Aşk Bir Rüya 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2020 Tapki Gerçekleri Öğrendi

Burak 21 Mar 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 28 Mart son bölümü özeti, Suman’ın Bihaan ve Thapki’ye bir fincan çay getirmesiyle başlar. Bunun sevgilerini artıracağını düşünür. Bihaan ondan iki bardak getirmesini ister. Suman, Preeti’ye Bihaan ve Thapki’nin geceleri el ele tutuştuklarını söyler ve kızmaya başlar. O sırada Bihaan aldığı elbiseyi Thapki’ye verir ve Shraddha’yı yakalama planını söyler. Elbiseyi kart oynamak için aldım, Shraddha’ya meydan okuyacağım der. Thapki şaşırır ve nedenini sorar. Shraddhra bu elbiseyi giyip biz kart oynarken onun arkasına geçeceksin ben elbisenin üzerindeki aynadan kartları göreceğim ve böylece onu yeneceğim der.

Dadi, bu oyunlarla hayırlı güne başlayacaklarını söyler. Kart oynanan yere gelirler. Shraddha ve Bihan ikilisi birbirlerine meydan okuyorlar ve kart oynamak için oturuyorlar. Sadece Vasundara Shraddha’yı destekliyor diğer herkes Bihaan’ı destekliyordur. Bihaan oyuna başlayalım diyor.  Kiran kartları dağıtıyordur. Bihaan Thapki’yi Shraddha’nın arkasında durması için göz kırpar. Thapki korkar ve reddeder. Sanjay Bihaan’a, Thapki’ye bakıp mı oynayacaksın diye sorar. Suman, bu kez Bihaan’ın Thapki’nin kaderi tarafından kazanacağını söyler. Shraddha sürekli kazanıyordur. Suman bugün Bihaan’ın günü olmadığını ve Shraddha’nın şanslı olduğunu söyler.

Bihaan Thapki’yi desteklemediği için azarlar. Thapki ise seni destekleyeceğim ama hile yaparak bu şekilde değil, kimseyi kandıramam diyor. Jai ho, bunun hile olmadığını tam tersine iyi bir iş olduğunu söylüyor. Thağki ise yanlış bir iş yapmayacağını tekrar dile getiriyor. Farklı bir plan üretirler. Bihaan Telefondan görüntülü arama yapıp kartlarına bakmayı deneyecektir. Aşk Bir Rüya 39. Bölüm Özeti tüm hızıyla devam ediyor..

Yeni tur için tekrar masaya otururlar. Kiran bu turun final olduğunu söyler. Kazanan galip gelecektir. Yaptıkları planı devreye sokarlar. Bihaan Shraddha’nın iki kartını görür ve telefonunun pili biter. Endişelenmeye başlar. Thapki’den onun arkasına geçmesini ister. Thapki, Shraddha’nın arkasında durmaz. Bihaan Thapki’ye kızar. Shraddha, üzgünüm Bihaan, bu sefer kazanamazsın diyerek elindeki kartları açar. Galip gelen Shraddha olmuştur. Herkes Shraddha’yı över. Ashwin ve Sanjay, Bihaan’ın bir kızı kaybettiğini söylüyor. Shraddha ise bu bir oyun biri kaybeder biri kazanır der. Bihaan öfkeyle gider.

Thapki’ye büyük tepki gösterir ve onu duvara yapıştırarak senin yüzünden der. Shraddha bu eve gelirse iyi olmayacak gibi cümleler kurar. Thapki, hile yaparak değil de daha doğru yollarla Shraddha’yı açığa çıkarmak istediğini söyler. Thapki, Aditi’yi arar. Diwakar telefona cevap verir ve kim olduğunu sorar. Krishnakant telefonu alır ve Thapki ile konuşur. Telefondakinin kim olduğunu sorar. Divakar ona telefondakinin Varun olduğunu üşüttüğü için sesinin biraz değiştiğini söyleyerek geçiştirir. Onları diwali’ye davet ediyor ve gelmeyi kabul ediyor.

Krishnakant, Thapki bu sorunu kaldıramaz, hiç kimse bir şey söylemesin diyor. Aditi, Diwakar’a hiçbir şey yapmamasını söyler. Krishnakant Thapki’nin davetini anlatır ve Balwinder’in Diwali evine gitmezler. Diwakar gülümsüyor ve gidip evliliğinden bahsetmeyi düşünüyor. Vasundara Suman ve Preeti’den puja’ya hazırlanmasını ister. Diwakar oraya gelir ve Bihaan’dan onunla da bir kart oyunu oynamasını ister. Bihaan sinirlenir yakasını tutar ve buraya gelmeye nasıl cesaret ettiğini sorar, size Thapki’nin ailesinden uzak olmanızı söylemedim mi der. Diwakar, artık senin akrabanım diyor. Bihaan Diwakar’ı kaldırdı. Diwakar beni bırak diyor, bırak gideyim. Aditi oraya gelir ve Bihaan’dan Diwakar’ı bırakmasını ister. Bihaan onu bırakır.

Krishnakant ve Poonam oraya gelirler ve Thapki onlara Diwakar’ı sorar. Polis arayacağını söyler. Aditi onu durdurur ve polisi aramayın Diwakar benim kocam, onunla evlendim diyor. Herkes şok oluyor. Thapki ağlıyor. Bau ji Diwakar’ı bunu yaptığı için silahımı alıp onu öldüreceğim diyor. Vasundara, Bau ji’yi durdurur ve ondan bugün Diwali olduğu için hiçbir şey yapmamasını ister. Diwakar, beni vurursan, Aditi’yi dul yapacaksın diyor. Dhruv oraya gelir ve Diwakar’ı görünce kızar. Diwakar  Aditi en azından kekeme değil daha düzgün bir kız der. Dhruv sinir küğüne döner ve Diwakar’a  Thapki senin karın değil, o senin kardeşinin karısı der. Bihaan, Diwakar’ın yakasını tutar ve onu öldüreceğini söyler.

Diwakar Pandey ailesine hakaret ediyor ve koltukta meyve suyu istiyor. Vasundara, Suman ve Preeti’yi gönderir. Thapki, ailesinden gelip konuşmasını ister. Thapki, Aditi’yi iyi tanıdığını söylüyor, Aditi’nin sakladığı bir şey var diyerek Aditi’ye yardım edeceğini söylüyor. Aditi olanları hatırlar ve üzülür. Aşk Bir Rüya 39. Yeni Bölüm 28 Mart Özeti bitti arkadaşlar..

Aşk Bir Rüya 39. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2020 Tapki Gerçekleri Öğrendi” üzerine 1 yorum

  1. Tamkibihan dedi ki:

    Tamkibihan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.