Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Özeti 22 Temmuz 2020

Aşk Bir Rüya özet serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sankara ve Şada’nın Bihan’a verdiği ilaçlar onun beynini uyuştururken Tapki bu olanları fark etmişti. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Aşk bir rüya 22 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Özeti

Tapki, Bihaan’a yardımcı olmak için bir skeç ayarlar. Bani ve Tina ise bu skeci oynar. Bihaan’in kafasında eskiler belirmeye başlar. Şada ve Vasu, Tapki’nin ne yapmak istediğini çok net bir şekilde anlamıştır. Bihaan başını tutarak uzaklaşmaya başlar. Tapki ve Vasu ise onun peşinden gider. Sankara ise aynanın metal kısmına bir elektrik teli bağlamıştır. Tina tam bu aynaya dokunacakken elektrik tellerinden birisi çalışmaz ve Tina ölümden kurtulur.

aşk bir rüya 22 temmuz özeti

Sankara neden elektrik çarpmadığını düşünerek aynaya dokunur ve akıma kapılır. Şada onu son anda kurtarır. Bihaan eline fırça alarak tuvale bir resim çizer. Bu resim devamlı hafızasında canlanan bir resimdir. Resim bittikten sonra ise Tapki ve Bihaan’ın resmi ortaya çıkar. Şada ve Sankara geldikten sonra şok olurlar. Bihaan ise tekrar kötü olur. Duruv gelerek Tapki’yi azarlar ve onu öldürmeye mi çalışıyorsun der.

Şada ise Bihaan’a ilaç verir. Herkes gittikten sonra Şada gelir ve evin sahibinin kendisi olduğunu ve dikkatli olmasını söyler. Tapki ve Bihaan çocuklar ile birlikte baharat için dışarıya çıkar. Vasu çocukları alıp giderken bir grup adam Tapki ve Bihaan’ın etrafını sararlar. Şada bu planı kurgulayan kişidir. Adamlar Tapki’ye dokunmaya başlar. Bihaan ise adamlardan durmasını rica eder. Adamlar Bihaan’a vurmaya başlar.

aşk bir rüya 153. bölüm özeti

Bu sırada Bihaan eskiden kafes dövüşü yaptığını hatırlar ve adamlarla kavga etmeye başlar. Adamları bir güzel döver. Daha sonra ise Şada motoruna binerek kask takar ve eline bıçak alır. Tapki’yi öldürmek için gelirken Bihaan bir anda onun önüne geçer ve bıçaklanır. Tapki onun yarasına pansuman yapar. Daha sonra eve giderler. Eve gittikten sonra Tapki herkesi bahçeye çağırır ve büyük bir ateş yakar. Şada’yı çağırır ve neden Bihaan’ı bıçakladığını sorar. Şada en başta inkar etse de daha sonra suçunu kabul eder.

Tapki’yi bu ateşte yakacağını söyler. Tapki ise bu ateşin Bihaan ile olan aşkının sembolü olduğunu ve git gide alevleneceğini söyler. Şada, Tina’ya bir kağıt verir ve bu kağıda istediklerini yazmasını ister. Sankara ise Tapki ve Bihaan’ı görmüştür. Tapki tam düşecekken  Bihaan onu kurtarmış ve aralarında yine bir yakınlaşma olmuştur. Sankara ise eve yeni birisi geldikten sonra  Bihaan’ın kendisini unuttuğunu söyleyerek ondan evlilik ister. Bihaan ise ona köye git der.

aşk bir rüya 22 temmuz

Sankara tam gidecekken Şada onu durdurur ve Tina’nın onlara bir şeyler söyleyeceğini söyler. Tina, büyük bir şantaj ile kağıda istediklerini yazmıştır. En başta mektubun Tapki için yazıldığı düşünülür. Ama sonunda inanılmaz bir şey duyulur. Sankara ve Bihaan’ın evlenmesini istiyorum der. Tapki ise kızı için her şeyi yapacağını bundan emin olup olmadığını söyler. Tina ise olanları ve Şada’nın ona yaptıklarını hatırlayarak bunu istediğini söyler. Aşk bir rüya 22 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Özeti 22 Temmuz 2020 (4 Yorum)

 1. Tamki bihan rAmzanlar iyi Bayram’lar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldum artık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 2. Tamki bihan Mert geldi yeni doğan hala oldum artık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 3. Tamkibihan cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk

 4. kanal 7 başka ülkelerden dizi almaktan neden korkuyorsunuz insanlar merak ediyorlar dedi ki:

  kanal 7 de 300 mü 400 kişimi çalışıyor
  ama düzgün kaliteli hint dizileri verilmiyor diziyi izleyici seçmiyor ant yapılmıyor
  başka ülkelere açılmaktan dizilerini almaktan resmen korkuyorlar
  hemde çok fazla korkuyorlar