Aşk Bir Rüya 40. Bölüm Özeti 29 Mart 2020

Burak 21 Mar 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin hızını kesmeden devam eden Aşk Bir Rüya dizisi 40. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm özetine başlıyoruz arkadaşlar. Aditi, Diwakar ile oradan ayrılır. Thapki odaya gider ve ağlar. Bihaan odaya gelir Thapki’yi mutlu etmek ister ve bunu başarır. Bau ji, Thapki’nin ailesi bugün çok üzgün olduğu için bugün diwali puja yapmayacaklarını söylüyor. Vasundara, mutluluk ve kederin hayatın bir parçası olduğunu söyleyerek yapmaktan yana olduğunu belirtiyor.

Thapki geliyor ve Diwali’nin yapılmasını istediğini söylüyor. Bau ji onun sözünü kabul ediyor ve Thapki’nin bu evde ilk diwali olduğunu söylüyor. Vasundara sen ailemizi tamamlıyorsun diyor. Vasundara kendi geleneklerinden bahsediyor ve herkesin en değerli eşyasını ortaya çıkarmasını istiyor. Herkes tartıya değerli eşyalarını atıyor ve bir not yazıyor. Eşyaların ağırlığı kadar tahıl bağışlayacaklarını söylüyorlar. Dadi, Bihaan ve Thapki’den puja yapmalarını ister. Dadi Vasundara’ya Bihaan ve Thapki’nin Ram ve Sita gibi mutlu olacağını söyler. Vasundara gülümser.

Thapki herkesin kraker yaktığını görür. Dhruv ona bakar. Shraddha Dhruv’un elini tutar. Bihaan Thapki’nin üzgün ve yalnız durduğunu görür. Onunla ilgilenmeye başlar. Gülümsetmeyi başarır. Shraddha o sırada Thapki’yi azarlayıcı bir yazı yazar ve Bihaan yazmış gibi notu tartının yanına bırakır. Diwali’de şimdi sıra notları okumaya gelmiştir.  Bau ji notları okur. Bau ji, Bihaan’ın Thapki’yi bağışladığı notunu okur. Herkes şok olur.

Aşk Bir Rüya 29 Mart 40. Bölüm Özeti devam ediyor…

Thapki ağlamaya başlar Bihaan ben yazmadım dese bile inanmaz ve odasına gider. Daha sonrasında yazıları karşılaştırılar ve Shraddha’nın yazdığını anlarlar. Şok olurlar. Kart oyunu akıllarına gelir ve intikam aldığını düşünürler. Thapki ondan özür diliyor ve Shraddha hakkında konuşuyorlar. Shraddha’nın kıskanç olduğunu, Dhruv için doğru olmadığını söylüyor. Onu nasıl açığa çıkaracaklarını düşünüyorlar.

Diğer yanda Diwakar uyuyordur. Aditi ona çay getirir ve gider. Harika bir rüya diyor ve çay istiyor. Elini sıcak çaya batırır ve gider. Çayı görüyor ve bunun rüya olmadığı anlıyor, Aditi gerçekten çay vermeye geldi, nasıl değişti. Shraddha gelir ve Dadi’yi selamlar. Thapki ve Bihaan onu görür. Shraddha onlarla konuşuyor ve Bihaan’la alay ediyordur. Bihaan, herkesin hatayı kabul etmek için büyük bir kalbi olmadığını söyler. . Thapki, Shraddha herkesin kalbini kazanmış. Bu notu gösterirsek doğru zamanı beklemek zorunda kalırsak bizi yanlış anlarlar diyor. Bihaan, Dhruv ve Shraddha’nın o zamana kadar nişanlanacağını söylüyor.

Aditi, Diwakar’a yemek servisi yapar. Diwakar neden iyi davrandığını ona soruyor. Aditi kocam olduğun için saygı duyduğunu, bu evliliği başarılı yapmaya çalışacağını söylüyor ve mutfağa giderek ağlıyor. Santaj yaptığı fotoğrafları silmesi için ona iyi davrandığını dile getiriyor. Fotoğrafları siler silmez onu evden atacağım diyor.

Vasundara fenalaşıyor ve Shraddha onunla muhteşem bir şekilde ilgileniyor. Dhruv, Vasundara’nın dinlenerek iyi olduğunu söylüyor. Dhruv’tan Shraddha’nın evine gitmesini ister. O ise seni burada bırakamam diyor. Vasundara Thapki ve Bihaan’ı evine gönderir ve Shraddha’yla yemek yemelerini ister. Bihaan ve Thapki Shraddha’nın evine giderler. Bihaan, Shraddha’nın arkadaşlarıyla parti yaptığını görünce şok olur ve Thapki’ye gösterir. Onun çok samimiyetsiz olduğunu söylerler.

Shraddha onlarla tatlı bir şekilde konuştuğunu ve kalplerini kazandığını söyler. Vasundara, Shraddha’nın çok tatlı dilli olduğunu söylüyor, her zaman söylüyorum, iyi konuşan, kalbi de iyi, Thapki’den çok iyi der. Vasundara Shraddha’yı çağırıyor. Shraddha partisi bölüneceği için onu çağırdığını duyunca sinirlenir ona dua ettiğimi söyleyeceğim der. Arkadaşları telefona cevap verir ve Shraddha’nın onun için dua ettiğini söylerler.

Bihaan Thapki’ye telefonunu çıkarmasını söyler. Thapki telefonunu evde unuttuğunu söyler. Bihaan onun yalanlarını ortaya çıkarmak için iyi bir şansımız olduğunu söyler.  O sırada Thapki bir vazoya çarpar ve vazo kırılır. Sesi duyan Shraddha bakmak için sese doğru ilerler. Vazoyu kıranın Bihaan olduğunu düşünür. Aşk Bir Rüya 40. Bölüm özeti bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 40. Bölüm Özeti 29 Mart 2020” üzerine 7 yorum

 1. Melek dedi ki:

  Ask bir ruya cok iyi dizi ben buna bayylyorum

 2. Zara kabir dedi ki:

  sevgili kanal 7 sizden ravi dubey in jamai raja dizisini istiyoruz

 3. Zara kabir dedi ki:

  Ravi dubey hakinda da bilgi istiyoruz bizi kirmayin lutfen

 4. Zara kabir dedi ki:

  tiger shroff hakinda bilgi verirmisiniz lutfeeeeeen

 5. Zara kabir dedi ki:

  lutfen hint filmleri nide yayinlayin bekliyoruz

 6. NURANAAY dedi ki:

  Coook tesekkurlar ozet harika

 7. Ayna dedi ki:

  Teşekkurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir