Aşk Bir Rüya 42. Bölüm Özeti 31 Mart 2020 Shadra’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkıyor!

Burak 22 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 42. yeni ve son bölüm özetine başlıyoruz arkadaşlar.  Bihaan Thapki’nin ağladığını görür. Vasundara’ya gider. Vasundara ona Thapki’nin Shraddha’ya karşı söylediklerini anlatır. Thapki’nin çok kötü kalpli olduğunu, Dhruv’u mutlu görmek istemediğini söyler. Şok olur. Thapki gökyüzüne bakar ve ağlar. Bihaan ona gelir ve onu sakinleştirir. Vasundara’nın sözlerinden kötü hissetmemesini ister, teselli eder. Thapki biraz da olsa düzelir. El sıkışırlar ve Bihaan Shraddha’yı açığa çıkaracağını söyler. Dhruv ve ailesine herhangi bir problem çıkmasına ve evliliğin gerçekleşmesine izin vermeyeceğini söyler. Thapki mutlu olur.

Diwakar, Aditi’ye hakaret eder ve insanlara görsün diye onu belinden kavrar. Aditi ne yaptığını sorar. Diwakar, karısı olduğu için belini tuttuğunu söyler. Aditi üzülür. Diwakar, Aditi’nin hiçbir şey söylemediğini düşünüyor, sağlam bir plan oynadığı anlar. Shraddha herkesin önünde tatlı davranır. Birisi onu tekrar tekrar arar o ise açmaz.  Dadi ve Vasundara ondan çağrı almasını ister. O da operatör şirketi olduğunu söyleyerek geçiştirir. Vasundura bu telefon olayının muhabbetini yapıyordur. Thapki kulak misafiri olur ve duyar. Vasundura Thapki’yi görür. Thapki içeri kaçar. O sırada Bihaan Shraddha’nın telefonda birini azarladığını duyar. Onu gelerek hemen Thapki’ye söyler. Thapki belki de bu telefon görüşmesi gerçeği ortaya çıkarabilir der. Evet diyor.

Shraddha Thapki’den su vermesini istiyor. Thapki suyu getirirken Shraddha’nın üstüne döker. Shraddha onu azarlar ve temizlemeye gider. Thapki fırsat bu fırsat telefonunu alır ve sürekli arayan adamı geri arayarak buluşma ayarlar.  Diğer yanda Aditi, Diwakar’dan odanın kapısını açmasını ister. Diwakar bekle , senin için bir sürpriz planlıyorum der.

Buluşurlar. Adam adının Ritvik olduğunu söyler. Thapki Shraddha ile olan ilişkini sorar. Rithvik, seni beni tehdit etmek için mi gönderdi der. Thapki hayır, sizi aradığımızı bile bilmiyor der. Rithvik onun eski eşi olduğunu ve onu terk ettiğini söyleyerek evlendiğini öğrendiğimde dayanamadım onu çok seviyorum der. Thapki Rithvik’ten bu gerçeği ailesine söylemesini ister. Rithvik tamam diyor. Thapki ve Bihaan gülümsüyorlar.

Diwakar, Aditi’ye sürprizi gösterir. Odada süslemeleri görünce şok olur. Odayı neden dekore ettiğini sorar. İlişkisini sürdürmek için adım atabilirseniz, bunu yapabilirim, evlendik ve evliliğimizi tamamlamak zorunda kalacağımızı söylüyor. Aditi gerilir ve gider.

Aşk Bir Rüya 42. Bölüm Özeti devam ediyor..

Rithvik Thapkilerle beraber eve gelir. Shraddha karşısında Ritshvik’i görünce şok olur. Shraddha’ya evlenemeyeceğini söyleyerek seni almaya geldim, benimle gel der. Buraya nasıl gelmeye cesaret ettin, seni buraya kim getirdi diye sorar. Thapki ve Bihaan ortaya çıkar ve biz getirdik derler.  Thapki, Shraddha’dan bu ilişkiyi bitirmesini ve terk etmesini ister, aksi takdirde insanlar gerçek yüzünüzü göstereceğim  der. Shraddha şok olur.

