Aşk Bir Rüya 46. Bölüm Özeti 4 Nisan 2020 Vasu’nun Thapki’ye Hain Planları!

Burak 30 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölüm özetlerini yazmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Kanal 7 ekranlarında ilgi odağı haline gelen Aşk Bir Rüya dizisi bugünkü bölüm özetimiz başlıyor. Dhruv sözünü hatırlar ve Shraddha’dan yorgunken uyumasını ister ve arkasını dönerek yatar. Sabah, Shraddha herkesi selamlar. Vasundara, Shraddha’dan ritüele göre bugün yemek pişirmesini ister. Dadi, Thapki’nin bu ritüelde çok iyi yemek pişirdiğini söyleyerek onu över. Vasundara, Shraddha’nın nasıl pişirdiğini görün, daha iyisini yapacak der.. Shraddha evet diyor, ezbere deneyeceğim. Vasundara ve Dadi gidiyorlar.

Aşk Bir Rüya 46. Bölüm Özeti

Shraddha puri yapmaya çalışır ve iyi yapmaz. Hizmetçiye para verir ve ondan yemek pişirmesini ister. Thapki parayı alır ve Shraddha’yı durdurur. Hizmetçiyi gönderir ve Shraddha’dan ritüeli yerine getirmek için yemek pişirmesini, ona yardım edeceğini söyler. Shraddha ise onun oyun oynadığını düşür ve onu azarlar ve benden nefret ettiğini biliyorum der. Thapki, ondan nefret etmediğini, kötü niyetlerinizle ilgili sorunu olduğunu söyler, gerçeğinizi ortaya çıkaramadım ama diğer gerçek şu ki Dhruv’un karısı sizsiniz, kimseye zarar vermeyin der. Shraddha yardım almayı düşünür. Thapki yemeği yapar.

Shraddha ve Thapki yiyecekleri getiriyor. Herkes çok beğeniyor. Vasundara Dhruv’dan yemekleri tatmasını ve nasıl olduğunu söylemesini istiyor. Dhruv yemekten bir kaşık alıyor ve Thapki’ye bakıyor. Dhruv, ne yalan söyleyeyim aynı Thapki’nin yaptığı yemek gibi diyor. Vasundara şok oluyor. Bihaan, baharatlar bile aynı bence Thapki bu yemeği yaptı diyor. Vasundara Shraddha’yı övüyor ve ona Nek gibi bir elmas yüzük veriyor. Suman ve Preeti yüzüğe baka kalıyorlar. Shraddha Vasundara’ya teşekkür ediyor.

Dadi, yemek konusunda Shraddha’ya sorular soruyor. Shraddha sorulara cevap veremiyor ve herkesin haklı olduğunu söylüyor, bu yemeği ben yapmadım, yemek pişirmeyi bilmiyorum, Thapki yaptı diyor. Dadi, Thapki bu eksikliğinizi yüzünüze vurmak yerine size yardımcı oldu ve rezil etmek istemedi. O yüzden sana verilen yüzük Thapki’nin hakkı diyerek yüzüğü Thapki’ye veriyor.

Shraddha ağlıyor. Vasundura ben senin yanındayım endişelenme diyor.  Shraddha hepiniz için endişelendiğini söylüyor, senin için ölmeye bile hazırım diyor. Vasundara hayır, sadece Thapki’ye karşı hiçbir şey yapmama engel olmayacağına söz ver ve bana destek ol diyor. Shraddha, her zaman seninleyim diyor. Vasundara kullanıldığından habersiz bir şekilde memnun olduğunu söylüyor.

Thapki katha okuyacaktır. Vasundura ise bunu hiç istemiyordur. Thapki ise onu neden hiç sevmediğini sorgulamaya, Vasundura’da ki farklılığı hissetmeye başlamıştır. Shraddha ve Vasundura’nın bir planı vardır. Shraddha gider ve akıllıca Thapki ile olumlu bir şekilde konuşur. Thapki ona teşekkür eder ve elinden gelenin en iyisini yapacağını söyler. O sırada Vasundura Thapki’nin yiyeceği biberi acı olanıyla değiştirir. Shraddha ondan biberini yemesini istiyor. Thapki onu yiyor ve Katha okumak için hazırlanıyor.  Dadi ondan kathayı okumasını ister. Thapki’nin boğazı yanıyor ve acı çekiyordur. Herkes endişeleniyor. Vasundara gülümsüyor. Dadi Thapki’ye ne olduğunu düşünüyordur.

Vasundura’nın amacı Thapki’nin bunu okuyamadıını dile getirerek Shraddha’ya okutmaktır.  Dadi’ye Thapki’nin rahatsız olduğunu söylerken Dadi, Thapki gayet iyi der ve Kathayı o okuyacak diye tekrar eder. Thapki ise boynunu tutarak ağlıyordur. Bihaan onun tarafından okuyacağımı ve Thapki’nin kitabı tutacağını söyler. Dadi gülümser. Bihaan Dadi’ye bu şekilde okuyabilir miyim diye sorar. Dadi evet diyor, eğer bir çift birlikte okursa çok daha hayırlı olur. Bihaan Thapki’nin yanında oturur ve kitabı görmek için onun elini tutar. Vasundara ve Shraddha sinirlenir. Herkes gülümser.

Dadi, bunun karı koca ilişkisi olduğunu söylüyor, Bihaan karı koca birbirlerini tamamladı, hep birlikte kalmanızı ve kutsamanızı diliyorum. Hepsi Bihaan ve Thapki için alkışlar. Doktor Thapki’yi kontrol eder. Bau ji ve Bihaan ona ne olduğunu soruyor. Doktor sindoor’u tükettiğini ve bu yüzden sesini kaybettiğini söylüyor. Herkes şok oluyor. Bau ji hiçbir zaman konuşmayacak mı diye soruyor. doktor hayır konuşacak ama bu onun iradesine bağlı sürekli çabalaması lazım diyor.

Vasundara, Shraddha’ya yemek pişirme ipuçları veriyordur. Shraddha sinirlenir ve neden yemek yapmayı öğrenmesi gerektiğini düşünür. O sırada Thapki oraya gelir. Vasundura onu görür ve Shraddha’ya yemek yapmayı öğretmesini ister. Thapki sesi düzelince öğreteceğini söyler. Vasundura, Shraddha’yı alışverişe gönderir ve lüks şeyler almasını ister. Benim bahumun hiç bir eksiği olmamalı der. Shraddha, Thapki’ye dönüyor ve senin için bir şey alayım mı diye sruyor. Thapki kağıda hayır yazarak gösteriyor.  Vasundara, Thapki’nin sesi gittiği için çok şanslı olduğunu düşünüyordur. Aşk Bir Rüya 4 Nisan Özeti bu kadardı arkadaşlar.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 46. Bölüm Özeti 4 Nisan 2020 Vasu’nun Thapki’ye Hain Planları!” üzerine 5 yorum

 1. ASK. dedi ki:

  Mereba herkese lutfan yeni ozet verermisiniz bekliyoruz lutfan sağol basarilar dilerim.

  1. Anonim dedi ki:

   sanada märhaba

 2. Ayna dedi ki:

  Tapkinin tekrary neden yok yayynda .ozetler icin teşekkurler

 3. Anonim dedi ki:

  tesekkurler ederis çoooooooooooook guzel olmuş ellerizine saglik

 4. ASK. dedi ki:

  Coook coook tesekkurlar ellernuze gonullernize saglik islernizde basarilar dileriz lutfan ..masum.diziyu verermisiniz sağol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir