Aşk Bir Rüya 2. Bölüm Özeti 19 Şubat 2020 Divakar Evlenmekten Vazgeçti

Burak 19 Şub 2020 Analizler  0

Divakar’ın arkadaşı olan Anant’ın evlilik öncesi düzenlediği yemekle beraber Aşk Bir Rüya 2. Bölüm özeti başlıyor. Yemekte Divakar’ın arkadaşları Tapki’yi soru yağmuruna tutarlar. Divakar ise Tapki’nin kekeme olduğunun ortaya çıkmaması için sorulara atlayarak Tapki’den önce cevap verir. Anat Tapki’den yemek için sipariş vermesini ister. Divakar ne yapacağını şaşırır. Tapki’nin kekeme olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Tapki garsona siparişini kekemeleyerek verir. Arkadaşları şok olur ve dalga geçmeye başlarlar. Tapki çok utanır ve morali bozuk bir şekilde tuvalete gider.

Tapki tuvalette ağlamaya başlar. Yüzünü yıkar kendine gelir ve masaya geri döner. Masadaki konu hala Tapki’nin kekemeliğidir. Tapki onlara geçmişten örnekler vererek bunun elinde olmadığı anlatır. Divakar ise Tapki’den daha çok utanmıştır. Eve dönerler. Krisnakant kızının moralinin bozuk olduğunu görür ve ne olduğunu sorar. Tapki olanları anlatır. Babası kızını teselli ederek nasıl konuştuğunun önemli olmadığını açıklar.

Tapki’nin kına günü gelir çatar. Aditi kınayı düzenler. Eline kına yakarken D harfini kınayla avucuna işler. Tapki hüzünlü olduğu kadar mutludur da. Bu sırada Divakar’a hayatımda olduğun için teşekkürler diye mesaj atar. Divakar ise umursamaz. Üzerinden biraz vakit geçer. Divakar berberde tıraş oluyordur. Aditi güzeller güzeli kardeşinin fotoğrafını çekerek ona yollar. Davikar Tapki’nin çok güzel olduğunu düşünerek arkadaşlarına gösterir. Arkadaşları da çok güzel bir kadın olduğunu dile getirir. Aditi Divakar’ı arar ve telefonu Tapki’ye verir. Tapki attığı mesajı dile getirir. Divakar sinirlenir ve bunu mesaj olarak atmasının yeterli olduğunu öne sürerek telefonu yüzüne kapatır.

İsteme töreni başlıyordur. Divakar ve ailesi kızı istemek için oraya varırlar. Dans ederler. Pandit Ji onlardan ateşin etrafına oturmalarını ister. Ritüeller başlar. Onlardan yemin etmelerini ister. Tapki kekeleyerek yemin eder. Divakar iyice sinirlenir ve ayağı kalkarak ben evlenmek istemiyorum! der. Bütün misafirler şok olur. Aşk Bir Rüya 19 Şubat Özeti devam ediyor.

Boylarının bile uyuşmadığını söyleyerek kendini haklı çıkarmaya çalışır. Tapki’nin babası topuklu ayakkabıları çöpe atacaklarını söyleyerek evlilik töreninin devam etmesini rica eder. Divakar tepki göstermeye devam ediyordur. Divakar’ın annesi onu desteklemeye başlar. Tapki çok sinirlenir ve ayağı kalkarak onun boyuyla dalga geçmeyeceğini ama aklının boyundan daha kısa olduğunu söyler. Divakar’ın ailesinden oğullarını alıp gitmelerini ister. Ponam kızına üzülür ve ona sarılır.

Tapki odasına gider ve pahalı gelinliğini geri vermesi gerektiğini düşünür. Babası ise çektiği kredi ile beraber sıkıntıya girmiştir. Gelinliği geri vermek için dükkana giderler. Adam onlara acıyarak gelinliği geri alır. Dükkandaki kadınlar Tapki’yi teselli eder. Tapki oradan ayrılmış eve dönüyordur. Annesinin Divakar’ın ailesiyle kavga ettiğini görür. Divakar’ın babası balayı dolayısıyla bir yere borçlandıklarını söyleyerek büyük bir para talep eder. Ponam parayo veremeyeceklerini söylerken araya Tapki girer ve gerekli parayı vereceklerini söyler. Güzel bir ders verir.

Sub Tapki’nin haberi olmadan onun adına Duruv’un kanalına başvurmuştur. Duruv değerlendirmeye alarak teklifini iletir. Tapki ben başvurmadım der o sırada Sub söze girerek senin adına ben başvurdum der. Babası Tapki’nin kardeşi Sub’a iyi bir şey yaptığını söyler. Tapki ise kekeme olduğundan dolayı kendimi bütün dünyaya rezil edemem der. Tam bu sorada televizyonda bir cesaret konuşması yayınlanıyordur. Tapki motive olarak düşüneceğini söyler. Herkes mutlu olur. Aşk Bir Rüya 19 Şubat özeti bitti arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Aşk Bir Rüya 2. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.