Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Özeti 23 Temmuz 2020 Bihan Kiminle Evlenecek?

Aşk Bir Rüya 153. Bölümde Tapki, Bihaan’ın bu durumunun neden kaynaklandığı artık anlamaya başlamıştı. Bu yüzden evde kalıp onu iyileştirme kararı aldı. Ama tabii ki Şada ve Sankara onu engellemek için her şeyi yapmaya başladı. Aşk bir rüya 23 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Özeti

Tina’nın bir anda söyledikleri herkese şok etmiştir. Bani ona karşı çok tavırlı davranmaya başlar ve onunla bir süre konuşmayacağını söyler. Tapki ise neden onun böyle davrandığına anlam vermek istemektedir. Bu yüzden onunla konuşmaya karar verir. Onun yanına giderek onu annesi kabul etmesini ve her şeyi anlatmasını ister. Tina tam Şada’yı söyleyecekken Şada gelir ve ne yapıyorsunuz burada der.

aşk bir rüya 23 temmuz özeti

Tina bir şey diyemez. Sankara çocuklar dönme dolaba bindirecektir. Tina’yı tek başına bindirir ve vidaları gevşetir. Bir anda Tina havada asılı kalır. Tapki ise gider ve onu kurtarır. Bihaan Tapki’ye bakmaya başlar. Şada ise ayağındaki sorunun geçtiği için Tapki’nin gitmesini ister. Duruv’da aynı düşüncede olunca Tapki Bani’ye hazırlanmasını söyler. Bihaan evlenene kadar onun burada kalmasını ister.

Duruv bunu kabul edince Şada ve Sankara çok sinirlenir. Bihaan dışarıda kara kara düşünürken Duruv onun yanına gider ve istemezse Sankara ile evlenmemesi gerektiğini söyler. Bihaan ise o sırada neden Tapki’ye karşı bir şeyler hissettiğini düşünmektedir. Tapki’nin yanına giden Vasu neyin canını sıktığını ona sorar. Tapki ise Bihaan’ın ona karşı halen bir şeyler hissettiğini ama hafızasının yerine gelmediğini söyler. Vasu ise pes etme der. Doktor eve geldikten sonra Şada’ya bazı ilaçlar verir ve bu ilaçların Bihaan’ı delirteceğini söyler.

aşk bir rüya 154. bölüm özeti

Bu sırada Tapki gelir ve kamera çipini gösterir. Herkese izleteceğini söyler. Şada ise bunu yapamazsın der. Tapki mektup karşılığında çipi vereceğini söyler. Çipi verir ve mektubu aldıktan sonra yedek çipi gösterir. Bihaan benim ve asla Sankara ile olmasına izin vermeyeceğim der. Daha sonra ise Sankara ile çarpışır. Tapki hemen Duruv’un yanına gider ve çipi ona verir.

Duruv bilgisayara takar ve Tapki’nin Şada’yı azarladığı ve Sankara ile Bihaan’ın evlenmesine izin vermeyeceğini söylediği görüntüleri izler. Sankara çarpışma sırasında çipleri değiştirmiştir. Tapki şok olur. Şada, Tapki’yi alkışlar. Vasu ile onu Duruv sayesinde evden attıracağını söyler. Tapki ise Sankara ile Bihaan’ın evlenemeyeceğini söyler. Bu bir meydan okumadır. Tapki ve Sankara dua etmektedir.

aşk bir rüya 23 temmuz

Bihaan ise elindeki sindoru Sankara’ya uygulamak için hareket eder. Ama bir anda Tapki ile olan evliliği gözünde canlanır ve elindeki sindor Tapki’nin üzerine dökülür. Bunu tanrı istedi der. Sankara hemen Şada’dan yardım ister. Tapki ise Tina ile konuşmaya çalışır ve mektuptan bahseder. Şada bir anda Tapki’nin arkasında belirir ve elinde meyve suyu vardır.

Tapki bir anda kendini kaybeder ve bayılır. Onu bir yere götüren Şada artık Sankara ve Bihaan’ın pojasına engel olamayacağını söyler. Poja başladıktan sonra Bihaan, Diwali’yi birlikte yapacaklarını söyler. Bihaan ateş yakar ve bu sırada Tapki kendine gelir. Bağrışmaya ve yardım istemeye başlar. Bihaan onu ateşin içinde görünce Tapki diye bağırır. Sankara’nın planları boşa çıkmıştır. Aşk bir rüya 23 temmuz özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Özeti 23 Temmuz 2020 Bihan Kiminle Evlenecek? (5 Yorum)

  1. Tamki bihan rAmzanlar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

  2. Tamkibihan cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve kahve siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk