bihaan öküzün durumunu öğrenmek için veteriner çağırır. Veteriner yaranın derin olduğunu ama enjeksiyon yaptığını bu sayede yarışabileceğini söyler. Bihaan başka öküz yok mu diye sorar. Veteriner yok mecbur bununla yarışacaksınız der. Herkes yarış alanına gelir. Oradaki kadın Thapki ve Bihaan’ı sorar. Shraddha, Dhruv’a en iyi çift olduklarını ve bu yarışı kazanacaklarını söyler. Oradaki bayan galiba öküzleri yaralandığı için yarışmayacaklar der. O sırada Thapki gelir ve öküzün yerine kendinin geçeceğini söyler. Herkes şok olur.

Shraddha, Thapki’nin bu yaptığıyla kendi kendini küçük düşürmesiyle mutlu olmuştur ama herkes Thapki’nin cesaretini alkışlar. Thapki sabanı zorlukla çeker. Herkes öküzün ilerlemesini sağlar. Thapki’nin ailesi, Bau ji ve Dadi Thapki için endişeleniyor. Bihaan Thapki’ye koşar. O sırada Thapki’nin ayağı kayar ve düşecek gibi olur. Bihaan onu tutar yarışa devam ederler. Herkes onları alkışlamaya devam ediyordur.

Aşk Bir Rüya 50. Bölüm  8 Nisan Özeti devam ediyor

Dhruv ve Shraddha en önde lider bir şekilde potları bulmaya ulaşırlar. Preeti ve Suman’ın yaptığı oyun işe yarar ve oradaki karışıklıktan dolayı potu bulamazlar. Thapki ve Bihaan sabanı beraber çekerken birbirlerini gaza getirirler. O sırada saban bir yere takılır ve pot takıldığı yerdedir. Potu alırlar ve bayan potu bulan ilk yarışmacılar Thapki ve Bihaan! diye bağırır. Dadi, Bau ji’ye Bihaan ve Thapki’nin kazanacağını söyler. Dhruv potu alır ve Shraddha her halükarda kazanmak zorunda olduğunu söyleyerek onu hızla kırar.

Yarışma 2 çift arasında devam ediyordur. Vasundara, Dhruv’dan daha hızlı koşmasını ister. Shraddha yerden kum alarak farkettirmeden Bihaan’ın yüzüne atar. Bihaan yavaşlar ve Thapki’ye bir şey göremediğini bu yüzden kaybedebileceklerini söyler. Thapki ona rehberlik edeceğini söyler. Bihaan tekrar koşmaya başlar. Bihaan Dhruv’un önüne geçer. Bihaan ve Thapki yarışı kazanır. Bayan 1. turun galibinin Bihaan ve Thapki çifti olduğunu açıklar. Herkes alkış tutar.

Herkes evine döner. Yarışmanın 2. turunda herkes kıyafet dikip sergileyecektir. Bihaan Thapki’ye neden üzgün olduğunu sorar, sadece kıyafet dikmek zorunda olduğunu bunun ilk turdan daha kolay olduğunu söyler. Thapki büyüklerin kutsamalarını alır ve Vasundara’nın kutsamalarını da alacağını söyler. Yukarı çıkar ve onu arar. O sırada Shraddha bir sonraki tur için gerekli olan eşyaları yakıyordur.

Bayan her şeyin yandığını şimdi ne yapacaklarını soruyor. Vasundara, kimin en iyi yeteneklere sahip olduğunu bulmanın başka yolları olabileceğini ve şarkı söyleme yarışmasını önerdiğini söylüyor. Thapki’nin kekemeliğiyle birinci olmayacağını düşünüyordur. Bayan bu fikri kabul ediyor ve yakında şarkı söyleme yarışması yapacaklarını söylüyor. Shraddha gülümsüyor. Bihaan Thapki’nin yanına geliyor ve şarkı söylemeyi denemesini istiyor. Thapki yapamam diyor. bihaan iyi o zaman git ve yarışmadan çekildiğimizi, yenilgiyi kabul ettiğimiz onlara söyle diyor.

Thapki’nin Bihaan’a sinirlenip kızarken kekelemediğini farkediyorlar. Bayan şarkı turunu duyurur, iyi şarkı söyleyen kazanır. Thapki gidiyor. Shraddha Vasundara’ya kesinlikle kazanacağını söyler. Shraddha sahneye çıkar ve gerçekten iyi bir şekilde şarkısını söyler. Thapki sinirlenir ve Bihaan’a bakar. Herkes alkışlar. Vasundara çok mutlu olur. Shraddha ona sarılır.

Sıra Thapki’ye geçer. Vasundara şimdi herkesin Thapki’ye güleceğini düşünüyor. Bihaan Thapki’den gitmesini ve korkmamasını ister. Bihaan Thapki’den kavgalarını hatırlamasını ister kavga ederken kekelemiyorsun der. Thapki gözlerini kapatır ve Bihaan’la kavga ettiğini hatırlar. Thapki şarkıyı söylemeye başlar. Vasundara ve Shraddha şok olurlar. Thapki birden durur. Shraddha gülümser. O sırada Bihaan endişelenir. Yarışma biter ve bayan kazananın Shraddha olduğunu açıklar. Vasundura buna çok memnun olur. Aşk Bir Rüya 8 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 50. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play