Shraddha odaya gider ve Thapki’nin akıllı olduğunu söyler. Shraddha ne yapacağını düşünürken orada mehendi kasesini görüyor. Mehdi’yi şımarttı ve Thapki’yi göreceğimi söylüyor, asla kaybetmiyorum çünkü Rithvik ve Thapki hiçbir şeyi kanıtlayamıyor diyor. Thapki mehendi alır ve Shraddha’nın şimdi ne yapacağını düşünür. Shraddha ayrıca bir mehendi kasesi alır. Mehendi Thapki ve Bihaan’ın eline geçer.  Shraddha mehendi kaselerini değiştirir. Mehendi: ellerine yaptıkları kına tarzı şekillerin boyası.

Suman ve Preeti mehendi uygularken tartışırlar. Shraddha’nın nerede olduğunu düşünüyorlar. Thapki, Bihaan’ı bekler. Vasundara mehendi alır ve oğlunun evliliği olarak mehendi’nin her iki eline de uygulanacağını söyler. Dadi Thapki’den oturmasını ve mehendi uygulanmasını ister. Vasundara sinirlenir. Kiran, su eklemek için her iki mehendi kasesini de alır. Vasundara hangi mehendi benim olduğunu soruyor. Kiran her ikisinin de aynı olduğunu söylüyor. Kiran, Shraddha’ya mehendi uygulayacağını söyler. O sırada Bihaan Rithvik ile birlikte gelir ve Kiran’ı durdurur. Shraddha Rithvik’i görerek gerilir. Bihaan, sana bir şey söylememiz gerekiyor der. Thapki, Bihaan’ı görünce rahatlar.

Shraddha arıların yanında ateş yakmış onları oldukları tarafa doğru kışkırtmak için bir tuzak hazırlamıştır. Rithvik tam konuşmaya başlarken arılar gelir ve panik olurlar. Herkes hareketsiz durur. Arılar Vasundara’ya saldırır. Thapki, Vasudnara’nın elini tutar ve odasına götürür. Vasundara’yı odaya kilitler ve arılar onu çevreler. Bihaan yardım etmeye gider. Bihaan tüm arıları yakalamak için vakum temizleyici alırken arılar uzaklaşır. Dadi Vasundara’ya Thapki’nin bugün hayatını riske atarak onu kurtardığını söyler. Dhruv gelir ve bunu duyar.

Bunu olayları fırsat bilen Shraddha Rithvik’i arayarak kandırır ve ormanda buluşmak istediğini söyler. Rithvik ormana gelir ona doğru gelirken birden bir kapan onu ayaklarından tutarak ağaca asar. Shraddha  ona bakarak gülümser. Rithvik  onu bırakmasını ister ama o bırakmaz. Shraddha Rithvik’i ipini keser. Düşüyor. Shraddha ondan gelmemesini ister, yoksa onu öldüreceğini söyler. O da tekrar gelmeyeceğini söylüyor. Korkak, Thapki’nin evliliğimi şimdi nasıl durdurduğunu göreceğim diyerek gidiyor. Thapki bataklığa düşer ve yardım için bağırır. . Bihaan ormana gelir ve Thapki’yi arar. Bu yolun bataklık olduğunu söylüyor, o tarafa gitmeyeyim diyor o sırada yardım edin! sesini duyuyor ve onu görünce şok oluyor. Aşk Bir Rüya 42. Bölüm 31 Mart Özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 42. Bölüm Özeti 31 Mart 2020 Shadra’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkıyor!” üzerine 4 yorum

 1. ('-') dedi ki:

  Tapkiye cooook uzulyorum yaaaa…..

 2. Kumud dedi ki:

  Ask bir ruya dizisini goren barmy

 3. KANAL 7 KENDİNE GÜVENMELİSİN İZLEYİCİDE ANA GÜVENSİN dedi ki:

  aşk bir rüya AŞK BİR RÜYA BU DİZİYİ 16 10 AALIN YENİ DİZİNİZİ 21 15 VEYA 21 30 A ALIN.. VE ARTIK 545 BÖLÜMDEN OLUŞAN 7 VEYA 8 SENELİK DİZİLER YERİNE 3 VEYA 4 SENELİK DİZİLER BULUN VE ADİL DİZİLER BULUN HA SADECE HİNT DİZİLERİMİ VERİYOR KANAL 7 DİGER ÜLKELERİN DİZİLERİDE VAR JAPAN ÇİN TAYLAND . PAKİSTAN . GÜNEY KORE BU DİZİLERİ VERMEKTEN ACİZ BİR KANAL DEYİLSİNİZ DİMİ KANAL7 BU ÜLKENİN DİZİLERİNİDE YAYINA SOKALIM AZERBAYCAN

 4. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Coook tesekkurlar ellernize saglik. Ozetler harikaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.