Aşk Bir Rüya 48. Bölüm Özeti 6 Nisan 2020 Bihan’ın Planı İşe Yaradı!

Burak 03 Nis 2020 Analizler  0

Thapki Krisnakant ile gitmeyi reddedince Krisnakant sinirden küplere biner. İyi sen bilirsin bu senin kaderin der. İkisi de ağlamaya başlarlar. Bau ji Thapki’ye çok harika olduğunu söyler. Bihaan Krishnakant’ın Thapki’nin işaretlerini anladığını hatırlar ve şaşırtıcı olduğunu söyler, ben işaretlerini anlamıyorum ama babası her şeyi doğru anlıyor der. Aşk Bir Rüya 48. Bölüm özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 48. Bölüm Özeti

Vasundara; bir  Krisnakant’ın ve Thapki’nin zayıflığına bir de Shraddha’ya bakın, iyi ki Dhruv ile Shraddha  evlenmiş diyerek Shraddha’yı över ve ona altın yüzükler hediye eder. Shraddha memnun olur. Shraddha, akşam Dhruv ile yemeğe çıkmak içi izin ister. Vasundura izin verir ama Bau ji hayır gidemezsin bugün evde geleneksel yiyecekler olacak hepimizin orada olması gerekiyor der. 

Shraddha, Dadi ve Bau ji’nin Thapki’yi neşelendirmek için bu yiyecekleri evde pişirmeye devam etmeleri hakkında konuştuğunu duyar. Kızıyor ve Thapki’yi görüyor. Thapki’nin telefonunu alarak kırar ve artık ona ihtiyacın yok der. Herkes gelir ve telefonu görürler. Dadi kimin telefonu olduğunu sorar. Preeti onu alır ve Thapki’nin telefonu olduğunu, nasıl kırıldığını sorar. Thapki Shraddha’ya bakar ve ona işaret eder. Shraddha ise yalandan ağlıyordur. Shraddha, Thapki’nin telefonun çaldığını, konuşamadığını ve öfkesinde telefonu kırdığını söylüyor. 

Shraddha şirin görünmek için elinden geleni yapar. Dadi, Shraddha’nın kalbinin çok doğru ve temiz olduğunu söyler. Bihaan herkesi çağırır ve zili Thapki’nin boynundan çıkarır. Vasundara tepki gösterir. Bihaan elektronik bir zil çıkararak artık bir sorun olduğunda düğmeye basacak ve zil çalacak der. Zili de Shraddha’nın giyeceğini söyler. Shraddha ve Vasundara şok olurlar.

Shraddha zili neden ben takıyorum diyerek sinirlenir. Bihaan, herkesten çok Thapki’yi sen düşünüyorsun yalan mı? der. Herkes orda olduğu için Shraddha sessiz kalır. Vasundara onu alır ve Shraddha’nın neden giyeceğini sorar, ona hakaret ediyorsun der. Bihaan hayır diyor, Shraddha daha fazla saygı kazanacak. Kız kardeşi gibi gördüğü Thapki’ye göz kulak olacak der. Bau ji ona katılır ve Thapki taktıysa Shraddha da takabilir der. Shraddha şok olur.

Vasundara, Shraddha’ya bir kez sormamız gerektiğini söylüyor. Dadi hayır diyor, Sharddha sadece Thapki için her şeyi yapabileceğini söyledi. Dadi Vasundara’dan Shraddha’nın boynuna çan bağlamasını ister. Vasundara istemeden bunu yapar. Suman ve Preeti güler ve alkışlar. Shraddha dumanlar ve aşağılanmış hisseder. Bihaan gülümsüyor.

Diğer yanda Ponaam ağlayarak Krisnakant’a kızını neden getirmediğini sorar. Krisnakant kendinin gelmek istemediği söyler. Aditi ise annesini destekler ve kardeşinin gelmesini ister. Olayları Diwakar duyar ve eskiden kekemeydi şimdi hiç mi konuşamıyor diyerek güler.  

Bihaan Shraddha’yı bu zil konusunda sinir ediyor. Sürekli zile basarak onu çağırıyordur. Thapki sinirlenir ve not defterine Shraddha’yı rahatsız etmen yanlış yazarak gösterir. Bihaan, seninle ilgili ne yapsam herşeyi yanlış görüyorsun, seni anlamak çok zor der.  Hizmetçi gelir ve yemek yapması için Thapki’yi Bau ji’nin çağırdığını söyler.  Thapki, Bau ji’ye yardım etmeye gider. O sırada Ashwin, su kutusunda gaz yağı olduğunu söylüyordur. 

 Herkes Litti Chokha’yı sever ve şenlik ateşinin yanında akşam yemeği yer. Kiran bir oyun yonayalım der ve oynamaya başlarlar. Dadi oyun gereği Bihaan’dan Thapki’nin ne söylemek istediğini tahmin etmesini ister. Bihaan doğru tahmin edemez. Suman ve Preeti gülümser. Oyunun sonunda  Kiran, Thapki’nin takımını kazanan ilan eder. Shraddha sinirlenir.

Suman ve Preti Shaddra’ya bir ders vermeyi düşünüyorlardır. Shraddha’nın ayakkabılarını alarak yanan ateşin önüne koyarlar. Planlarına göre Shraddha ayakkabılarını görecek ve oraya doğru harekete ederken ateşi farketmeyecektir. Shraddha’dan önce Vasundara ateşi görür ve onu söndürmek için su kutusunu boşaltır. Su kutusunda su yerine gaz yağı vardır Ateş iyice alevlenir. Aşk Bir Rüya 6 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 48. Bölüm Özeti 6 Nisan 2020 Bihan’ın Planı İşe Yaradı!” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ask bir ruya 11 sagat yokmi

  2. ASK. dedi ki:

    Cooook memnunum harika ah sada sen var ya iyice vasu kendine cekmissin ya ikinizde yook olun yaaa kiyamam tapkiye ah cnm sesin gitmis ama bence sesini kekeme olmaz bi daha geri gelse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.