Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti 16 Temmuz 2020 Kosi’nin Planı

Aşk Bir Rüya 146. Bölümde Tapki ve Bihaan artık tüm gerçekleri öğrendi ve yeniden evlenme kararı aldılar. Kabir’de bu duruma göz yumarak oradan gitmeye karar verdi. Ama aylar sonra Sankara ve Kosi dadı kılığında tekrar eve geldi. Bu ikilinin intikamının ağır olacağını düşünmekteyiz. Aşk Bir Rüya 16 temmuz özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti

Dizide çok büyük bir sır vardır. Bu sır ise Aditi ve Şada’nın çocukları doğduğunda Şada’nın erkek çocuğu almak için çocukları değiştirmesidir. Preti evde gezinirken Kosi’nin tiff’ini görür. Burada güzel Hint yemekleri olduğunu düşünerek onu açmaya yeltenir. Bu sırada Kosi gelir ve onu azarlar. Daha sonra Sankara gelir ve içindeki 5 adet bombayı gösterir.

aşk bir rüya 16 temmuz özeti

Bu bombaları kurup herkesi öldürecektir. Daha sonra ise Amerika’ya yerleşen oğlu John ile Sankara’yı evlendirecektir. Sankara ve Kosi bombaları eve yerleştirir. Tapki dua ederken bir cisim düşer. Bunu kaldırmaya çalışırken bir bomba fark eder. Bihaan gelir ve etkisiz hale getirir. Dadılardan şüphelendiğini söyler.

Onları çağırır ve yemek masasını temizletirler. Tapki ve Bihaan aynadan Kosi ve Sankara’nın yüzünü görünce şok olur ama hiçbir şey yapmazlar. O sırada Preti yatakları yerleştirmelerini söyler. Bihaan ise Tapki’ye en iyisini yaptıklarını ve eğer onların kimliklerini açığa çıkarsalardı hiçbir öğrenemeyeceklerini söyler.

aşk bir rüya 147. bölüm özeti

Kosi ise Tapki’nin şüphelendiğini anlamıştır ve Sankara’ya bombaları patlatmak için uzaklaşmaları gerektiğini söyler. Balvinder çocukların isim töreni için gelmiştir. Önce Duruv’a isim vermesini ister. Ama Şada önceliğin erkek çocukta olduğunu söyler ve yüklü miktarda para ister. Balvinder ise torunu için bunu yapacağını söyler ve kızla erkeğin aynı haklara sahip olacağını söyler. Şada oğluna Veer ismini verir. Duruv ise kızına Anu ismini verir.

Kutlama bittikten sonra Balvinder Tapki’yi çağırır. Kosi ve Sankara ise dışarıya çıkarlar ve bombaları patlatacağını söylerler. Bihaan ile Tapki ikinci bombayı da bulmuştur. Sankara telefonunu evde unuttuğunu ve polisin arama yapması halinde yakalanacaklarını söyler. Kosi ise gidip alıp hemen dönmesini söyler. Sankara gider ve geri döner.

aşk bir rüya 16 temmuz

Kosi kumandanın düğmesine basar ama hiçbir şey olmaz. Daha sonra Tapki başındaki örtüyü çıkarır. Kosi onu görünce şok olur. Sankara içeriye girdikten sonra ikili onu yakalamıştır ve Tapki, Sankara’nın kılığına girmiştir. Sankara ve Bihaan oraya gelir. Tapki, Sankara’ya senin cezanı Bihaan verecek der. Bu sırada Sankara, Tapki’nin boğazına bıçak dayar ve araba ile onu uçurumun kenarına götürür.

Bihaan motoru ile onlara yetişir. Tapki ise bebeğini göstererek Sankara’ya dur der. Sankara’nın ayağına taş değer ve dengesi bozulur. Bu sırada Bihaan ise onu itler ve uçurumun kenarında asılı kalır. Daha sonra Bihaan ise onu kurtarmaya çalışır ama çabaları yetersiz kalır. Sankara dayanamaz ve yere çakılır. Polis her şeyi görmüştür ve Bihaan onlar için suçludur.

aşk bir rüya 147. bölüm

Bihaan giderken Tapki ise dua etmeye başlar. Bir anda bir kukla boynundan asılı bir şekilde karşısına çıkar. Aynı zamanda Sankara’yı görür. Tapki Sankara’nın gerçek olduğunu anlamak için ona dokunur. Sankara ise ölmediğini ve Bihaan’ın bu kukla gibi asılacağını söyler. Tapki ona istediği her şeyi yapacağını söyler. Sankara ise bir şartı olduğunu belirtir. Ortalık git gide karışıyor arkadaşlar. Bakalım yeni bölümde Bihan bu işten yırtabilecek mi? Aşk bir rüya 16 temmuz özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti 16 Temmuz 2020 Kosi’nin Planı (1 Yorum)