Aşk Bir Rüya 41. Bölüm Özeti 30 Mart 2020 Vasandura Tapki’yi Azarladı!

Burak 21 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 41. Bölüm özeti Thapki’nin Dhruv ile konuşmasıyla başlar. Thapki Dhruv’a henüz evlenmeniz için erken, biraz daha düşünmelisin gibi öğütler veriyordur. O sırada Bihaan oraya gelir ve Dhruv’a evlenince çok mutlu olacağını, Thapki ve kendisinin bu evliliği onayladığını söyleyerek Thapki’nin kolundan tutar ve oradan ayrılır. Dhruv Thapki’ye sen ne yapıyorsun diyerek sert çıkar. Thapki Dhruv’u birinin uyandırmasını gerektiğini ve onun hayaller içinde yüzdüğünü söyler.

Acilen Shaddra’nın gerçek yüzünün ortaya çıkması gerektiğini söyler. Dhruv  şarabı gösterir ve Shraddha’nın şarap içtikten sonra gerçeğini söyleyeceğini, her şeyi konuşacağını bildiriyor. Thapki hayır bu bir hile diyor. Bihaan iyi bırakalım Shaddra Dhruv ile evlensin o zaman diyor. Thapki bu plana sıcak bakmaya başlıyor.

Preeti sarhoş ve hayal kırıklığını kocasına anlatıyor. Hiç şarap içmediğini söylüyor. Bugünlerde moda diyor. Partide şarap almasını ister. Shraddha babasına elbisesini gösterir ve nişanda Dhruv ile birlikte elbiseyi giymek istediğini söyler. Vasundara oraya gelir ve nişan için hediyeler getirdiğini söyler. Shraddha sinirlenir.

Vasundara partideki herkesi karşılıyor. Shraddha ve babası mutlu görünüyor. Dhruv Thapki’nin bu etkileşimi durduracağını düşünüyor. Bihaan Thapki’ye şarap verir ve bu sefer herhangi bir hata yapmamasını ister. Tören başlar ve Shraddha ‘ya içeceği getirilir tam şarabı içecekken Kiran gelerek içeceiği değiştireceğini söyler. Thapki endişelenir. Dans kısmına geçerler. Shraddha, Thapki ve Bihaan’dan dans etmelerini ister. Onların kötü dans edeceğini ve herkesin onlarla alaya edeceğini düşünür. Ama onlar güzel bir şekilde dans ederler ve herkes gülümser.

Aşk Bir Rüya 41. Bölüm Özeti (Analizi) devam ediyor..

Shraddha dansta Dhruv’a daha yakın davranır ve rahatlar. Shraddha’nın yüzüğü düşer. Üzerine basar ve kayar. Dhruv onu tutar. Bihaan Shraddha için içkiyi alır ve Thapki’ye verir. Bunu ona içirmesini ister. Thapki onu içirmeyi başaramaz ama gerçek tecelli eder ve Shraddha normal şarapla da sarhoş olur. Bayanlar Shraddha’ya iltifat ediyorlardır. Shraddha kadınlara hakaret etmeye başlar. Sinha bunu görür ve endişelenir. Bihaan ve Thapki oraya gelirler ve Shraddha’nın bayanlar sarhoşken yanlış davrandığını görürler. İçmeden sarhoş olduğunu görünce şaşırırlar sonra Tanrının onlara yardım ettiğini düşünerek sevinirler.

Sinha, Shraddha’nın şaka yaptığını söyleyerek onu oradan uzaklaştırır. Thapki ise Vasandura’nın onu görmesini istediği için nişanı şuan yapmaları gerektiğini söyler. Vasandura Shraddha’nın bulunduğu yere doğru gidiyordur. Shraddha ise nerede o bunak! ona iki çift lafım var getirin onu buraya! gibi sözler sarf ediyordur. Sinha, Shraddha’dan sessiz olmasını ister. Shraddha reddediyor ve Vasundara’nın çok rahatsız edici olduğunu söylüyor. Vasundara kapıyı çalar ve Shraddha’dan açmasını ister. Sinha endişeleniyor. Sinha kapıyı açar. Vasundara, kapıyı açmak için neden bu kadar zaman aldığını düşünerek her şey yolunda mı diye soruyor. Sinha, Shraddha’yı saklamıştır. Hiç bir sorunun olmadığını söyler.

O sırada Thapki gelir ve Vasundara’ya Shraddha’nın Dhruv için doğru kişi olmadığını söyler. Vasundara onu azarlıyor ve durumunu görmesini istiyor, kekeliyorsun ve Shraddha’nın kötü olduğunu söylüyorsun der. Thapki’ye bağırıyor ve ondan nefret ettiğini söylüyor. Thapki ağlıyor. Thapki’yi azarlamaya devam ediyor ve hayallerinin arasına girerse onu evden atacağını söylüyor. Shraddha o sırada kendine geliyor. Shraddha oraya gelir ve orada ne olduğunu sorar. Vasundara yi misin diye soruyor. Shraddha evet diyor, endişelenme, Thapki’ye ne oldu, neden ağlıyor. Vasundara Thapki’yi alay eder ve Shraddha ile birlikte gider.

Dadi, nişan mahuratı için Vasundara’nın nerede olduğunu sorar. Dhruv bu katılımın gerçekleşmeyeceğini düşünüyordur. Thapki’nin onun kötülüğünü istemediğini düşünmeye başlar. Bihaan, Vasundura’nın  gerçeğini gördüğünü, Thapki’nin ona her şeyi söyleyeceğini ve bu etkileşimi kıracağını düşünüyordur. Vasundara Shraddha’yı oraya getirir. Bihaan şok olur. Dhruv Thapki’ye bakar ve üzgündür.

Bihaan Thapki’nin ağladığını görür. O sırada Vasundara, Dhruv ve Shraddha’ya yüzük verir. Herkes Dhruv’tan Shraddha’nın yüzüğünü takmasını ister. Dhruv ağlar ve Thapki’ye bakar. Vasundara elini tutar ve Shraddha’yı elleriyle yüzük takar. Herkes alkışlar. Shraddha Thapki’ye gelir ve onun yoluna çıkmaması konusunda uyarır. Aşk Bir Rüya 41. Bölüm 30 Mart Özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin..

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir