Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Özeti 20 Şubat 2020 Thapki Aşık mı Oluyor?

Burak 19 Şub 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Özeti

Tapki’nin kardeşi Sub’un televizyon kanalına yaptığı başvuru kabul edilmişti. Tapki bu başvuru için Noida’ya gideceğini ösylüyor. Aile bireyleri bu kararına çok seviniyor. Annesi Poonam da onunla gidiyor. Oraya varıyorlar.  Bir adam onları karşılıyor ve onlar için kiraladığı eve götürüyor. Poonam her şeyi tozlu görür ve Thapki’yle evi temizlemeye başlarlar. Onlar evi temizlerken komşu esnaf olan Nemi gelerek onlarla tanışıyor. 

Poonam, News 365’te Thapki’nin seçilmesiyle geldiğiklerini söylüyor. Neemi, Dhruv’un harika olduğunu söyleyerek onu övmeye başlıyor. Poonam, Thapki’nin masa başı çalışmalarına katılmaya geldiğini, haber okumayacağını dile getiriyor. Nemi’nin müşterisi gelince hızlıca oradan ayrılıyor.

Thapki kendi çapında annesiyle beraber ufak provalar yapıyorlardır. Ertesi gün olur. Thapki ve Poonam seçmeler için taksiye binerek ofise giderler. Ofisi görünce Thapki gülümsemeye başlar. Tam o sırada bir araba ona çarpıyor ve mülakat için getirdiği belgeler oracıkta düşüyor. Bir adam arabadan inerek o mektubu alır. Thapki  13. kata çıkmak için asansöre doğru ilerliyor o sırada güvenlik görevlileri onu durdurarak form doldurması gerektiğini söylüyor. Thapki hala çok heyecanlıdır. Formu dolduruyor. Aşk Bir Rüya 20 Şubat Özeti devam ediyor.

Thapki Sonu tarafından seçmelere sunuluyor. Seçmeler devam ederken sıra Thapki ‘ye geliyor. Thapki, haber okuyucu olmaya gelmediğini söylemek isterken kekeliyor bunu gören bayan kızıyor ve garip bir şekilde gülmeye başlıyor. Sonu adlı kişiyi arıyor ve ondan nasıl kekeme birini seçmelere katarsın diye hesap soruyor. Thapki ise söze atlayarak kimsenin hatası yok bu benim hatam diyor. Bayan mektubu yırtıp Thapki’nin yüzüne atar ve gitmesini ister. Thapki ağlıyor.

Thapki güven bana karışıklı olmuş ben sunucu olmak için gelmedim, bana bir şans ver, çok çalışacağım gibi cümleler kuruyor. Bayan bu alan ile ilgili ne bildiğini soruyor. Thapki hiçbir şey bilmiyorum ama bir şans ver söz veriyorum çok çalışacağım diyor. Bayan burada kimsenin hayallerini gerçekleştirmek için bulunmadıklarını söylüyor. Dhruv bakar ve oradan ayrılır.  Vivek bayana içerik konusunda bir sıkıntı olduğunu söyler. Bayan endişeleniyor. Dhruv, şimdi içerik konusunda veri alamayacakları için çekimi iptal edeceklerini söylüyor.

Thapki, onlara otomatik ücret ve zam verilerinde yardımcı olabileceğini söylüyor ve bir kaç veri girişini sağlıyor. Bayan sen hala gitmedin mi diyerek sert çıkıyor. Thapki umutsuz bir şekilde eve döner. Dhruv veri girişlerini görüyor ve bunları yapan her kimse benim yanıma getirin diyor. Biri Thapki’nin evine gelerek Dhruv’un onu görmek istediğini söyler. Thapki şaşırır ve onun yanına gider. Dhruv bu veri girişlerini beğendiğini ve nereden sağladığını sorar.  Thapki sabah geldiği taksiyle bu verilere kolayca ulaştığını söyler. Dhruv onu tebrik eder ve işe alındın yarın gel başla der. Thapki çok sevinir. 

Thapki eve mutlu bir şekilde gelir ve Poonam’a işi aldığını söyler. Poonamçok mutlu olur. Dhruv’u ve ofisi övmeye başlar. Thapki bu güzel haberi babasıyla da paylaşmak ister. Bu sırada baba Krisnakant dükkanını satmış birine anahtarları veriyordur. Aditi bunu görür ve şok olur. Tam o an Poonam onları arayarak mutlu haberi verir. Baba bu duruma sevinirken Shub da oraya gelir ve dükkanın kapandığını görür. Babasına neden dükkanı kapatıyorsunuz diye bağırmaya başlar. Telefon açık olduğu için Thapki ve Poonam bu olanları duyarlar ve şok olurlar.

Ertesi gün olur ve Thapki işe başlar. Ofise gelir ve masasını sorar. Sakshi çaycının masasını göstererek bu senin masan beraber kullanacaksınız diyor. Tapki resmen News 365 kanalının çaycısı olmuştur. Tapki çalışanlara kekeleyerek ne alırsınız diye sorar. Çalışanlar kekelediğini görünce gülmeye başlarlar. Özellikle Sakshi onunla sürekli dalga geçer. Sakshi ‘nin tek amacı Dhruv karşısında Thapki’yi küçük düşürmektir. Bunun için elinden geleni yapar.

Thapki’nin ilk iş günü tamamlanır veannesinin isteğiyle iş çıkışı tapınağa gider. Vasandra isimli kadın kekeleyerek dua ettiğini görünce ilgisini çeker ve ona yaklaşarak adını sorar. O sırada Dhruv’da tapınağa gelir. Vasandra Duruv’un annesidir. Ancak Tapki onu görmez. akşam üzeri Aditi Thapki’yi arar ve ufak çaplı bir gıybet döner. Thapki Dhruv’un yakışıklı olduğunu söyler. Aşk Bir Rüya 3. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.