Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Özeti 19 Temmuz 2020 Tina’nın Başı Dertte

Aşk Bir Rüya 149. Bölümde Sankara ve Şada’nın planları sonucunda artık Tina evden gitmiştir. Yatılı okula giden Tina burada hiç tanımadığı kardeşi Bani ile tanışır. Ama kardeş olduklarından haberdar değillerdir. İkili çok iyi dost olurlar. Tapki ise Bihaan’ı görür. Aşk bir rüya 19 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Özeti

Bihaan öğretmen ile konuşarak kızı ile görüşmek istediğini söyler. Bihaan’a kütüphanede beklemesini söyler ve Tina’yı yanına gönderir. Anu ise Şada’ya Uluslar arası Valley okulunda bir yarışma düzenlendiğini ve Veer ile birlikte bu yarışmaya katılacaklarını söyler. Duruv bu okulun Tina’nın gittiği okul olduğunu söyler. Sankara okulu arar ve Tina’yı sorar.

aşk bir rüya 19 temmuz özeti

Müdür ise babası ile birlikte olduğunu söyleyince Sankara, Bihaan’ı boşa merak ettiklerini söyler. Balvinder baba ise herkese yarışmaya gideceklerini belirtir. Tapki müdürün yanına giderek Bani’yi okuldan almak istediğini ve kişisel sebeplerden dolayı olduğunu söyler. Müdür ise yarışma bitene kadar burada kalmasının iyi olacağını söyler. Tapki bunu kabul eder. Tina’nın sınıf arkadaşları Tina’yı laboratuvara kilitler ve içeride bırakırlar.

Tina asiti düşürür ve öksürmeye başlar. Tam kötü duruma gelecekken Tapki onu kurtarır. Tina ise babasına haber vereceğini söyler. Tapki hemen gider. Tina babasına siyah elbiseli bir kadının onu kurtardığını söyler. Bu sırada Tapki ile Bihaan göz göze gelirler ve Bihaan vurup geçer. Biraz sonra ilacını kullanmak için çıkartır fakat elinden düşer. İlaca kadar sürünerek giderken Tina yardım eder ve ilacı kullanır.

aşk bir rüya 150. bölüm özeti

Kendine gelen Bihaan Tapki ile anılarını hatırlamaya çalışır. Tapki ise onu hep seveceğini içinden geçirir. Öğretmen Bihaan ile konuşur ve çocuklara basket oynatabileceğini söyler. Bunu kabul eden Bihaan basket oynatırken Bani annesini de oyuna dahil eder. Beraber basket oynarlar. Daha sonra Bihaan elini Tapki’ye uzatır ve ben Bihaan Pandey der. Tapki ise kendini tanıtır. Bihaan lavaboya gider ve Tapki’yi nereden hatırladığını düşünmeye başlar. Tapki ise bu tepkisizliğin sebebini düşünür.

Aşk bir rüya 19 temmuz özeti devam ediyor

Balvinder ailesi okula gelir ve Şada, Tina’ya sinir olur. Elindeki sopa ile tam ona vuracakken Bihaan bir anda onun elini tutar ve eline bir bıçak alır. Daha sonra ise bıçakla elmayı keser ve herkesin sakin olması gerektiğini söyler. Bu sırada Sankara hafızasının geri gelmemesi için adeta dua etmektedir. Şada daha sonra Tina’nın öğretmeninden iki gün izin ister. Tapki ve Bani giderken Tina’nın saklandığını görürler.

aşk bir rüya 19 temmuz

Tapki ise Tina’nın babasını sorar. Tina bilmiyorum diyince kaybolduğunu düşünür ve anons yapar. Onun sesini duyan Balvinder ailesi hemen anons yerine giderler ve onu görürler. Tapki gelerek babanın ayaklarına dokunur. Bihaan bu sırada gelir ve onu nereden tanıdıklarını ailesine sorar. Küçük kızlar ise şaşkınlık içerisindedir. Şada ise durumu kurtarmak için Tina’nın tanıştırdığını söyler ve eve doğru yol alırlar.

Bani, Tina’nın çok güzel bir ailesi olduğunu ve onların sadece iki kişi olduğunu söyler. Tapki buna çok üzülür. Bir anda Sankara ve Şada onun karşısına çıkar. Hemen eşyalarını toplayıp şehri terk etmesini isterler. Bu sırada Preti Tapki’yi arar ve onu çağırır. Tüm tehditlere rağmen Tapki, Balvinder evine gider. Baba ile konuşur ve Aditi’yi sorar.

aşk bir rüya 150. bölüm

Baba tam açıklama yapacak iken Tapki’nin telefonuna bir mesaj gelir. Şada onu okula çağırmaktadır. Okula gidince Sankara ile Tapki’nin yaptığı anlaşmayı duvarlarda ve yerlerde görür. Şada ona dönerek eğer anlaşmayı bozarsa Bihaan’ın adam öldürmek için yargılanacağını söyler. Tapki ne diyeceğini şaşırır ve kağıtları toplamaya başlar. Bihaan ise bu sırada okula gelmektedir. Aşk bir rüya 19 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play