Aşk Bir Rüya 47. Bölüm Özeti 5 Nisan 2020 Krisnakant Deliye Döndü!

Burak 03 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya yeni bölüm özetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son yayınladığımız özette Thapki yediği biberden dolayı ses telleriyle ilgili bir sıkıntı yaşıyordu. Doktor onun yakında iyileşeceğini ve kendine iyi bakması gerektiğini söylemişti. Bakalım yeni bölüm özetinde neler olacak? Aşk Bir Rüya 5 Nisan Özeti başlıyor arkadaşlar..

Aşk Bir Rüya 47. Bölüm Özeti

Thapki ile uğraşmaya başlayan Vasundara onun iyileşmemesi için elinden geleni yapıyordur. Thapki’nin ses tellerinin kısa sürede düzelmesi için ılık süt içmesi gerekiyordur. Vasundara, Thapki’nin içeceği sütün içine limon sıkararak etkisini yitirmesini sağlar. Thapki ise kağıda süt istediğini yazarak Dhruv’a gösterir. Vasundara hayır bu sütü içmelisin der. Thapki Dhruv’dan bardağı almasını ister ve gider. Diğer yanda alışverişe çıkan Shraddha, paranın keyfini çıkarıyor ve herşeyi alıyordur.

Diwakar bir fanın altında serinlemeye çalışırken fan tam düşecek gibi olur. Aditi gelerek fanı tutar. Diwakar, hayatımı kurtardın diyerek ona teşekkür eder. Diwakar, evdeki herşeyin arızalı olduğunu ve her şeyi tamir edeceğini söyler. Aditi ise bir an önce ondan kurtulmak istediği için bunları duydukça üzülür.

Thapki karanlık bir yerde oturuyordur. Shraddha oraya gelir ve Thapki’yi görmez. Tam yürürken Thapki’nin ellerine basar. Thapki acı çekiyor ama sesi çıkmadığı için bağıramıyordur. Bihaan görür ve şok olur. Shraddha Thapki’nin ellerini görür ve ayağını kaldırır. Thapki’nin elleri yaralanır. Bihaan, Shraddha’yı azarlar ve ondan Thapki’nin yaralarını görmesini ister.  Shraddha, onun burda ne işi var diyerek tepki gösterir. Bihaan, seni Thapki gibi susturup gününü göstereceğim der. Thapki onu durdurur ve ağlar. Shraddha Thapki’ye keşke seni sonsuza kadar susturabilsem diyerek dalga geçer. Thapki ağlıyor. Shraddha odaya gidiyor. Bihaan Thapki ile ilgilenir ve eline merhem uygular.

Thapki, kıyafetleri boyamak için terasa gider ve Ram Pyaari’nin rafında aşağı düşmek üzere olan keçiyi görür. Keçiyi kurtarmak için koşar. Korkuluk üzerinde duruyor ve keçiyi alır. Tam o sırada ayağı kayar ve düşecek gibi olur. Diğer yanda Dadi Thapki’nin ilaçlarını vermeye gelmediğini söyleyerek onun nerede olduğunu sorar. Bihaan ise mutfakta olabileceğini söyler. Mutfağa bakarlar orada yoktur. Endişelenmeye başlarlar. Suman bence terasta olabilir der. Dadi hayır, orada değil der. Vasundara, Thapki pazara gitmiş olabilir diyerek ondan endişelenmemesini ister, . Bihaan pazara gitse haber verirdi diyerek iyice endişeleri arttırır.

Thapki zorda olsa terasın korkuluklarından tutunmayı başarmış, düşmemek için büyük güç sarfediyordur. Herkes onu bulmak için dışarı çıkar. Thapki onları görür ve sesini duyurmaya çalışır. Botnundaki şalını yere atarak dikkat çeker, böylece onu görürler. Herkes Thapki’nin korkuluk ucuna asıldığını görünce şok olurlar. Bihaan koşarak yukarı gider ve Thapki’nin ellerinden tutarak onu kurtarır. Suman Thapki’ye su verir ve tanrının bugün onu kurtardığını söyler.

Shraddha, Thapki’nin intihar etmeyi planlayıp terasa gittiğini ima eder. Herkes Shraddha’ya bakar. . Dadi Thapki’ye sarılır ve onun engellerle savaşacak gücü var der. Sesi çıkmadığı için kendini belli etmesi için bir çözüm aramaya başlarlar. Vasundara bir fikrim var diyerek Gulabo’nun çanını alır ve Thapki’nin boynuna takmasını sağlar. Herkes şok olur. Shraddha gülümser. Thapki ağlar.

Bau ji, Vasundara’ya senin aklın başında mı! diyerek kızar ve Thapki’den çıkarmasını ister. Dhruv gelir ve şok olur. Ne olduğunu, zilin ne olduğunu sorar. Shraddha, olayları anlatır. Bihaan ise bizi uyarmanın daha fazla yolu olduğunu söylüyor. Vasundara’ya bundan hoşlanmadığını söyler. Dhruv, Bihaan’ın haklı olduğunu dile getirir.  Shraddha, Vasundara’nın Thapki’yi korumak için böyle bir şey yaptığını söyleyerek bence Thapki bunu kabul edecek der. Thapki çaresiz bir biçimde Shraddha’nın haklı olduğunu söyler.

Shraddha ve Vasundara Thapki hakkında bir konuşma yapar ve gülerler. Shraddha, Vasundara’dan Thapki’yi affetmesini ister. Vasundara hayır, affedilmeyi değil, sadece cezayı hak ediyor der. İkisi de gülmeye devam ederler. Bihaan Thapki’ye giderek neden bunu kabul ettiğini sorar ve büyük bir tepki gösterir. Sırf Vasundara’nın saygısını kazanmak için bunu yapman yanlış der. Thapki ağlar.

Bihaan Thapki’ye gider ve aya baktığını görür. Thapki bir şeyler söylemeye çalışıyordur. Bihaan üşüdüğünü hisseder ve ceketini veererek oradan ayrılır. Thapki’yi anlayamadığı için kendine kızar. Ertesi gün Krishnakant oraya Thapki’ye tatlılar vermek için gelir. Thapki onu görünce gülümser ve ona koşar. Krisnakant boynundaki zili görür ve şok olur. Tatlı kutusunu yere düşürür ve bu ne diye sorar.

Thapki cevap veremez. Krishnakant Thapki’ye neden sessiz kaldığını sorar. Shraddha gelir ve  konuşamayacağını söyleyerek başına geleni anlatır. Krisnakant sinirden deliye döer ve Bau ji’yi siz kızıma böyle mi bakıyorsunuz diyerek azarlar. Krisnakant ağlamaya başlar. Tüm bu aşağılamalara ve kızımın bu şekilde yaşamasına sessiz kalamam diyerek Thapki’yi yanında götüreceğini söyler. Thapki ise gelmeyeceğini söyler. Krishnakant şok oluyor. Aşk Bir Rüya 5 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 47. Bölüm Özeti 5 Nisan 2020 Krisnakant Deliye Döndü!” üzerine 1 yorum

  1. ASK. dedi ki:

    Ellernize saglik tessekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.