Aşk Bir Rüya 45. Bölüm Özeti 3 Nisan 2020 Bihan ve Tapki Başarısız Oldular!

Burak 30 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi 45. bölüm Thapki’nin kaseti bulmaya çalışmasıyla başlıyor. Dhruv çok üzgündür. Pandit, evlilikte Dhruv ve Shraddha’yı son tur için çağırır. Thapki, Kiran’ın Shraddha’ya kaset verdiğini hatırlar ve  aynı kaseti alırak Bihaan’a gösterir. Bu olduğuna eminim der. Evliliği durdurmak için Mandaya doğru koşarlar. O sırada Pandit son turun tamamlandığını ve evliliğin olduğunu söyler. Bihaan ve Thapki şok olurlar. Pandit, ritüellerin tamamlanmasını ister. Dhruv isteksiz isteksiz rütelleri yerine getiriyordur.

Bau ji, Bihaan’dan onunla gelmesini ister. Dhruv ve Thapki hariç herkes oradan ayrılır. Thapki onu durdurur ve kasedi göstererek Shraddha’ya karşı tüm kanıtlarının olduğunu söyler.  Dhruv onu alır ve şimdi beni sevmediğini kanıtladın diyerek artık önemsiz olduğunu söyler. Bu ikili ağlamaya başlarlar. Dhruv yine de teşekkür eder.

Thapki o kasedi bir kerede olsa izlemesini ister. Dhruv ise izlemeyeceğini söyleyerek o artık benim karım ve sevgim olmasa da ben bu evliliği sürdüreceğim der. Kiran oraya gelir ve Dhruv’tan kalan ritüeller için gelmesini ister. Dhruv ayrılır. Kiran Thapki’den gelmesini ister. Thapki ağlıyordur. Vasundara ise çok mutludur. Shraddha, Thapki’nin aarti yaparak yeni gelini karşılaması gerektiğini bu yüzden ritüellerin eksik olduğunu söyler. Bau ji evet diyor, Thapki ağlayarak ritüeli tamamlıyor.

Bihaan, Shraddha’ya göstereceğim diyor. Thapki ise yenilgiyi kabul etmesi gerektiğini söylüyor. Bihaan ise hayır diyor, Shraddha’nın bu eve bahu olarak kabul edilmesine izin veremeyiz diyor. Thapki ise onu bahu olarak kabul etmeliyiz. Belki de bu evlilikle beraber kalbindeki kötü niyeti yenecek, iyi biri olacak diyor.

Vasundara, Shraddha’nın Dhruv’un hayatını mutlulukla dolduracağını bildiğini söylüyordur. Vasundara yüzüğü beyaz sıvı kabına koyar ve bu kap sallanmasın diye kaseti kabın altına koyar. Thapki ve Bihaan kaseti görür. Bu ritüelde bitince. Ashwin kaseyi alarak mutfağa götürür. O ısrada kasedi de Vasundara alır. Kasedin düğün kasedi olduğunu düşünüyordur. Kasedi oynatır ve gördüklerine inanamaz. O sırada Shraddha oraya gelir ve kasedi izlediğini görünce şok olur.

Aşk Bir Rüya 3 Nisan 45. Bölüm Özeti devam ediyor…

Shraddha’ya sana çok güvenmiştim bunların ne diye sorar. Shraddha sinirlenir ve susmasını ister. Shraddha bıçak alır ve ondan bir şey söylememesini ister. Thapki ve Kiran da Vasundara’ya gidiyordur. Shraddha en iyi gelininin ben olduğumu söyleyeceksin! diyerek onu tehdit eder. Vasundara korkar ve en favori bahum sensin der.  Shraddha ayağa kalkar ve bunu yaptığı için özür diler. Kendisinin masum olduğunu kanıtlamanın yolu olmadığını söyleyerek ağlar. Herşey Thapki’nin oyunu bunları söylemem için beni zorladı der. Vasundara gerçekten bunu Thapki mi yaptı diye sorar. Shraddha evet diyor, benim ve Dhruv’un evliliğinin olmasını istemedi, evliliği durdurmak için çok çalıştı, bu kaseti göstererek bana karşı çıkacaktı der.

Vasundara onu teselli eder ve Thapki ile konuşacağını söyler. Shraddha hayır, kimsenin Thapki’den nefret etmesini istemiyorum, mutluluğu yaymak istiyorum, Thapki’nin seviyesine düşmek istemiyorum, sizi mutlu etmek istiyorum gibi cümleler kurar. Vasundara memnun olur. Shraddha onu kandırmayı başarmıştır. Vasundara, Thapki ve Kiran’ı görür. Kiran, Thapki’ye takılacak bileziklerin onda olduğunu söyleyerek Vasundara’ya verir.

Vasundara bilezikleri tutar. Thapki ondan özür diler. Vasundara, Thapki’yi Shraddha ile yaptığı için asla affetmemeyi düşünüyordur. Thapki’ye bilezik takmasını sağlar. Thapki, Vasundara’ya güvenini kırmayacağına söz verir. O sırada Vasundara Thapki’nin güvenini kırdığını hissediyor ve Thapki’ye tekrar güvenmeyeceğini içinden söylüyordur. Suman ve Preeti Shraddha hakkında bir konuşma yaparlar. Shraddha Dhruv’un odasına gider ve karısı haline gelmesinden memnundur. Shraddha sonunda Dhruv’un karısı olduğunu ve Thapki’nin Vasundara’nın gözünden düşmesini başardığını söyler ve Aşk Bir Rüya 3 Nisan özeti biter.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 45. Bölüm Özeti 3 Nisan 2020 Bihan ve Tapki Başarısız Oldular!” üzerine 1 yorum

  1. tapgi dedi ki:

    meraba ban tapgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir