Aşk Bir Rüya 43.- 44. Bölüm Özeti 1 – 2 Nisan 2020

Burak 29 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi özet serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar. 31 Mart özetinde Shraddha ‘nın evliliğini durdurmaya çalışan Thapki bir çok engele takılmıştı ve en son bataklığa düşmüş yardım istiyordu. Aşk Bir Rüya 43. – 44. Bölüm 1 Nisan ve 2 Nisan özeti Bihaan’ın Thapki’yi bataklıkta görünce şok olmasıyla başlar.

Aşk Bir Rüya 1 – 2 Nisan Özeti – 43. – 44. Bölüm

Bihaan bir ağaç dalı yardımıyla Thapki’yi bataklıktan kurtarır. Diğer yandan Shraddha’nın eve dönmesiyle Vasundara, mehendi’ye başlayacaklarını söylüyor. Herkes oradadır. Dhruv Thapki’nin nerede olduğunu sorgulamaya başlıyor.  Kiran odalarına baktım evde değiller galiba dışarı çıkmışlar diyor. Vasundara mehendiyi onlarsız yapacağız diyor. Dhruv endişeleniyor.  Shraddha mehendiyi uygular o sırada Thapki ve Bihaan içeri girer ve şok olurlar. Shraddha durdurmaya çalışırsanız çok pişman olursunuz diyerek onları uyarır. Bau ji, ıslak kıyafetlerden dolayı hastalanacaklarından gidip değişmelerini ister.

Diğer yanda Aditi bir plan peşindedir. Süt alarak Divakar’a verir. Divakar onu içer ve bir öpücük istediğini söylerken bayılır. Aditi sütün içine ilaç atmıştır. Bu baygınlığından faydalanıp telefonundaki fotoğrafları silmek ister. Telefonu alır ve şifreli olduğunu görünce onu açamaz.

Thapki bu evliliği durdurması gerektiğini hatırlayarak ağlamaya ve düşünmeye başlar. Tek yolun Dhruv ile konuşmak olduğunu düşünür. Dhruv’a gider. Dhruv Thapki’yi hatırlar ve üzülür. Onu görür ve bu evliliği durdurmak için geldiğini bilir. Thapki Dhruv’a bu kadınla evlenmekten vazgeç der. Dhruv bir sebebi olmalı der. Thapki, Shraddha iyi bir kız olsaydı seni durdurmazdım, beni yanlış anlamayın, sadece reddedin, evlenmek istemediğiniz herkese söyleyeceğim der. Dhruv ondan Shraddha’ya karşı kanıt elde etmesini ister, aksi halde evliliğin durmayacağını bildirir.

Aşk Bir Rüya 43. Bölüm ve 44. Bölüm Özeti devam ediyor..

Diwakar uyanır ve ne olduğunu merak eder. Aditi gelir ve gülümser. Diwakar ne olduğunu sorar. Aditi ise yalan söyleyerek gece aralarında bir şeyler geçmiş gibi lanse eder. Thapki, kanıtı alması ve bu evliliği durdurması gerektiğini düşünür. Thapki Shraddha’nın olduğu odaya girerek kapıyı kitler. Thapki, Shraddha’ya neden ailenin duygularıyla oynadığını, Dhruv’u ve ailesini sevmediğini biliyorum neden onları aldatıyorsun diye sorar. Shraddha, onun statüsünü beğeniyorum ve ünlü olmak istiyorum der.

Thapki, Shraddha’ya gerçekten kazanacağını mı düşünüyorsun diye sorar. Shraddha güler ve kazandığını söyler. Vasundara Dhruv’a gelir ve onu görünce gülümser. Evliliğini hayal ettiğini söylüyor. Ondan aşağı inmesini ister. Dhruv Thapki’nin bu evliliği durdurmasını diliyordur. Arka taraftan Bihaan çıkar. Thapki ve Shraddha’nın bütün konuşmalarını kameraya kaydettiğini planın başarılı olduğunu söyler. Thapki ve bihaan çok mutlu olurlar. O sırada Shraddha kameramanlara poz veriyordur. Bihan kameradaki kaseti almaya çalışırken kaset yere düşer. Düğün için gelen kameraman kaseti alır.

Suman ve Preeti fotoğraf çekilmek isterler. Thapki ise kameraman çekilen kayıtların üzerine fotoğraf çekerse bütün kanıtların silineceğini düşünüyordur. O yüzden endişelenir ve kasedi vermesini ister. Kameraman tam kasedi verirken balkondan aşağıya düşer. Thapki onu aramak için bahçeye iner. Shraddha olan biteni gözüne kestirir ve şüphelenir. Thapki kaedi bulamaz çünkü kasedi Shraddha ondan önce almıştır. Oda da tam kasedi imha ederken Vasandura gelerek onu aşağıya çağırır.

Kaset Shraddha’nın elindedir. Suman kasedi görür ve kameramana geri götürmek için kasedi alır. Shraddha, Suman’ın elinden kasedi alarak diğerleriyle karıştırır ve normal olanını geri verir. Thapki ise Shraddha’nın odasına gitmiş yüzlerce kasedin arasında onu arıyordur. Dhruv ve Shraddha’nın mandip töreni başlar. Bihaan ise artık herşeyin geç olduğunu söyler. Aşk Bir Rüya 1 Nisan ve 2 Nisan özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 43.- 44. Bölüm Özeti 1 – 2 Nisan 2020” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Nuranaý sen neredesin hiç bir ýerde goremedim

 2. Anonim dedi ki:

  *0

 3. Anonim (admine seslenýorum0 dedi ki:

  Ozetler çok guzel olmuş nolur Masum dizisinin ozetleri nolur.

 4. Anonim dedi ki:

  aleýkum essalam nasilsin iýimisin ASK.

 5. ASK. dedi ki:

  SALAMALEYKUM HEPINIZE…

  OZETLER HARIKA LUTFAN YENI OZET EKLARMISINIZ ..MASUM…ASKBIRRUYA.LUTFAN BEKLEYORUZ SAĞOL TSKRLR BASARILAR DILERIZ .

 6. Anonim dedi ki:

  çoooooooooooooooooook tesekkurler ozet için güzel olmuş;;;;;;;;;;;;;;;

 7. ASK. dedi ki:

  Coook tesekkurlar ozet harika lutfan MASUM dizininde ozetinide verin ellernize saglik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir