Aşk Bir Rüya 49. Bölüm Özeti 7 Nisan 2020 Tapki Süper Gelin Yarışmasına Katılıyor

Aşk Bir Rüya 7 Nisan 49. Bölüm özeti Thapki’nin Vasundara’yı kurtarmaya çalışmasıyla başlar. Herkes oraya gelir ve ateşin nereden çıktığını sorgular. Dhruv su takviesiyle ateşi söndürmeye çalışır. Suman ve Preeti ise endişeleniyordur. O sırada Thapki Vasundara’ya döner ve iyi misin, incindin mi? diye sorar. Herkes şaşırır. Thapki’nin sesi yerine gelmiştir. Vasundara ve Shraddha hariç herkes sevinir.

Aşk Bir Rüya 49. Bölüm Özeti

Su kabının içinde gaz yağı olduğunu bildiren Thapki Vasundara’nın hayatını kurtardı. Dadi, Thapki sayesinde yaşıyorsun diyerek onu kutsamasını ister. Thapki ise  sesim geldi Shraddha’nın boynundakini derhal çıkarın diyor. Shraddha zili çıkararak atar. Vasundara şimdi her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Bihaan, Thapki’nin ayağını görünce şok olur. Suman ve Preeti’nin hazırladığı tuzağa Shraddha yerine Thapki düşmüştür. Dadi Bihaan’dan görmesini ister. Ayakların yandığını görür. Preeti, Suman’a bunun onun yüzünden olduğunu söyler. Suman, Thapki’nin Shraddha yerine geleceğini bilmiyorduk der.

Thapki, iyi olduğunu söyleyerek Bihaanla oradan ayrılır. Bihaan Thapki’yi yatağa doğru bırakır ve ayaklarına merhem sürer. Merhemi sürerken ona Vasundara’yı kurtardığı için teşekkür eder. Diğer yanda Shraddha Dhruv’un yanına giderek yaklaşık 1 haftadır evliyiz neden 2 yabancı gibi yaşıyoruz diye sorar. Dhruv, seni henüz tam tanımıyorum, bu evlilik birden oldu bana zaman tanıman lazım der. Shraddha ise seni bekleyeceğim der.

Diwakar odaya gelir ve bir hediye görür. Aditi onun için olduğunu söylüyor. Memnun olur. Aditi üzerinde kamera bulunan kalemi onun telefon şifresini öğrenmek için hediye etmiştir. Diwakar kalemi arkadaşlarına göstermek için gider. O sırada Aditi onun telefonuna bir mesaj atarak telefon şifresini ekrana girmesini sağlar. Aditi şifreyi görür ve oyunun şimdi bittiğini söyler.

Aşk Bir Rüya 7 Nisan Özeti devam ediyor…

Birkaç kadın Vasundura ile konuşmaya gelir. Ona bir gelin yarışmasından bahsederler. Bu yarışmada gelinler kocalarıyla tarlayı 3 tur atacaklardır. Vasundara’dan isim isterler. Shraddha katılmamayı düşünüyordur. Vasundara Shraddha, Preeti ve Suman’ın adını veriyor. Kadın dördüncü bahusunu soruyor. Vasundara, Thapki’nin kaybedeceğini ve gelin yarışmasını Shraddha’nın kazanacağını düşünerek Thapki’nin adını da verir. Dadi, Thapki’nin ayağının yara olduğunu ve katılamayacağını söylerken  Vasundara onu durdurur ve Thapki’ye soralım gitmek istemiyorsa sorun değil der.

Thapki yarışmaya katılacağını söyler. Shraddha Thapki’nin büyük bir aptal olduğunu düşünüyor. Vasundara gülümsüyor. Thapki, Krishnakant ve Poonam ile konuşur. Sesini duymaktan mutluluk duyarlar ve mutlu bir şekilde ağlarlar. Thapki, Poonam’dan ağlamamasını ister. Thapki onlara herkesin onunla ilgilendiğini söyler. Yarışmaya gideceğinden bahseder. Bunları Diwakar duyar. Diwakar, Ponam ve Krisnakant’a ona moral vermek için orada olmalıyız der. Shraddha Thapki’yi görünce gülümser ve Thapki’nin kazanmasına izin vermeyeceğini düşünür.

Yarışma günü yaklaşıyordur. Shraddha’nın aklında hain planlar vardır. Hizmetçi süt şişesini Bihaan’ın odasında tutuyordur. Shraddha odaya gider ve sütün içine uyku tozu koyar. Bunu içince bütün gün uyuyacak ve yarışmaya katılamayacaklarını hayal eder. Bihaan sütü içer ve Thapki uyumak için ışıkları kapatır. Diwakar telefonunu masanın üzerinde tutar ve tuvalete gider. Aditi telefonu alıp kodu koyar. Fotoğrafları siler ve sonunda bitti der. O sırada Diwakar tekrar gelir ve fotoğrafların kopyası olduğunu söyler. Diwakar sinirlenir ve şimdi sen bittin hayatını alt üst edeceğim diyerek gider.

Yarışma günü gelir. Dadi, Bihaan’ın nerede olduğunu sorar. Kiran, Bihaan’ın uyuduğunu, ayağa kalkmadığını söylüyor. Shraddha gülümser. O sırada Bihaan gelir. Uykusunu aldığını ve yarışma için dinç olduğunu söyler. Shraddha şaşırır. O sırada bir hatırlatma ekranlara gelir. Bihaan süte bir şey karıştırıldığını içindeki taneciklerden anlamış, aynı zamanda Shraddha’nın onu uzaktan izlediğini görerek sütü içmiş gibi yapıp içmemiştir.

Yarışma başlar. Bau ji Bihaan’a herkesin evlilik gerçeğini bildiğini söyleyerek, yarışmayı Thapki’nin yaralı olmasına rağmen kazanmalısın der. Bihaan elinden geleni yapacağını söyler. Vasundara, Shraddha’dan en iyisini yapmasını ve kazanmasını ister. Thapki bakar.  Thapki, bayana kişisel nedenlerden dolayı yarışmadan çekilmek istediğini söyler. Bau ji görür ve nedenini düşünmeye başlar. Aşk Bir Rüya 7 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

 

 

dizibilgi google play