Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Özeti 18 Temmuz 2020 Sankara’nın Tehditleri

Aşk Bir Rüya 148. Bölümde artık çocuklar büyümeye başlamıştır. Sankara’nın planını üzerinden tam 7 yıl geçmiştir. Çocukların birisi Bihaan’da bir diğeri ise Tapki’dedir. Ama Sankara ve Şada Tina’yı delirtmek için elinden geleni yapmaktadır. Aşk bir rüya 18 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Özeti

Sankara ve Şada, Tina’nın üzerine gelmektedir. Aditi’nin kızı yüz maskesi yaptırmak ister. Tina ise kendisinin yapabileceğini söyler. Şada maskeyi Tina’ya verirken içine biber sürer. Maskeyi yapınca bir anda Anu ağlamaya başlar ve gözüm diye bağırır. Daha sonra Şada kulağından tutarak Tina’yı getirir. Salonda tam ona vuracakken Bihaan elini tutar. Şada ise Tina’nın yatılı okula gitmesi gerektiğini ve sorun çıkardığını söyler.

aşk bir rüya 149. bölüm özeti

Duruv ise gelerek buna gerek olmadığını söyler. Daha sonra Şada odasına gider ve eşyalarını toplamaya başlar. Duruv ona nereye gittiğini sorunca Şada başka bir yere gideceğini ve burada Tina yüzünden can güvenliği olmadığını söyler. Daha sonra Duruv ikna olur ve Bihaan’ın yanına giderek Tina’nın yatılı okula gitmesi gerektiğini söyler.

Bihaan şaşırır ve Tina babası olmadan bir yere gitmeyeceğini söyler. Ama Bihaan yatılı okulu arar ve yetkililer gelerek Tina’yı alır. Veer ve Anu ağlamaya başlar. Sankara ile Şada ise çok mutludur. Tapki’nin kızı ise  Bani ise okulda erkekleri dövmüştür. Müdür ise annesini çağırır ve bunun defalarca olduğunu söyler. Tapki’nin aklına Bihaan gelir ve özür dilemesini ister. Bani istemeyerek de olsa özür diler.

aşk bir rüya 18 temmuz özeti

Tina yolda giderken yolun taşla kapalı olduğunu görür. Heyet taşları almak için çıkar bu sırada Bihaan ise arabanın bagajına biner. Okula gittiklerinde Tapki Bihaan’ı hisseder ve arkasına döner. Kızı ile birlikte bakarken onları göremezler. Tina ise odasına yerleşmiştir. İşin garip kısmı ise iki kardeşin aynı sınıfa düşmesi olur. Hatta koşu takımında aynı takımda yer alırlar.

Aşk bir rüya 18 temmuz özeti devam ediyor

Yarış yaparken Bani, bayrağı hızlıca Tina’ya verir ve Tina’dan koşmasını ister. Ama Tina’nın aklına Sankara gelir ve bunu yapamaz. Yarışı kaybeder. Sankara ise bıçak ile Şada’nın odasına gider ve onu tehdit eder. Bihaan uzun zamandır yoktur. Şada ise bıçağı alır ve boynuna dayar. Bu evde kalmak için sınırlarını bilmesi gerektiğini söyler. Duruv ise Bihaan uzun zamandır ortalarda olmadığı için polise haber verir.

aşk bir rüya 149. bölüm

Yarışmada Tina’nın davranışı Bani’yi çok sinirlendirir. Bani onu itekler ve tam düşecekken Tapki onu tutar. Tina’dan Bani adına özür diler. Tina’nın kekeme olduğunu anlayınca kendisinden bir parça gibi görür ve bunun büyümeye engel olmadığını söyler. Onunla arkadaş olmak istediğini belirtir. Tina bir hayli mutlu hisseder. Bihaan Tina’yı görmek için üzerine bir ceket alır ve içeriye girer. Bekçi dur dese de onu dinlemez. Daha sonra tam Tina’yı görecekken bekçi gelir.

Tapki ise onu görür ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar. Bihaan eğer böyle yapmazsa onu almayacaklarını söyler. Öğretmen ise çocukların konsantre olması için izin almadan gelmemeleri gerektiğini belirtir. Bihaan ise bundan sonra izin alacağını söyler.

aşk bir rüya 18 temmuz

Tapki tam Bihaan’a dokunacakken Sankara’nın tehditleri aklına gelir ve vazgeçer. Hatta karşılaşmamaları için Bani’yi okuldan almayı bile düşünüyor. Bani ile Tina ise çok iyi dost olurlar. Tina ile kekemeliği yüzünden dalga geçenleri görünce hemen gelir ve olaya müdahale eder. Diğer çocuklar Tina ve Bina’dan özür diler. Bina ise Tina’ya elini uzatır ve daima dost kalacaklarını söyler. Aşk bir rüya 18 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Özeti 18 Temmuz 2020 Sankara’nın Tehditleri (11 Yorum)

 1. Sizi cok sewiyorum bihanda artik hawizasi gelip tapkiyi sewse yaa ben onlari ayri görmeye dayanamiyorum bu dizi hic bitmese yaa ben bihani we tapkiyi coooooooooookk seeiyorum

 2. Tekrardan yayinlansin bu diziler…
  TATLİ BELA
  BENİMSİN
  BİR GARİP ASK
  SİL BASTAN
  ASKA YOLCULUK
  LUTFEN TEKRARDAN YAYİNLANSİN.

  BASKA HİNT DİZİ KALMADİ ZATEN HİNDİSTANDA. KANAL 7 ONLARİN HEPSİNİ SİLDİ SUPURDU. Dizi yayınlamayı beceremiyor. İşini yapmayı beceremiyor. Saatler doğru yapılmalı. Geç saatler Hint dizilerin saatleri değil. Saçma sapan diziler yayınlıyorsunuz. Emanet yayinlanicakti hani nerde.Saat 2 3 den sonra yayinliyacaksin Hint dizilerini. İşini doğru düzgün yapamiyorsan vericeksin başkasına o yapicak senin yerine. Aptalliginda bi sınırı var ve siz o sınırı çoktan astiniz. Milletle alay etmek mi istiyorsunuz. Yuzsuzlugunde bu kadarı olur. Kore Tayland Pakistan Azeri dizileri var o olmazsa da drama sinema komedi verebilirsiniz. Aptal olmayın milleti dinleyin. Sizin hatalarinizi çocuklar bile yapmaz be. Kendinize gelin seyirciler ile oynamayin. Bizlerede saygı biraz lütfen

 3. Ama arkadaşım hiç bir dizi o kadar çekici olmadı. Mesela ben iyilerin kazanmasini beklerken deliriyorum resmen. Ama bir garip aşk öyle değil. Bu yüzden reytingler düşmeyecektir eminim

 4. Sizin dediğinize katılmıyorum bir garip aşk zaten tekrardan yayınladı hindistan da hiç mi dizi kalmadı bence yeni dizi yeni heycan bence yeni diziler yayinlanmali hintistanda gerçekten çok güzel diziler war onlar yayinlanirsa reyting sonuçları çok iyi olur.

 5. Kanal7 ekibi sizden tüm Türkmenistanlılar adına rica ediyorum aşk bir rüya dizisi bitdikden sonra lütfen bir garip aşk dizisini tekrar yayinlayabilirmisiniz? Yaparsaniz çok mutlu olurus