Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Özeti 21 Temmuz 2020 Şeytan Şada!

Aşk Bir Rüya 151. Bölümde Tapki ve Bihaan artık daha fazla karşılaşmaya başlamıştır. Bu durum tabii ki Sankara ve Şada’nın canını bir hayli sıkmaktadır. Bani ile Tina ise çok sıkı dost olmuştur. Bu durum aslında Tapki ile Bihaan’ı görüştürecek en büyük meseledir. Aşk bir rüya 21 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Özeti

Tapki Balvinder evine tekrar gelmiştir. Duruv ondan nefret etmektedir. Bunun sebebi ise Aditi’nin ölümüdür. Tapki, Duruv’un yanına gelerek Aditi’yi sorar. Duruv ise Aditi’nin resmini göstererek öldü der. Senin peşine gelirken kazada öldü diye ekler. Şada ise gelerek Bihaan’ın da büyük bir kaza geçirdiğini ve onun yüzünden ağır ilaçlar ile hayata tutunduğunu, aynı zamanda hafızasını yitirdiğini söyler.

aşk bir rüya 21 temmuz özeti

Tapki bu sırada Aditi’den dolayı hıçkıra hıçkıra ağlamaktadır. Şada onun bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Bihaan gelir ve Tapki’nin misafir olduğunu aynı zamanda kızlarının çok iyi anlaştığını söyler. Sankara, Bihaan’ı alarak dinlenmesi gerektiğini söyler. Duruv’da Bihaan’ın dinlenmesini ister. Tapki evden gideceğini söyler ve Bani ile Tina ağlamaya başlar.

Bihaan kızların kulağına bir şey söyler ve bir anda ağlamaları kesilir. Şada ise Tapki’ye dönerek ne zaman gideceğini sorar. Tapki, mandire gider ve tanrıya dua eder. Bu sırada yerden bir şey almak için eğilir. Şada ile doktorla birlikte gelir ve aldığı ilaçların Bihaan’ı kötü etmeyi başardığını söyler. Ama Tapki onu iyileştirebilir. Bunları duyan Tapki ise evde kalıp Bihaan’ı iyileştirmeye karar verir. Şada, Tina’nın evden gitmesini ister.

aşk bir rüya 152. bölüm özeti

Bani buna karşı çıksa da Şada, Tapki’yi tehdit etmeye başlar. Ona mektuptan bahseder. Tapki, Tina’nın elinden tutar ve merdivenlerden aşağıya doğru inmeye başlar. Başı dönen Tapki, dengesini kaybeder ve merdivenlerden aşağıya yuvarlanır. Balvinder eve bir doktor çağırır. Doktor eve geldikten sonra ayağının çok kötü durumda olduğunu ve zorlanması durumunda kırılacağını söyler. Şada hemen ambulans çağırıp onu eve göndereceğini söyler.

Suman ve Preti ise Tapki’nin hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Duruv bu duruma çok sinirlenir. Çünkü Aditi’den dolayı onu suçlu bulmaktadır. Tapki ise bunu düzeltmenin bir yolunu bulmak istemektedir. Gecenin bir saatinde Tapki değneklere tutunarak Bihaan’ın odasına gider ve Tina ile birlikte uyuduğunu görür. Onun sevgisi Bihaan’ın içinde bir yerlerde saklıdır ve onu uyandıracaktır. Bu onun iyileşmesini sağlayacaktır. Sabah olduğunda Sankara, Bihaan’ın ilacını getirir ve masanın üzerine koyar.

aşk bir rüya 21 temmuz

Tapki ise Bani’in çantasındaki sapanı alır ve ilacı hedefleyerek onu masanın üzerinden düşürür. Sankara Bihaan’a kızar ve yeni bir ilaç getirmeye gider. Bani Tapki’yi alır ve bahçeye çıkarır. Körebe oynamak istediğini söyler ve onun gözlerini bağlar. Oyuna Bihaan’da katılır. Tina bir anda Bihaan’ı itekler ve Tapki ile sarılırlar. Tapki bandını açınca çok şaşırır. Duruv ise onlara bakmaktadır. Bunu fark edince ayrılırlar.

Tina ve Bani artık anne ve babalarının birleşmesini ve kız kardeş olmayı istemektedir. Tapki bir kurye ile ilaç getirir. Amacı bu ilacı Bihaan’ın ilacı ile değiştirmektir. Ama bunu nasıl yapacağını bilememektedir. Tapki zorda olsa Bihaan’ın ilacı ile vitamin ilaçlarını değiştirir. Vasu’yu gören Tapki çok sevinir. Vasu ise onun geleceği gün için yaşadığını söyler ve ona sarılır. Sankara ve Şada’nın planlarını ortaya çıkarmak için ona her daim yardım edecektir. Aşk bir rüya 21 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Özeti 21 Temmuz 2020 Şeytan Şada! (12 Yorum)

  1. Bihan ewtapki sizi ýok sewiýorum Ben siz bir bir bize çoook ýakişýor syňyz sizi ýok sewiýorum aşkim

  2. Tamkibihan kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya

  3. 7 yil gecti ama hic kimse yaslanmamis dizide hani pandey ailesi cok zengindi nasil 5 parasis kaldilar anlamiyorum ama yinede tessekurler ozetler icin

  4. Bu dizi cok sacma sankar evden kovuldu ama yinede geri gelmis.sankara cok saygi duyorlar.thapki desen kac ker evlendi ya.sada evden kac kere kovuldu ama hala evde patron gibi.hem vasu nerde yaa.Bi gidiyo bi geliyo.Bihaan desen cirkin sey herkes onunla evlenmek istiyor.okumamis cahil sey.kizlar onun icin oluyo.hem ben szniyordum ki bu dizi druv ve thpki hakkinda diye ama neler oldu nlef.sagolun arkadaslar

  5. Duruwun eski haliyle cok sewiyodum yaa neden degiştirdiniz druw gitdikden sonra bihani sewiyorum bye bye

  6. Bihani we Tapkiyi cok cok cok cok cok cok cok cooooooooooook sewiyorum bunu unutmayin iyi şanslar size